100 zł na Allegro z kontem dla dziecka w PKO BP

PKO BP nie oferuje wielu promocji bankowych, stąd też każda nowa jest warta uwagi! Najnowsza promocja - “Finanse dziecinnie proste” - umożliwia założenie PKO Konta Dziecka z kartą PKO Junior z szansą na zgarnięcie dodatkowych 100 zł do wydania na Allegro! Zapoznaj się z warunkami promocji i skorzystaj już teraz!
Łatwa promocja do PKO Konta Dziecka
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2023 roku

Łatwa promocja do PKO Konta Dziecka

Bank PKO zachęca swoich aktualnych oraz nowych klientów do otwarcia rachunku osobistego dla swoich dzieci! W ramach promocji “Finanse dziecinnie proste” można uzyskać 100 zł za otwarcie nowego konta dziecka i spełnienie prostych warunków!

Aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie Konta osobistego w PKO BP. Śpiesz się! Oferta ograniczona limitem 700 nagród!

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę za konto dla dziecka w PKO?

Aby wziąć udział w promocji należy wykonać tylko kilka prostych kroków:

  1. Do 31 marca 2023 r. otwórz PKO Konto Dziecka i zamów kartę PKO Junior.
  2. Zarejestruj się w promocji i wyraź zgodę na marketing elektroniczny.
  3. Do 21 kwietnia 2023 r. Twoje dziecko musi wykonać min. 2 płatności kartą. Kwota transakcji jest dowolna.
  4. Po spełnieniu wszystkich warunków – najpóźniej do 12 maja 2023 r., bank PKO prześle Ci kod do Allegro za pośrednictwem IKO oraz iPKO.
  5. Wykorzystaj bon do 30 września 2023 roku robiąc zakupy na Allegro!

Warunki promocji są naprawdę proste! Co więcej, będzie to dodatkowa motywacja by otworzyć konto swojemu dziecku i nauczyć je jak płacić kartą! Skorzystaj z tej szansy i wprowadź dzieci w świat finansów!

Jak zarobić więcej na PKO BP?

Bank PKO niestety nie posiada w swojej ofercie wielu promocji. Jedyną aktualnie dostępną promocją dla klientów konta, poza opisywaną powyżej, jest program poleceń Polecam PKO Bank Polski V.

Aby skorzystać z możliwości korzystnego polecenie konta, trzeba mieć odpowiedni staż jako klient banku. Konto w PKO należy posiadać od min. 90 dni. Po tym okres można polecać konto i zarabiać na każdym nowym kliencie banku – od 50 do 250 zł za nowego klienta!

Poznaj dokładne zasady promocji, zacznij polecać konta w Programie Poleceń PKO i zgarnij nawet 1500 zł!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść