100 zł w punktach Bezcennych Chwil z kartą kredytową w Getin Banku

Promocja i szansa na zgarnięcie 100 zł punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile trafia też do posiadaczy karty kredytowej w Getin Bank. Posiadacze kredytówek wydanych od 30 czerwca 2021 r. do 31 marca 2022 r., którzy dotąd nie zarejestrowali ich w programie, mogą otrzymać nawet 6800 powitalnych punktów. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Getin Bank zastrzega, że liczba nagród jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.
Promocja zarówno dla aktualnych jak i nowych posiadaczy kart
Jak założyć kartę kredytową w Getin Bank?

Obecnie na stronie Getin Bank odnajdziemy ofertę tylko jednej karty kredytowej, która występuje w dwóch wariantach. Jest to: Standardowa Karta Kredytowa Mastercard oraz Standardowa Karta Kredytowa Visa.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (6800 punktów)
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2022 roku lub wyczerpania puli nagród

Promocja zarówno dla aktualnych jak i nowych posiadaczy kart

Z przyjemnością możemy napisać, że powitalne 6800 punktów o wartości 100 zł, mogą zdobyć zarówno aktualni posiadacze karty kredytowych w Getin Bank z logo Mastercard, jak i ci klienci, którzy dopiero je wyrobią. Ważne, by numer karty zaczynał się od cyfr 513026, 520084, 536366 lub 522829. Takie oznaczenia mają karty wydane między 30 czerwca 2021 r. a 31 marca 2022 r. Promocja nie obejmuje kart wirtualnych oraz tych powiązanych z działalnością gospodarczą. Jako, że mowa o bonusie powitalnym, karta nie może być zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile przed 10 grudnia 2021 r.

Jak zdobyć 100 zł w promocji punktowej Mastercard Bezcenne Chwile?

Co należy zrobić, by otrzymać nagrodę? Tym razem nasze punkty otrzymamy w dwóch transzach. Prześledźmy więc cały proces i warunki udziału w promocji:

  1. Jeżeli jeszcze nie masz karty kredytowej Mastercard w Getin Bank, to zawrzyj na nią umowę do 31 marca 2022 r.
  2. Po otrzymaniu karty zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile – masz na to czas do 15 kwietnia 2022 r. Aktywacja konta może potrwać nawet 14 dni, jednak to dzień aktywacji jest tu datą zobowiązującą.
  3. W ciągu pierwszych 30 dni od momentu zarejestrowania karty w programie wykonaj nią co najmniej 5 transakcji na łączną kwotę minimum 100 zł. Możesz płacić nią w sklepach stacjonarnych i internetowych. Pamiętaj jednak, że istnieje kilka typów transakcji wyłączonych z promocji (np. wypłaty z bankomatu czy udział w grach losowych), ich pełną listę znajdziesz na stronie programu Bezcenne Chwile.
  4. W ciągu 20 dni od spełnienia wyżej wymienionych warunków, na Twoje konto w programie wpłynie 3400 punktów. To pierwsza pula, którą możesz zdobyć.
  5. W ciągu kolejnych 30 dni znów wykonaj minimum 5 transakcji na łączną kwotę co najmniej 100 zł.
  6. Dodatkowe 3400 punktów pojawi się na Twoim koncie po kolejnych 20 dniach. W ten sposób możesz zdobyć łącznie 6800 punktów, o wartości ok. 100 zł i wydać je na nagrody i vouchery do zrealizowania u partnerów programu.

Na co wymienisz punkty w programie?

Twoje 100 zł w punktach programu możesz wymienić na wiele nagród. Mogą być to bilety do kina, vouchery do wydania na stacjach paliw Circle K, salonach RTV Euro AGD czy Empik, a także wiele nagród rzeczowych dostępnych w katalogu Mastercard Bezcenne Chwile. Wybór jest naprawdę szeroki, a szczegóły znajdziesz na stronie internetowej programu. Po pojawieniu się na Twoim koncie punkty będą ważne przez 3 miesiące, więc nie zapomnij z nich skorzystać.

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę podstawową (pierwsze 3400 punktów) oraz dodatkową (kolejne 3400 punktów), bez względu na to ile kart zarejestruje w programie. Miłym bonusem jest też fakt, że nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×