Prowizja pożyczki mBanku obcięta o połowę z kodem CIACH!

Olbrzymie prowizje za udzielenie pożyczki gotówkowej funkcjonują nawet w bankach. Promocja mBanku pozwala na zmniejszenie należnej kwoty o połowę, jeżeli we wniosku pożyczkowym wpisze się specjalny kod CIACH. Przy maksymalnej prowizji wynoszącej w tej instytucji nawet 25,99%, pożyczkodawcy mogą sporo zaoszczędzić. Zwłaszcza w sytuacji, gdy pokuszą się o maksymalne finansowanie, sięgające nawet 150 000 zł na 120 miesięcy.
Kto może ubiegać się o pożyczkę gotówkową mBanku z kodem CIACH?
Mbank - załóż konto

Kredyt gotówkowy od mBank można wziąć bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności możemy dopełnić przez internet. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o mBank?

Weź pożyczkę Opinie o mBank

Co można zyskać w promocji?
  • -50% od prowizji standardowej
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Kto może ubiegać się o pożyczkę gotówkową mBanku z kodem CIACH?

Mimo iż kredyty gotówkowe w bankach reklamowane są jako pożyczki ze znacznie mniejszymi kosztami niż w przypadku sektora chwilówkowego, prowizje w tych instytucjach sięgać mogą nawet kilkudziesięciu procent. Regularnie organizowane są jednak promocje, które pozwalają znacząco obniżyć koszt finansowanie. Tak właśnie jest w przypadku mBanku, gdzie wpisanie kodu promocyjnego oznacza prowizję mniejszą o połowę. Kto może liczyć na taką oszczędność?

Zaciągnięcie pożyczki gotówkowej z promocyjną prowizją nie wymaga posiadania konta osobistego w mBanku. Pieniądze trafią do każdego wnioskodawcy ze zdolnością kredytową. Wpływa na nią przede wszystkim wysokość zarobków, ponieważ forma dochodu nie jest tak istotna. Regularne wpływy na konto mogą pochodzić nie tylko z umowy o pracę, ale również umowy o dzieło, umowy zlecenia, kontraktu zawodowego czy emerytury. Wymagana będzie za to nienaganna historia kredytowa oraz brak przeterminowanych zadłużeń.

Jak wziąć pożyczkę z mniejszą prowizją w mBanku?

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w mBanku nie jest skomplikowane. W zależności od zdolności kredytowej klient może wnosić o pożyczenie od 500 do 150 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, ale poniżej 30 000 zł dług rozłożyć można najwyżej na 96 rat. Dodatkowo bez opłat otrzymać można na start nawet 3 miesięczne wakacje kredytowe. Dzięki karencji rozpoczęcie spłaty kredytu zostanie odłożone w czasie, co pozwoli klientowi na odzyskanie równowagi finansowej.

Jak wnioskować o promocyjną pożyczkę mBanku z prowizją -50%?

  1. Wypełnić wniosek na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy-standard/ wpisując kod CIACH.
  2. Zeskanować i przesłać dodatkowe dokumenty i zaświadczenia, jeżeli poprosi o nie pracownik banku.
  3. Podpisać umowę kredytową po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.
  4. Poczekać na przelew środków na konto.

Co istotne, oprócz standardowego dla mBanku zmniejszania o połowę kosztów prowizji z kodem CIACH, regularnie organizowane są kilkudniowe promocje na pożyczkę gotówkową bez prowizji. Przed skorzystaniem z tej oferty warto zatem sprawdzić, czy w chwili zaciągania kredytu nie jest możliwe znaczące obniżenie kosztów. W mBanku mogą być bowiem bardzo duże.

Koszt pożyczki mBanku z pełną prowizją byłby po prostu zbyt wysoki

Przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego zawsze należy dokładnie przeanalizować koszty związane z prowizją. Może się bowiem okazać, że są one na zbyt wysokim poziomie. Pełna prowizja bez kodu promocyjnego może wynieść w mBanku maksymalnie 25,99%, choć w rzeczywistości jest zazwyczaj znacznie mniejsza. Funkcjonujące w kalkulatorze kosztów pożyczki na stronie banku 18,99% nadal jest jednak sporym odsetkiem. Doskonale obrazują to wyliczenia dla pożyczki standardowej, z kodem CIACH oraz całkowicie pozbawionej prowizji.

Kwota 10 000 zł z pełną prowizją 10 000 zł z prowizją -50% 10 000 zł bez prowizji
Liczba rat 60 60 60
Wysokość raty 250 zł 230 zł 210 zł
Kwota do spłaty 14 994,07 zł 13 797,59 zł 12 601,12 zł
Prowizja 18,99% 9,49% 0%
Oprocentowanie 9,5% w skali roku 9,5% w skali roku 9,5% w skali roku

Jak widać, załapanie się na promocję pożyczki gotówkowej w mBanku jest naprawdę opłacalne. Przy kredycie na 10 000 zł trafienie na dobry moment może oznaczać nawet kilka tysięcy złotych oszczędności na prowizji. Podobnie jest zresztą w innych bankach, czego najlepszym dowodem będzie promocyjna pożyczka bez prowizji w ING Banku Śląskim. Tam ze względu na niższe oprocentowanie minimalne w skali roku przy takiej kwocie kredytu spłacić należało będzie kilkaset złotych mniej!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×