200 zł na Zalando z kontem dla młodych w PKO BP

PKO Bank Polski wystartował z nową, limitowaną promocją konta dla nastolatków i młodych dorosłych! Bank zachęca nowych klientów bonusem w postaci kodów do wykorzystania na Zalando. Przedstawiamy wymagania i warunki banku. Zapoznaj się z nimi i skorzystaj już teraz!
Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie w PKO BP - co to za promocj?
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
 • 200 zł na Zalando
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 maja 2023 roku

Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie w PKO BP – co to za promocj?

”Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie” to prosta promocja Konta Pierwszego dla klientów w wieku od 13 do 18 lat oraz Konta dla Młodych w wieku od 18 do 26 lat, która zapewnia bonus w postaci vouchera na kwotę 200 zł do wykorzystania na Zalando.

Zasady promocji są bardzo proste – wystarczy otworzyć konto z kartą w terminie do 31 maja 2023 roku i płacić bezgotówkowo przez dwa pierwsze miesiące korzystania z konta w PKO. Pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 2 700 sztuk! Nie czekaj! Poznaj dokładne warunki udziału i skorzystaj już teraz!

Warunki udziału w promocji konta dla nastolatków i młodych dorosłych w PKO

Możesz wziąć udział w naszej promocji, jeśli spełnisz łącznie te warunki:

 • masz pełną zdolność do czynności prawnych (dotyczy PKO Konta dla Młodych) lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych (dotyczy PKO Konta Pierwszego),
 • masz adres zamieszkania w Polsce,
 • w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 3 kwietnia 2023 r. włącznie bank nie prowadził dla Ciebie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (z wyłączeniem kont Inteligo oraz konta SKO),
 • przedstawiciel ustawowy (rodzic lub opiekun prawny) zarejestruje Cię w promocji i wyrazi zgodę na Twój udział w promocji (dotyczy PKO Konta Pierwszego).

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę od PKO za Konto Pierwsze lub Konto dla Młodych?

Aby wziąć udział w promocji należy wykonać tylko kilka prostych kroków:

 1. Do 31 maja otwórz PKO Konto dla Młodych z kartą lub PKO Konto Pierwsze z kartą
 2. Zarejestruj się w promocji i wyraź zgodę na marketing elektroniczny.
 3. W każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta zapłać min. 5 razy kartą lub BLIKIEM.
 4. Po spełnieniu wszystkich warunków – najpóźniej do końca lipca lub sierpnia 2023 r., bank PKO prześle Ci kod do Zalando za pośrednictwem IKO oraz iPKO.
 5. Voucher na Zalando jest ważny bezterminowo!

Ważne! Do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM nie wliczamy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Jak zarobić więcej na PKO BP?

Bank PKO niestety nie posiada w swojej ofercie wielu promocji. Jedyną aktualnie dostępną promocją dla klientów konta, poza opisywaną powyżej, jest program poleceń Polecam PKO Bank Polski IX.

Dodatkowo, aby móc polecać konta PKO w programie potrzebny jest odpowiedni staż jako klient banku. Konto w PKO należy posiadać od min. 90 dni. Jeśli spełniasz ten warunek możesz zacząć zarabiać zapraszając nowych klientów do korzystania z usług PKO – za każde skuteczne polecenie otrzymasz od 50 do 250 zł za nowego klienta!

Poznaj dokładne zasady promocji, zacznij polecać konta w Programie Poleceń PKO i zgarnij nawet 1500 zł!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść