Co można zyskać w promocji?150 zł w gotówce

bon 100 zł na Allegro

20 zł w aplikacji Goodie

Do kiedy trwa promocja?Do 1 lutego 2021 roku

Kto może wziąć udział w promocji Millennium na nowe konto?

Wśród okazji bankowych prym wiodą promocje skierowane do osób, które nie mogą zdecydować się na jedno konkretne konto bankowe. W ich wahaniu nie ma nic dziwnego. Większość instytucji oferuje obecnie rachunki osobiste, w których bardzo łatwo uniknąć comiesięcznych opłat za kartę debetową lub prowadzenie rachunku. Języczkiem u wagi może być bonus dla nowych klientów, który Millennium w akcji „Konto 360° w promocji z Allegro” wykracza poza rynkową średnią.

Z udziału w promocji wykluczone są osoby posiadające po 22 grudnia 2020 roku jakiekolwiek produkty finansowe w Millennium, wliczając w to kredyty czy akcje z funduszu inwestycyjnego. Klienci posiadający w przeszłości konto w tym banku mają prawo ubiegać się o nagrodę tylko wówczas, gdy nigdy nie odebrali premii za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student.

Jak uzyskać premię 150 zł za aktywność oraz bon 100 zł na Allegro?

Otrzymanie nagród za otwarcie nowego rachunku jest naprawdę proste. Warunki zbiegają się dodatkowo z wymaganiami, które Millennium stawia przed właścicielami Konta 360°, jeśli nie chcą uiszczać comiesięcznej opłaty za kartę oraz prowadzenie rachunku. Aby dostać premię od banku, należy:

  1. Do 01.02.2021 r. na stronie http://www.bankmillennium.pl/promocja-konto złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową.
  2. W tym samym terminie zawrzeć umowę, wyrazić wymagane zgody marketingowe oraz aktywować aplikację mobilną Millenet. Zrobienie tego uprawnia do odebrania karty podarunkowej Allegro na kwotę 100 zł oraz zasilenia aplikacji Goodie kwotą 20 zł, które zostaną przekazane do 26.02.2021 r.
  3. W lutym, marcu, kwietniu oraz maju 2021 roku zapewnić wpływy o łącznej kwocie co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić nawet z konta klienta w innym banku).
  4. W tych samych miesiącach zapłacić choć raz kartą lub BLIKIEM.
  5. W ciągu tych czterech miesięcy dokonać także co najmniej jednej płatności zbliżeniowej telefonem HCE lub minimum jednego przelewu tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. za prąd, internet, telefon)

Wypełnienie trzech ostatnich warunków sprawi, że do końca czerwca na koncie uczestnika promocji wyląduje 150 zł. Dzięki promocji Millennium można więc być po pół roku bogatszym o 250 zł, a nie jest to jeszcze koniec okazji w tej instytucji.

Kolejne bony na Allegro za ubezpieczenie, konto dziecka i kartę kredytową

W ramach trwających do końca stycznia 2021 roku okazji, w Millennium oprócz 150 zł w gotówce uzbierać można uzbierać jeszcze 550 zł do wydania na Allegro. Na maksymalną kwotę liczyć mogą jednak wyłącznie osoby, które oprócz bycia nowymi klientami posiadają również odpowiednią zdolność kredytową, chcą ubezpieczyć samochód oraz założyć konto dla dziecka.

Jakie propozycje Millennium mogą zainteresować ich po otwarciu rachunku w akcji „Konto 360° w promocji z Allegro”? Do zgarnięcia są następujące karty podarunkowe portalu: