Program poleceń ING oferuje do 1000 zł za polecanie kont

ING Bank Śląski zdecydował się wprowadzić program poleceń, znacząco podnosząc tym samym atrakcyjność swoich promocji bankowych. Za skuteczne zarekomendowanie usług tej instytucji otrzymać można do 10 nagród po 100 zł. Nowy klient po wpisaniu kodu polecającego otrzyma natomiast 50 zł. Co dokładnie należy zrobić, aby otrzymać od ING premię?
Komu przyniesie premię program poleceń ING Banku Śląskiego?
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji? 100 zł za polecenie konta

50 zł za założenie konta z polecenia

Do kiedy trwa promocja? Do 25. listopada 2021 roku

Komu przyniesie premię program poleceń ING Banku Śląskiego?

Kryteria przemawiające za otwarciem rachunku w konkretnym banku to kwestia indywidualna. Jedni klienci poszukują najwyższych premii na start, innym zależy na intuicyjnych zasadach zwolnienia z comiesięcznych opłat. Są i tacy, którzy wybierają konto bankowe na podstawie rekomendacji znajomych. Z myślą o nich ING Bank Śląski przygotował program poleceń z niezłymi nagrodami gotówkowymi. Trafią one zarówno do polecającego, jak i polecanego.

W promocji „Poleć konto znajomemu” ING Bank Śląski proponuje rekomendowanie kont obecnym klientom, którzy minimum 30 dni przed zapisaniem się do programu poleceń posiadali rachunek osobisty w ING. Nowi klienci nie mogli z kolei posiadać konta w tej instytucji w ciągu dwunastu miesięcy przed przystąpieniem do promocji. Co istotne, po otwarciu rachunku sami nie będą mogli wziąć udziału w pierwszej edycji akcji, trwającej niemal do końca listopada.

Jak uzyskać kod polecający, będąc klientem ING?

Aby otrzymać 100 zł za rekomendację konta ING, w pierwszej kolejności należy zapisać się do programu poleceń. Na tym etapie niezbędne jest również wyrażenie zgód marketingowych, więc jeśli były kiedykolwiek cofnięte, warto zadbać o ten aspekt. W czasie trwania promocji należało będzie również wykazać podstawową aktywność na rachunku.

Co dokładnie musi zrobić osoba, która chce polecić konto w ING i otrzymać za to premię?

  1. Do 25 listopada 2021 roku zapisać się do programu poleceń w bankowości elektronicznej Moje ING lub placówce stacjonarnej banku.
  2. W tym samym terminie przekazać kod polecający osobie, która chce założyć konto w ING.
  3. Do końca trwania promocji wykonać płatności kartą lub BLIK na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Polecający otrzyma nagrodę 100 zł wyłącznie wtedy, gdy nowy klient spełni wszystkie warunki postawione przed nim przez ING. W programie trwającym niemal do końca listopada uzyskać można maksymalnie 10 premii, a więc 1000 zł. Najpóźniej pieniądze wypłacone zostaną do 25 marca 2022 roku, a bank uiszcza dodatkowo w imieniu uczestników promocji odpowiedni podatek.

Jakie zadania stawia przed nowym klientem program poleceń ING?

Nowy klient otwieranie konta z polecenia powinien przede wszystkim połączyć z promocją ING na 160 zł za otwarcie Konta Direct lub Komfort. Wraz z premią 50 zł z programu poleceń otrzyma w ten sposób od Banku Śląskiego 210 zł na start. A jakie zadania stoją przed nim w ramach zakładania konta z rekomendacji?

  1. Do 25 listopada 2021 roku założyć w bankowości elektronicznej Moje ING lub placówce banku Konto z Lwem Direct, Komfort, Mobi lub Active.
  2. We wniosku o otwarcie rachunku podać otrzymany od znajomego kod promocyjny.
  3. W ciągu dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych (wliczając w to miesiąc otwarcia konta i nie później niż do 7 lutego 2022 roku) wykonać płatności kartą, portfelem mobilnym lub BLIK na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

W przeciwieństwie do nagrody dla polecającego, premia dla nowego klienta zwolniona jest z podatku i informacja o niej nie trafia do Urzędu Skarbowego. Zostanie wypłacona najpóźniej do 25 marca 2022 roku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×