200 zł na Allegro z nowym kontem w PKO BP

Bank PKO wystartował z prostą i atrakcyjną promocją dla nowych klientów! W ramach promocji można uzyskać dwa kody do Allegro oraz bardzo dobre, bezpłatne Konto za Zero lub Konto dla Młodych. Sprawdź warunki promocji, załóż nowe konto i dowiedz się jak jeszcze możesz zarobić na PKO.
Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę w promocji konta PKO?
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 4 grudnia 2022 roku

Łatwe pieniądze za nowe konto osobiste w PKO!

PKO Bank Polski wraca z ofertą promocyjną dla nowych klientów konta osobistego! “Tak mamy” to promocja Konta dla Młodych oraz Konta za Zero – otwórz konto i zgarnij 200 zł na Allegro! Skorzystaj z promocji do 4 grudnia 2022 roku!

Warunki promocji są bardzo proste! Wystarczy aktywne korzystanie z usług i funkcji rachunku osobistego przez co najmniej 2 miesiące. Musisz tylko zapłacić kilka razy kartą lub BLIKiem, a otrzymasz nagrodę!

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę w promocji konta PKO?

  1. Otwórz konto – Do 4 grudnia otwórz Konto za Zero lub Konto dla Młodych, zamów kartę debetową. Pamiętaj aby wyrazić zgodę marketingową i zarejestruj się w promocji.
  2. Spełnij warunki promocji, aktywnie korzystając z konta. Zapłać min. 5 razy kartą lub BLIKIEM w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych, liczonych po miesiącu otwarcia konta.
  3. Odbierz nagrodę! Za spełnienie warunków otrzymasz e-kod do wykorzystania na Allegro. Kod zostanie wysłany w wiadomości aplikacji IKO oraz serwisu iPKO.

Nagroda 200 zł do Allegro jest podzielona na dwie części po 100 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz kod o wartości 100 zł. Pamiętaj – masz tylko dwie szanse! Jeśli nie spełnisz warunków w jednym z wyznaczonych miesięcy, bonus będzie mniejszy!

Jak zarobić więcej na PKO BP?

Bank PKO proponuje bardzo dobre warunki darmowego konta osobistego – godne dalszego polecenia. Polecenie go znajomym i rodzinie będzie jeszcze bardziej korzystne jeśli skorzystamy z Programu Poleceń PKO.

Aby z niego skorzystać, potrzebny jest odpowiedni staż – konto należy posiadać od min. 90 dni. Po tym okres można polecać konto i zarabiać na każdym nowym kliencie banku – od 50 do 250 zł za nowego klienta! Sprawdź jak dokładnie działa Program Poleceń PKO i zgarnij nawet 1500 zł!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść