2000 zł dla firmy z nowym kontem w Banku Millennium

Bank Millennium wrócił z promocją Konta Mój Biznes i ponownie oferuje wysoki bonus dla przedsiębiorców! Przedstawiamy szczegóły na temat oferty specjalnej ”Wybierz konto firmowe z premią”. Zapoznaj się z warunkami i sprawdź czy będziesz w stanie je zrealizować. To nie wszystko - Millennium umożliwia skorzystanie z dwóch promocji konta dla firm! Przeczytaj i sprawdź co jeszcze możesz zyskać!
Zyskaj jeszcze więcej z kontem firmowym Millennium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji?
 • Do 2000 zł
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 30 czerwca 2023 r.

Promocja konta firmowego w Banku Millennium

”Wybierz konto firmowe z premią” to promocja konta firmowego proponowana przez Bank Millennium, w której można zyskać nawet 2000 zł! Oferta darmowego rachunku dla firm jest dostępna dla przedsiębiorców, którzy otworzą kont w promocji, spełnią podstawowe warunki i będą aktywnie korzystali z funkcji konta przez okres min. 6 miesięcy – dokładne warunki omawiamy w nagłówku poniżej.

Promocja trwa od 1 kwietnia 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. a liczba nowych rachunków biznesowych na promocyjnych warunkach jest ograniczona limitem do 7500.

Kto może otworzyć konto firmowe w nowej promocji Millennium Banku?

 • przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą wpisaną w CEIDG lub klient, który zarejestruje nową działalność za pomocą Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium,
 • obecny klient, który już jest klientem indywidualnym banku lub nowy klient, który otworzy Konto Mój Biznes.

Kto nie może wziąć udziału w promocji?

 • pracownik Banki Millennium,
 • były klient konta firmowego Millennium, posiadający rachunek biznesowy w okresie od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji.

Co zrobić by otrzymać premię dla firm z kontem w Millennium?

Pierwszy krok. Do 30 czerwca 2023 roku załóż Konto Mój Biznes przez Millenet, aplikację mobilną, w oddziale lub poprzez wniosek na stronie banku. Zaloguj się do aplikacji mobilnej najpóźniej do końca miesiąca, w którym otworzysz konto. W każdym z 6 kolejnych miesięcy, następujących po miesiąc otwarcia konta, spełniaj dwa warunki:

 • wpłać na konto min. 1000 zł (jeśli Twoja firma działa krócej niż pół roku) albo min. 3000 zł (jeśli działa dłużej niż pół roku),
  wykonaj min. 1 przelew do ZUS.

Następnie należy aktywnie korzystać z konta biznesowego Millennium, a za realizowanie zadań możesz otrzymać bonus – do nawet 2000 zł. Premia jest podzielona na cztery części:

 • do 500 zł, jako 5% zwrotu za koszty paliwa (max. 100 zł miesięcznie) zakupionych kartą firmową w ciągu 6 miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes,
 • 500 zł, jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy i zapewnisz na nim wpływy min. 1000 zł do końca sierpnia 2023 r.,
 • 500 zł, jeśli podpiszesz umowę leasingu z Millennium Leasing Sp. z o.o. lub umowę kredytu na kwotę 30 000 zł do końca stycznia 2024 roku,
 • 500 zł, jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy i zapewnisz na nim wpływy min. 1000 zł do końca stycznia 2024 roku.

Zyskaj jeszcze więcej z kontem firmowym Millennium

Konto Mój Biznes można otworzyć w ramach dwóch promocji: wyżej opisywanej ”Wybierz konto firmowe z premią” oraz „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia”. „Zyskaj z kontem dla Biznesu” to prosta promocja, która zapewnia darmowe prowadzenie rachunku głównego oraz dodatkowych kont walutowych w GBP, EUR, CHF, USD i zniesienie opłaty rocznej za kartę kredytową Millennium Visa Business! Jedyny warunek to wyrazić i utrzymać zgody marketingowe wymagane przez bank!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść