100 zł w punktach Bezcenne Chwile z kartą Citibanku

Powraca promocja punktowa programu Bezcenne Chwile i Citibanku. Tym razem zarówno nowi jak i obecni klienci banku będą mogli zgarnąć nawet 6800 punktów o wartości 100 zł. Warunki są bardzo proste, a czas na udział mamy do 31 stycznia 2022 roku.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (6800 punktów)
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 stycznia 2022 roku lub wyczerpania puli nagród

Promocja zarówno dla aktualnych jak i nowych posiadaczy kart

Z przyjemnością możemy napisać, że 6800 punktów o wartości 100 zł, mogą zdobyć zarówno aktualni posiadacze kart w Citibanku, jak i klienci, którzy dopiero je wyrobią. Promocja obejmuje zarówno karty debetowe do konta, jak i karty kredytowe z logo Mastercard. W połączeniu z bonusami za wyrobienie nowej karty oraz rejestrację w programie Bezcenne Chwile daje nam to znaczne korzyści.

Jak zdobyć 100 zł w promocji punktowej Mastercard Bezcenne Chwile?

By zdobyć punkty o wartości 100 zł należy w trakcie promocji (a trwa ona do 31 stycznia 2022 roku) dokonać zakupów, na łączną kwotę co najmniej 200 zł, korzystając z zarejestrowanej w programie karty. Zakupów można dokonywać w sklepach stacjonarnych oraz internetowych następujących sieci:

  1. RTV Euro AGD
  2. Empik
  3. Allegro
  4. Home & You
  5. Smyk
  6. Homla

Wszystkie nasze zakupy w wymienionych sieciach sumują się, więc nie ma żadnych minimalnych kwot, które musimy wydać w danym sklepie. Możemy też (inaczej niż w ostatniej promocji Citibanku tego typu) dokonać jednorazowego zakupu w tylko jednym, wybranym przez nas sklepie. Z promocji wykluczone są tylko zakupy kart podarunkowych.

Nagroda zostanie nam przyznana w ciągu 31 dni od spełnienia warunków promocji (czyli przekroczenia kwoty 200 zł). Punkty zaś będą ważne przez 2 miesiące od ich otrzymania.

Na co można wymienić punkty w programie?

Jak zwykle w promocjach związanych z programem Bezcenne Chwile, nagrodę wybieramy z katalogu. Znajdują się w nim m.in. vouchery o wartości 50 i 100 zł na zakupy u partnerów programu. Wśród nich znajdziemy sklepy Decathlon, Empik, RTV Euro AGD czy stacje paliw Circle K. Lista jest jednak znacznie dłuższa i znajdziemy ją na stronie internetowej Citibanku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść