Co można zyskać w promocji?200 zł w gotówce

50 zł na eKarcie goodie

Do kiedy trwa promocja?Do 31 marca 2021 roku

Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?

Wśród okazji bankowych prym wiodą promocje skierowane do osób, które nie mogą zdecydować się na jedno konkretne konto bankowe. W ich wahaniu nie ma nic dziwnego. Większość instytucji oferuje obecnie rachunki osobiste, w których bardzo łatwo uniknąć comiesięcznych opłat za kartę debetową lub prowadzenie rachunku. Języczkiem u wagi może być bonus dla nowych klientów, który Millennium w akcji „Konto 360° w promocji z Allegro” wykracza poza rynkową średnią.

Z udziału w promocji wykluczone są osoby posiadające po 22 marca 2021 roku jakiekolwiek produkty finansowe w Millennium, wliczając w to kredyty czy akcje z funduszu inwestycyjnego. Klienci posiadający w przeszłości konto w tym banku mają prawo ubiegać się o nagrodę tylko wówczas, gdy nigdy nie odebrali premii za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student.

Jak uzyskać premię 150 zł za aktywność oraz bon 100 zł na Allegro?

Otrzymanie nagród za otwarcie nowego rachunku jest naprawdę proste. Warunki zbiegają się dodatkowo z wymaganiami, które Millennium stawia przed właścicielami Konta 360°, jeśli nie chcą uiszczać comiesięcznej opłaty za kartę oraz prowadzenie rachunku.

Aby dostać premię od banku, należy:

  1. Do 31 marca 2021 roku na stronie https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto-goodie złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową.
  2. W tym samym terminie zawrzeć umowę, wyrazić wymagane zgody marketingowe oraz aktywować aplikację mobilną Millenet. Zrobienie tego uprawnia do zasilenia eKarty goodie kwotą 50 zł, które zostaną przekazane do 30 kwietnia 2021 roku.
  3. W maju, czerwcu i lipcu 2021 roku zapewnić wpływy o łącznej kwocie co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić nawet z konta klienta w innym banku).
  4. W tych samych miesiącach zapłacić choć trzy razy kartą lub BLIKIEM.

Spełnienie dwóch ostatnich warunków sprawi, że do końca sierpnia na koncie uczestnika promocji wyląduje 200 zł. Dzięki promocji Millennium można więc być po kilku miesiącach bogatszym o 250 zł, a nie jest to jeszcze koniec okazji w tej instytucji.

Kolejne bony na Allegro za ubezpieczenie, konto dziecka i kartę kredytową

Dodatkowe 60 zł na eKartę goodie zdobędą osoby, które zdecydują się na założenia w Millennium Konta 360° Junior dla swojego dziecka. Trzeba to uczynić także do 31 marca 2021 roku. Warunki są przy tym znacznie prostsze niż w przypadku promocji dla dorosłych. Co należy zrobić?

  1. W maju i kwietniu przelać na konto dziecka po 100 zł.
  2. Zachęcić do dokonania co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM w każdym z tych miesięcy, jeżeli dziecko ukończyło 13 rok życia.

Za każdy z tych miesięcy nasze dziecko otrzyma od banku po 30 zł. Nie jest to propozycja tak atrakcyjna jak przedłużone do końca marca 100 zł do wydania w Smyku lub Empiku od PKO BP, ale tam za założenie konta osobistego nie dostaną premii rodzice!