W promocji Millennium za otwarcie konta dostaniesz 250 zł!

W najnowszej akcji Millennium utrzymuje swoje standardy dotyczące promocji na otwarcie konta. Co więcej, tym razem cała premia 250 zł za nowy rachunek trafia do klienta w formie przelewu, a warunki są równie przyjazne jak w poprzednich edycjach. W jaki sposób otrzymać atrakcyjny prezent za założenie konta od Millennium?
Standardowa premia za otwarcie konta to obecnie 150 zł + bonusy
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
  • Do 250 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 8 listopada 2021 roku

Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?

Wśród okazji na szybki zarobek prym wiodą promocje skierowane do osób, które nie mogą zdecydować się na jedno konkretne konto bankowe. W ich wahaniu nie ma nic dziwnego. Większość instytucji oferuje obecnie rachunki osobiste, w których bardzo łatwo uniknąć comiesięcznych opłat za kartę debetową lub prowadzenie rachunku. Języczkiem u wagi może być bonus dla nowych klientów, który w akcji „Jesienna promocja Konta 360°” w Millennium wykracza poza rynkowe standardy, trzymające się bliżej 200 zł.

Z udziału w promocji wykluczone są osoby posiadające jakiekolwiek produkty finansowe w Millennium, wliczając w to nie tylko konta czy kredyty, ale również karty pre-paid czy akcje z funduszu inwestycyjnego. Klienci posiadający w przeszłości konto w tym banku mają prawo ubiegać się o nagrodę tylko wówczas, gdy nie startowali w wyścigu po premię za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student po 1 stycznia 2017 roku.

Jak uzyskać premię 250 zł w promocji Millennium?

Otrzymanie nagród za otwarcie nowego rachunku jest naprawdę proste. Warunki zbiegają się dodatkowo z wymaganiami, które Millennium stawia przed właścicielami Konta 360°, jeśli nie chcą uiszczać comiesięcznej opłaty za kartę oraz prowadzenie rachunku.

Aby dostać premię od banku, należy:

  1. Do 8 listopada 2021 roku na stronie https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto-250 złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą debetową.
  2. Do 30 listopada 2021 roku aktywować aplikację mobilną Millenet i wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową lub BLIK. To uprawnia do otrzymania pierwszego bonusu, w wysokości 150 zł.
  3. W grudniu 2021 roku oraz styczniu i lutym 2022 roku zapewniać każdego miesiąca wpływy o łącznej kwocie co najmniej 1000 zł dla Konta 360° lub 500 zł dla Konta 360° Student (mogą pochodzić nawet z konta klienta w innym banku).
  4. W tych samych miesiącach co najmniej raz zapłacić za zakupy kartę debetową lub przy pomocy BLIK.

Spełnienie dwóch ostatnich warunków sprawi, że za każdy miesiąc otrzyma się po 50 zł. Premie cząstkowe są od siebie niezależne, zatem można pominąć jeden z miesięcy. Suma zebrana przez 3 miesiące trafi na konto nowego klienta do końca marca 2021 roku. Dzięki promocji Millennium można więc być po kilku miesiącach bogatszym o 250 zł, a nie jest to jeszcze koniec okazji w tej instytucji.

Kolejne promocje w Millennium i innych bankach

Premia za nowe konto nie jest jedyną okazją, aby uzyskać w tym banku solidną nagrodę za skorzystanie z usług finansowych. Dość standardowy bonus przysługuje obecnie za otwarcie rachunku dla dziecka powyżej 7 roku życia. Millennium daje 50 zł za nowe Konto Junior, które wydać można w wielu miejscach – bon ma formę eKarty goodie, czyli wszechstronnej aplikacji z promocjami i punktami lojalnościowymi. Na tym jednak nie koniec, gdyż w takiej samej formie otrzyma się kolejne 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Millennium.

Jak prezentują się kumulacje kwot z promocji Millennium na tle innych banków? 550 zł z dwóch akcji na podstawowe produkty finansowe nie jest kwotą małą, ale jeszcze więcej za identyczne produkty przyznaje BNP Paribas. Tam liczyć można na 5 bonów na Allegro po 100 zł za kartę kredytową oraz od 300 do 370 zł w dwóch wrześniowych promocjach BNP. Łącznie premie są zatem wyższe, choć ograniczone do zaledwie kilku sklepów, w przeciwieństwie do eKarty goodie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Karol

Super jest ta ich promocja! i jeszcze do konca stycznia mozna sie rejestrować!

Wania
Ocena :
     

No-no-no! Bardzo dobra promka! Niskie wymagania, bo tak właściwie to wystarczy tylko założyć konto, a reszta zrobi się sama:P wystarczy pamietac o tym by zrobic sobie wplate, an konto i chociaz raz w miesiacu uzyc karty- banalne. a kasa do zgarniecia niczego sobie.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×