200 zł w punktach programu Bezcenne Chwile za rejestrację karty w Citibank

Citibank w ślad za innymi bankami ogłasza promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Posiadacze karty kredytowej Mastercard mają szansę na zgarnięcie nawet 13 400 punktów o wartości 200 zł.Wystarczy zarejestrować kartę w programie i wykonać płatności na kwotę minimum 200 zł w wybranych sklepach. Czyli wydane przez nas środki do nas powrócą! Promocja obejmuje również karty debetowe wydane do konta w Citi.
Citi
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 13 400 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, stanowiących równowartość 200 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 stycznia 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

13400 punktów w programie Bezcenne Chwile może otrzymać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kartę kredytową z logo MasterCard, który dotychczas nie zarejestrował jej w programie. Obecnie posiadacze kart zostaną o tym poinformowani drogą elektroniczną – przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej. Jednak promocja obejmuje również nowych posiadaczy kart płatniczych, dlatego tuż po ich wyrobieniu warto zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile i skorzystać z dodatkowych środków.

Jak zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile?

Rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile jest bardzo prosta. Wystarczy kilka kroków, by cieszyć się bonusem za dodanie karty:

  1. Należy zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online.
  2. Z menu Korzyści i produkty wybieramy ofertę Bezcenne Chwile i klikamy w “Sprawdź szczegóły”.
  3. Kolejny krok to kliknięcie przycisku “Chcę zapisać się do programu”, wypełnienie formularza oraz zaakceptowanie regulaminu oraz zgód wymaganych do przystąpienia do programu.
  4. O dodaniu karty do programu zostaniemy poinformowani w Citibank Online. Proces weryfikacji może potrwać do kilku dni.

Co poza rejestracją musisz zrobić?

Kolejnym warunkiem, który będziemy musieli spełnić, by otrzymać punkty jest dokonanie płatności kartą na łączną kwotę minimum 200 zł. Będziemy mieli na to czas przez 30 dni od rejestracji. Nagroda zostanie nam przyznana w ciągu 3 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Zaś same punkty ważne będą przez okres 4 miesięcy.

Na co będziemy mogli przeznaczyć zdobyte środki? Katalog nagród programu Bezcenne Chwile jest szeroki. Znajdziemy w nim m.in. vouchery na zakupy w sklepach RTV Euro AGD, Empik, Decathlon czy stacjach paliw Circle K. Vouchery występują w dwóch wersjach: na 50 i 100 zł. Pełną listę partnerów oraz szczegółowy przelicznik punktów na vouchery znajdziemy na stronie internetowej banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść