300 zł za nowe konto i konkurs od BNP Paribas

Zapoznaj się ze świąteczną promocją BNP Paribas! Otwórz konto osobiste za darmo w ramach promocji Konto na święta i otrzymaj aż 300 zł! Jednak to nie wszystko! Każdy nowy klient, który założy konto osobiste w BNP może wziąć udział w walce o Thermomix w konkursie Wigilijna zabawa! Sprawdź warunki udziału i złóż wniosek już teraz!
Konkurs i promocja w BNP - wygraj 300 zł i Termomix

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
 • 300 zł
 • Thermomix TM6
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 grudnia 2021 roku

Konkurs i promocja w BNP – wygraj 300 zł i Termomix

Jeśli szukasz okazji do łatwego zarobienia na bankach lub najlepszej oferty, gdzie założyć konto bankowe – sprawdź ofertę BNP Paribas. Konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej do końca grudnia jest objęte promocją “Konto na święta”. Klienci, którzy założą je w ramach promocji mogą wziąć udział w konkursie “Wigilijna zabawa” i walczyć o wyjątkową nagrodę!

Śpiesz się! Rejestracji w promocji „Konto na święta” i konkursie „Wigilijna zabawa” można dokonać wyłącznie 3000 osób! Termin rejestracji w promocji i konkursie upływa 31.12.2021 r.!

Kliknij w promocyjny link https://kontonaswieta.bnpparibasplus.pl/, uzupełnij formularz, zaakceptuj zgody, a następnie odpowiedz na pytanie konkursowe. Złóż wniosek i walcz o nagrody! Odpowiedź na pytanie konkursowe jest konieczna do wzięcia udziału w walce o nagrodę główną – Thermomix TM6!

Konto na święta – jak uzyskać bonus 300 zł do nowego rachunku?

W ramach świątecznej promocji Konto na święta, można otrzymać 100 oraz 200 zł za zrealizowanie kilku warunków. Podstawowym warunkiem do wzięcia udziału w promocji jest nie posiadanie konta osobistego w BNP w przeciągu 12 ostatnich miesięcy.

Aby otrzymać nagrody należy:

 1. Do 31 grudnia 2021 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://kontonaswieta.bnpparibasplus.pl/, zaakceptować zgody i wysłać formularz klikając “Zarejestruj się”.
 2. W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
 3. Do 16 stycznia 2022 roku aktywować konto i nadać PIN karcie.
 4. Do końca stycznia 2022 roku wykonać 1 transakcję BLIK na kwotę min. 100 zł, a także zrobić co najmniej 1 przelew w systemie elektronicznym GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Po zrealizowaniu tych czynności, w lutym 2022 roku otrzymasz 100 zł na konto!
 5. W lutym oraz marcu 2022 r. należy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe, 1 transakcję BLIK na kwotę min. 100 zł oraz zapewnić wpływy na konto, na łączną kwotę 500 zł. Pamiętaj musisz wykonać te czynności w lutym i marcu! Nagrodę 200 zł otrzymasz na konto w kwietniu 2022 roku.

Pamiętaj, aby zrealizować wymienione warunki w odpowiednich terminach! Jeśli nie spełnisz jednego z nich, stracisz swoją szansę na łatwą nagrodę.

Wigilijna zabawa – co zrobić żeby wygrać Thermomix TM6?

Konkurs “Wigilijna zabawa” jest powiązany z promocją “Konto na święta” – wystarczy, że w zgłoszeniu do promocji wyrazisz zgodę na wzięcie udziału i odpowiesz na pytanie konkursowe! Opisz krótko zabawną historię wigilijną i walcz o robota kuchennego Thermomix TM6!

Aby wziąć udział w konkursie i losowaniu nagród należy:

 • Do 31 grudnia 2021 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://kontonaswieta.bnpparibasplus.pl/, zaakceptuj zgody i konieczne odpowiedz na pytanie konkursowe!
 • W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
 • Do końca stycznia 2022 roku wykonać 1 transakcję BLIK na kwotę min. 100 zł, a także zrobić co najmniej 1 przelew w systemie elektronicznym GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Po zrealizowaniu tych czynności, w lutym 2022 roku otrzymasz 100 zł na konto!
 • Czekaj na informację o wygranej! Komisja konkursowa wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi. Jury wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają Thermomix® TM6!
 • Wiadomość o wygraniu nagrody w konkursie zostanie wysłana również do 18 lutego 2022 r.

Najciekawsze zimowe promocje za nowe konto

W przypadku promocji organizowanych zimą 2021 roku nie mamy do wyboru zbyt wielu atrakcyjnych opcji. Jedną z ciekawszych promocji w innych bankach proponuje mBank w ramach promocji “eKonto osobiste plus premia – edycja II”. Tu można otrzymać aż 500 zł, jednak nagroda jest rozłożona na kilka części i wymaga spełnienia różnych warunków.

Żaden bank nie oferuje jednak tak atrakcyjnej nagrody, w ramach prostego konkursu! Skorzystaj z okazji i weź udział w konkursie! Wygraj Thermomix o wartości prawie 6 tysięcy złotych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×