Nowe Konto Direct lub Komfort w ING z premiami do 250 zł!

Założenie konta może nam przynieść gotówkę także w ING! Promocja Banku Śląskiego zachęca do zakładania kont Direct lub Komfort, a także realizowania celów oszczędnościowych na dedykowanym koncie OKO. W przeciwieństwie do innych programów tego typu, bank nie zmusza nas do pośpiechu!
ING
Konto w ING Banku Śląskim - zobacz ofertę
Konto w ING Banku Śląskim

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
  • Do 250 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 września 2023 roku

Komu promocja ING przyniesie gotówkę, a kto obejdzie się smakiem?

Osoby śledzące z uwagą okazje bankowe wiedzą doskonale, że ING Bank Śląski lubi premiować przede wszystkim nowych klientów. Atrakcyjne oferty na świeżo zakładane konta bankowe są w przypadku tej instytucji normą. Kolejna edycja sztandarowego programu premiowego ruszyła z początkiem lipca 2023 roku i skierowana jest właśnie do nowych klientów. Kto należy do tego grona według regulaminu promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”?

Za nowych klientów są uznawane przez bank te osoby, które nie posiadały w ING rachunków osobistych (Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP) od 1 kwietnia 2022 r. do 29 czerwca 2023 r. Z okazji nie skorzystają też ci klienci ING, którzy wprawdzie konta osobistego nie posiadają, ale mają inne produkty finansowe banku, jak chociażby karty kredytowe czy pożyczki.

Jak dostać premię 250 zł za założenie konta?

Prosta i wszystko mówiąca nazwa promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” doskonale obrazuje, jaki podstawowy warunek spełnić muszą osoby chcące zgarnąć gotówkę. Co należy zrobić, aby zdobyć maksymalny bonus w promocji ING Banku Śląskiego?

  1. Do 28 września 2023 roku założyć konto Direct lub Komfort za pośrednictwem strony internetowej banku lub aplikacji Moje ING Mobile, przy czym istotne jest także zawarcie umowy o kartę debetową oraz OKO, czyli otwarte konto oszczędnościowe.
  2. Przystępując do promocji, wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  3. Do 31 grudnia 2023 roku wykonać transakcje bezgotówkowe kartą, płatnościami BLIK lub portfelem mobilnym na łączną kwotę minimum 1000 zł.
  4. Wykonanie dwóch powyższych kroków gwarantuje nagrodę 120 zł!

Aby otrzymać drugą część nagrody – 130 zł należy aktywnie korzystać z konta i spełnić następujące warunki:

  1. Do 31 grudnia 2023 r. należy dokonać minimum 3 transakcji bezgotówkowych BLIK za zakupy w sklepach internetowych (wliczają się w to płatności wymagane do uzyskania mniejszej nagrody).
  2. Przed upływem 31 grudnia 2023 r. przez 3 miesiące, niekoniecznie następujące po sobie, otrzymać łączny wpływ wynoszący przynajmniej 1000 zł, jednak nie może być on przekazywany z rachunku posiadanego przez uczestnika promocji.
  3. Również do końca grudnia 2023 roku należy założyć jeden cel oszczędnościowy na co najmniej 300 zł na dodatkowym koncie OKO, a następnie go zrealizować.

Promocja dla młodych klientów z kontem Mobi

ING Bank Śląski przygotował praktycznie identyczną promocję dla nowych klientów konta Mobi. Konto Mobi to konto dla młodych dorosłych, czyli osób w wieku od 18 do 26 lat. Warunki uzyskania nagrody w ramach promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” w ING są zbliżone do wymagań przy standardowych rachunkach: Direct lub Komfort.

Jedną z głównych różnic jest brak konieczności zapewniania dużego wpływu na konto, wymagany cel oszczędnościowy jest niższy, a nagroda jest taka sama jak przy koncie Direct i Komfort!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Mateo
Ocena :
     

Polecam Bank ING bo ma super ofertę! Jestem ich klientem od lat i jeszcze nie zdażyło mi się jej żałować.

Maniek

ING to super bank, który dość często organizuje promocje dla swoich klientow- nie tylko tych nowych, ale i dla tych, którzy są z nimi od lat! No i co tu dużo mowić- bank sam w sobie jest fajny i ma bardzo dobre oferty kont czy kredytów. Jest to jeden z lepszych banków w Polsce i warto się z nim związać. Polecam.

Grażyna

Szkoda, że promocja skierowana jest do nowych klientów banku.
Większość banków organizuje promocje dla nowych klientów i jak już ich złowi to promocje się kończą! ING to nie wyróżnia… no coż.. a jeśli chodzi o sama promocje- to trzeba przyznać, że warunków do spełnienia jest faktycznie niewiele i niemal każdy będzie miał okazje je spełnić!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść