400 zł za nowe konto i konkurs od BNP Paribas

Zapoznaj się z najnowszą promocją BNP Paribas połączoną z konkursem “Rowerem przez świat”! Otwórz konto osobiste za darmo w ramach promocji “Jazda po nagrodę” i otrzymaj aż 400 zł! Jednak to nie wszystko! Każdy nowy klient, który założy konto osobiste w BNP może wziąć udział w walce o rower Rayon Siera lub sakwę Cross Dry 60! Sprawdź warunki udziału i złóż wniosek już teraz!
BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
 • 400 zł
 • Rower Rayon Siera
 • Sakwa Cross Dry 60!
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 6 marca 2022 roku

Promocja i konkurs w BNP – zgarnij 400 zł i wygraj rower

Jeśli szukasz okazji do łatwego zarobku lub najlepszej oferty, gdzie założyć konto bankowe – sprawdź ofertę BNP Paribas. Konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej jest objęte promocją “Jazda po nagrodę”. Klienci, którzy założą je w ramach promocji mogą wziąć udział w konkursie “Rowerem przez świat” i walczyć o wyjątkową nagrodę!

Śpiesz się! Rejestracji w promocji „Jazda po nagrodę” i konkursie „Rowerem przez świat” może dokonać wyłącznie 3000 osób! Termin rejestracji w promocji i konkursie upływa 6.03.2022 r.!

Wejdź na stronę promocji, uzupełnij formularz, zaakceptuj zgody, a następnie prześlij fotografię pod tytułem „Rowerem przez świat” za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Złóż wniosek i walcz o nagrody!

Jazda po nagrodę – jak uzyskać bonus 400 zł do nowego rachunku?

W ramach promocji “Jazda po nagrodę”, można otrzymać gotówkę w dwóch transzach: 150 oraz 250 zł, za zrealizowanie kilku warunków. Podstawowym warunkiem do wzięcia udziału w promocji jest nie posiadanie konta osobistego w BNP w przeciągu 12 ostatnich miesięcy.

Aby otrzymać nagrody należy:

 1. Do 6 marca 2022 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji, zaakceptować zgody i wysłać formularz klikając “Zarejestruj się”.
 2. W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
 3. Do 20 marca 2022 roku aktywować konto i nadać PIN karcie.
 4. Do końca marca 2022 roku wykonać 3 przelewy. Tylko za to w kwietniu 2022 otrzymasz 150 zł na swoje konto!
 5. W każdym z miesięcy: w kwietniu i w maju 2022 r. należy wykonać min. 5 transakcje BLIK oraz zapewnić wpływ na konto, na kwotę min. 1000 zł. Nagrodę 250 zł otrzymasz na konto w czerwcu 2022 roku.

Pamiętaj, aby zrealizować wymienione warunki w odpowiednich terminach! Jeśli nie spełnisz jednego z nich, stracisz swoją szansę na łatwą nagrodę.

Rowerem przez świat – co zrobić żeby wygrać rower Rayon Siera

Konkurs “Rowerem przez świat” jest powiązany z promocją “Jazda po nagrodę” – wystarczy, że w zgłoszeniu do promocji wyrazisz zgodę na wzięcie udziału i dołączysz zdjęcie tematycznie powiązane z promocją!

Aby wziąć udział w konkursie i losowaniu nagród należy:

 • Do 6 marca 2022 roku wypełnić formularz rejestracyjny na stronie konkursu, zaakceptuj zgody i konieczne odpowiedz na pytanie konkursowe!
 • W tym samym terminie założyć konto z linku przesłanego przez organizatorów promocji i podpisać umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową.
 • Do końca marca 2022 roku wykonać min. 3 przelewy, które uprawniają do udziału w losowaniu nagród.
 • Czekaj na informację o wygranej! 30 autorów najciekawszych fotografii otrzyma w czerwcu 2022 r. rowery o wartości 1000 zł, a 100 kolejnych osób – sakwy rowerowe o wartości 253 zł!
 • Wiadomość o wygraniu nagrody w konkursie zostanie wysłana również do 19 kwietnia 2022 r.

Najciekawsze konkursy dla nowych klientów

BNP Paribas stosunkowo często organizuje konkursy mające przyciągnąć nowych klientów. I tym razem promocja jest bardzo atrakcyjna – można zarobić na samym koncie, a dodatkowo wygrać rower o wartości 1000 zł!

Podobne podejście – możliwość wygrania nagród rzeczowych – ma bank PKO, proponujący ofertę dla młodych klientów, w wieku 18-26. “Skille w finansach” to typowa promocja dla graczy – można tu wygrać dostęp do Xbox Ultimate Game Pass oraz słuchawki Logitech G435. Nagroda może jest mniejsza, ale z pewnością znajdzie swoich entuzjastów.

Największą nagrodę oferuje Credit Agricol, w swojej loterii dla nowych i stałych klientów. W loterii Credit Agricole można wygrać kampera o wartości blisko pół miliona złotych lub jeden z 1180 smartwatchy. Nagroda główna jest warta udziału! Możliwość udziału w loterii mają jedynie rodzice dzieci do 18 roku życia, którzy złożą wniosek w programie 500+, za pośrednictwem bankowości elektronicznej CA24 eBank.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
rhtgsd
Ocena :
     

a następnie prześlij fotografię pod tytułem.........…

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść