150 zł w punktach Bezcenne Chwile w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy postanowił zachęcić swoich klientów do korzystania z kart płatniczych. W związku z tym przygotował promocję wraz z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Teraz za samą rejestrację karty w programie i wydanie jedynie 50 zł otrzymamy aż 12 000 punktów! To równowartość aż 150 zł! W programie mogą brać udział wszyscy klienci banku i wszystkie rodzaje kart płatniczych. Jednak pula nagród jest ograniczona, więc nie warto zwlekać!
Jak zdobyć 250 zł w punktach Bezcenne Chwile?
Konto w Porządku w Banku Pocztowym - zobacz ofertę
Konto w Porządku w Banku Pocztowym

Jeżeli potrzebujesz darmowego i wygodnego konta bankowego to jesteś w dobrym miejscu! Konto w Porządku oferowane przez Bank Pocztowy to możliwość zarządzania finansami w prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu dzięki bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Sprawdź, jak prezentuje się oferta konta bankowego Banku Pocztowego!

Złóż wniosek Opinie o Konto w Porządku w Banku Pocztowym

  • Co można zyskać w promocji?
  • 12000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 150 zł
  • Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2022 r. lub wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja Banku Pocztowego jest przeznaczona dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych Mastercard wydanych przez bank. Jest tylko jeden warunek: karta nie może być dotąd zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Poza tym każdy klient (indywidualny i firmowy), a także każda karta (zarówno debetowa, jak i kredytowa) może wziąć udział w akcji. Chociaż promocja trwa do 31.12.2022 roku, to pula nagród jest ograniczona. Punkty zgarnie tylko pierwsze 1935 osób.

Jak zdobyć 150 zł w punktach Bezcenne Chwile?

Często piszemy, że dana promocja ma proste zasady, a warunki w niej zawarte łatwo spełnić. Jednak tym razem Bank Pocztowy ogłosił chyba najłatwiejszą (z punktu widzenia klienta) promocję na rynku. Jak zdobyć 150 zł w punktach? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Do 31 grudnia 2022 roku przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę płatniczą wydaną przez Bank Pocztowy.
  2. W ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 50 zł.
  3. To wszystko! Punkty pojawią się na Twoim koncie w programie w ciągu 30 dni od spełnienia warunków.

Pamiętaj, że na ich wykorzystanie masz 6 miesięcy, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Bezcenne Chwile – najpopularniejsze źródło promocji

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest niezwykle popularnym źródłem promocji na polskim rynku kart płatniczych. Nic dziwnego więc, że znajdziemy takie także w innych bankach. W PKO BP z kartą kredytową Mastercard Platinum zdobyć możemy 24 000 punktów. W Alior Bank można zgarnąć aż 12 000 punktów z kartą debetową i aż 20 000 z kredytową. Jednak w obu tych promocjach wymagania są znacznie bardziej wygórowane niż w opisywanej dzisiaj promocji Banku Pocztowego.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść