W promocji Getin Banku 2% w skali roku przez 12 miesięcy!

Chociaż Getin Bank nie kusi nowych klientów atrakcyjnymi bonusami na start, dużą siłę przyciągania ma regularna promocja na konto oszczędnościowe. Po założeniu rachunku osobistego aktywni klienci uzyskać mogą na 12 miesięcy aż 2% w skali roku na dodatkowym Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Ile środków mogą wpłacić i na czym polega wymagana przez Getin Bank aktywność?
Dla kogo atrakcyjne konto oszczędnościowe Getin Banku?
Get In Bank - Kredyt gotówkowy

Konto Proste Zasady w Getin Banku, w zasadzie nie wiąże się z żadnymi opłatami, wystarczy, że spełnimy proste warunki. To konto występuje w co najmniej dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 r.ż.). Przeczytaj nasz tekst i poznaj więcej szczegółów dotyczących tego rachunku bankowego oraz sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści!

Złóż wniosek Opinie o Konto Proste Zasady w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 3% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 10 000 zł
  • Wyższe oprocentowanie na nowe środki z EKO do 400 000 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2022 roku

Dla kogo atrakcyjne konto oszczędnościowe Getin Banku?

Nie każda kategoria produktów finansowych może pochwalić się dziś nadmiarem wyboru. O ile znalezienie dobrego konta bankowego nie powinno być problemem, tak niewielkie pole do popisu mają osoby chcące ulokować oszczędności. Niedobory solidnych lokat i kont oszczędnościowych wykorzystuje Getin Bank, oferując nowym klientom nawet 3% w skali roku dla środków do 10 000 zł.

Kto dokładnie może liczyć na promocyjny „Bonus za aktywność”? Oferta kierowana jest do osób, które w okresie od 1.09.2019 r. do 30.11.2021 r nie miały w Getin Banku konta osobistego i zdecydują się na jego założenie w okresie trwania promocji. Oprócz tego potrzebne będą również środki do zdeponowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Bez nich spełnianie warunków aktywności nie przyniesie większych korzyści.

Promocja Getin Banku daje 3% na Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Nagrodą w promocji Getin Banku jest oprocentowanie podwyższone do wysokości 3% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Będzie ono naliczane przez 12 miesięcy od przystąpienia do oferty. Aby je uzyskać, należy spełnić kilka prostych warunków, przypominających te z promocji na nowe konta bankowe.

Co dokładnie należy zrobić?

  1. Do 28 lutego 2022 roku otworzyć konto osobiste w Getin Banku (oprócz Konta Proste Zasady może to być także Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking).
  2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić jednorazowy wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2000 zł.
  3. Otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe i przelać na nie do 10 000 zł (ponadprogramowe środki będą miały standardowe oprocentowanie bliskie zera).
  4. Każdego miesiąca zapewniać wpływ wynagrodzenia taki jak na start.

Warto pamiętać, że konto oszczędnościowe musi być indywidualne, a nie współdzielone. Odsetki trafiać będą regularnie na konto do 15. dnia miesiąca następującego po tym, gdy spełnione zostaną warunki związane z jednorazowym wpływem wynagrodzenia. Po roku oszczędzania maksymalnej kwoty klient zyska ponad 240 zł, gdyż od zysków odprowadzony zostanie podatek Belki. Getin Bank daje jednak sposób, aby zwiększać oszczędności także powyżej 10 000 zł.

Jak jeszcze pomnożyć oszczędności w Getin Banku?

Getin Bank prowadzi zazwyczaj równolegle akcję „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Do połowy grudnia trwa jej 19 edycja, choć do końca obecnej odsłony promocji „Bonus za aktywność” zdąży wystartować prawdopodobnie także kolejna. Podlegają jej wszyscy klienci, którzy posiadają obok konta osobistego posiadają także EKO i są skłonni zasilić je nowymi środkami.

Po wpłaceniu nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe można liczyć na 92 dni wyższego oprocentowania dla kwot sięgających maksymalnie 400 000 zł! Promocyjne oprocentowanie wynosi 1,7% w skali roku do 200 tys. zł oraz 1,1% w skali roku dla nadwyżki ponad 200 do 400 tys. zł. Co istotne, po upływie czasu określonego każdorazowo w regulaminach kolejnych edycji, w akcji będzie można wziąć udział ponownie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×