Polecaj konto ING znajomym i zarób 1000 zł!

Zacznij korzystać z programu poleceń ING o chwytliwej nazwie Poleć konto znajomemu! Polecaj konta ING znajomym i zarób nawet 1000 zł! Każdy skutecznie polecony klient to bonus 100 zł! Nowy klient ING również otrzyma nagrodę! Sprawdź!
Komu przyniesie premię program poleceń ING Banku Śląskiego?
Konto w ING Banku Śląskim - zobacz ofertę
Konto w ING Banku Śląskim

Konto Direct w ING Banku Śląskiego to jedno z wiodących kont osobistych na polskim rynku bankowym. Za założenie go można w łatwy sposób otrzymać 160 zł. W naszym artykule znajdziesz m.in. szczegóły dotyczące opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy kartę płatniczą.

Złóż wniosek Opinie o Konto w ING Banku Śląskim

Co można zyskać w promocji?
 • 100 zł za poleconego klienta
 • 50 zł dla nowego klienta z polecenia
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 7 listopada 2023 roku

Kto może skorzystać z programu poleceń ING?

W programie poleceń ING udział może wziąć każdy, kto posiada jedno z kont osobistych: Mobi, Direct, Komfort, Active, Student, Klasyczne od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji.

Warunkiem udziału w programie poleceń dla nowego klienta jest brak konta ING, min. rok przed przystąpieniem do promocji. Dodatkowo, polecony klient musi spełnić inne warunki. Te opisujemy w nagłówku Warunki programu poleceń ING.

Program poleceń ING „Poleć konto znajomemu” to szansa na łatwy i szybki dochód, nawet do 1000 zł. Za każdego skutecznie poleconego klienta, który spełni warunki promocji otrzymasz 100 zł na konto. Nagrody będą wypłacane po zakończeniu okresu zgłoszeń do promocji – od listopada do lutego 2024 roku.

Warunki programu poleceń ING

Obie strony: polecający (obecny klient) i polecony (nowy klient) muszą spełnić warunki udziału w promocji. Dopiero po zrealizowaniu wszystkich warunków, zostanie przydzielona i wypłacona nagroda z udział w programie poleceń kont ING.

Co musi zrobić osoba polecająca?

 1. Do 7 listopada 2023 roku zapisz się do promocji – w bankowości elektronicznej Moje ING, Moje ING mobile lub w placówce bankowej.
 2. Otrzymasz od kod promocji, który może przekazać dowolnej liczbie osób. Maksymalnie w ramach „Poleć konto znajomemu” można zarobić 1000 zł.
 3. Od dnia przystąpienia do Promocji do 15 listopada 2023 roku zrób transakcje
  bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Co musi zrobić nowy klient?

 1. Do 7 listopada 2023 roku, załóż konto z polecenia obecnego klienta, z pomocą otrzymanego kodu. Konto możesz założyć w placówce bankowej, przez stronę www.ing.pl lub przez Moje ING lub aplikację Moje ING mobile. Pamiętaj, aby zaakceptować wszystkie wymagane zgody.
 2. Od założenia Konta do 31 stycznia 2024 roku zrób Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych.
 3. Do dnia wypłaty nagrody, musisz mieć konto założone w ramach tej promocji.

Za zrealizowanie powyższych warunków nowy klient otrzyma 50 zł. Jako nowy klient nie możesz polecać konta w ramach tej promocji.

Jak zwiększyć zysk z kontem ING?

Nowy klient, który otworzy konto z polecenia może zwiększyć swój zysk aż o 250 zł! Skorzystaj z kodu poleceń i załóż nowe konto w ING, a jednocześnie skorzystaj z jednej z dwóch promocji do konta! Obie promocje są praktycznie takie same, a różni je jedynie zakres warunków koniecznych do realizacji.

Zapoznaj się z warunkami promocji i sprawdź co musisz zrobić, aby zyskać „Do 250 za otwarcie konta Direct albo Komfort”. Konto Mobi to konto dla młodych dorosłych, czyli osób w wieku od 18 do 26 lat. Warunki uzyskania nagrody w ramach promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” są zbliżone do wymagań przy standardowych rachunkach.

W obu przypadkach warunki promocji są bardzo proste do zrealizowania. Wystarczy minimalna aktywność i przestrzeganie warunków. Sprawdź dokładnie co musisz zrobić i zwiększ swoje zyski!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść