Toyota Bank Polska posiada rozbudowaną ofertę kredytową, skierowaną do klientów indywidualnych i firm. Wnioskując o pożyczkę gotówkową można uzyskać aż 80 000 zł, na 5 lat, przeznaczoną na dowolny cel. Warto również zapoznać się z innymi produktami kredytowymi oraz bankowymi. Na szczególną uwagę zasługują kredyty samochodowe i Moto Konto, które stanowią idealne połączenie!
Cechy kredytu gotówkowego w Toyota Bank
Czas wypłaty od kilku do kilkudziesięciu dni roboczych
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 7,2%

Toyota Bank – oferta

Przeniesienie bankowości do Internetu sprawiło, że Toyota Bank Polska S.A. mógł rozwinąć skrzydła i rozbudować ofertę produktów kredytowych. W roku 2007 została uruchomiona bankowości elektroniczna w Toyota Bank, która umożliwia załatwienie wielu spraw w jednym miejscu. Niewątpliwie specjalnością tego banku są kredyty samochodowe jednak znajdziemy tu równie korzystny kredyt gotówkowy na kwotę do 80 000 zł, z przeznaczeniem na dowolny cel. Obecnie w tym banku można znaleźć szeroki pakiet produktów finansowych, poniżej przedstawiamy ich pełną listę:

 • pożyczki gotówkowe,
 • kredyty samochodowe,
 • kredyty odnawialne,
 • karty kredytowe,
 • konta osobiste i oszczędnościowe,
 • lokaty.

Toyota Bank – Pożyczka aż do 80 000 zł na dowolny cel

Oferta pożyczki w Toyota Bank z pewnością zainteresuje wielu konsumentów, ponieważ można ją uzyskać na naprawdę korzystnych warunkach i przeznaczyć na dowolny cel. Czym wyróżnia się ten produkt finansowy Toyota Banku?

 • pożyczka gotówkowa na kwotę od 1000 do 80 000 zł,
 • okres spłaty od 12 do 60 miesięcy,
 • atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 7,2%,
 • bank akceptuje różne źródła dochodu,
 • szybkie i proste wnioskowanie w 5 minut.

Ważne – oferta kredytu gotówkowego przeznaczona jest tylko dla konsumentów, którzy mogą się pochwalić co najmniej sześciomiesięczną historią współpracy z Toyota Bank. Bank dokonując analizy zdolności kredytowej nie wymaga przedstawiania żadnych dokumentów, jeśli otrzymujemy wynagrodzenie na konto osobiste w Toyota Bank. Analiza odbywa się na podstawie rachunku bankowego.

Toyota Bank – warunki otrzymania kredytu

Procedura otrzymania kredytu gotówkowego w Toyota Bank Polska jest bardzo prosta, chociaż sama możliwość podjęcia pożyczki ograniczona jest do stałych klientów. Jak już wspominaliśmy, o kredyt mogą wnioskować wyłącznie klienci, którzy posiadają aktywny rachunek osobisty w tym banku, od co najmniej 6 miesięcy. Należy zaznaczyć, że bank prowadzi dość restrykcyjną politykę udzielania kredytów i wymaga pozytywnego scoringu BIK.

Toyota Bank Polska zastrzega, że proces udzielania pożyczki będzie trwał możliwie najkrócej. Czas trwania procedury kredytowej zależny jest od liczby dokumentów dołączonych do wniosku i może potrwać od kilku do kilkudziesięciu dni roboczych. Bank wymaga jedynie podstawowych dokumentów potwierdzających dochód, a ma to miejsce jedynie, jeśli nie otrzymujemy wynagrodzenia na konto osobiste w Toyota Bank.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Toyota Bank Polska?

Aby otrzymać pożyczkę gotówkową w tym banku wystarczy zrealizować 5 prostych kroków. Należy jednak pamiętać, że kredyt ten jest skierowany do klientów posiadających konto osobiste przez okres 6 miesięcy.

 1. Wejdź na stronę internetową Toyota Bank Polska i wypełnij wniosek o pożyczkę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zajmie to około 5 minut.
 2. Potwierdź telefonicznie złożenie wniosku, odbierając telefon od Doradcy kredytowego Toyota Bank.
 3. Twój wniosek zostanie poddany weryfikacji zdolności kredytowej.
 4. Poczekaj na telefon z banku z informacją o decyzji kredytowej. W przypadku pozytywnej decyzji, środki z kredytu gotówkowego otrzymasz najszybciej jak to możliwe.
 5. Umowa kredytowa zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres, za pośrednictwem poczty.

Inne produkty w Toyota Bank

Toyota Bank Polska specjalizuje się w kredytach samochodowych. Nie powinno to wcale dziwić, gdyż Toyota jest znana na świecie przede wszystkim z produkcji wysokiej klasy samochodów. Działając na rynku finansowym, jako Toyota Bank, firma utrzymuje standardy najwyżej rangi. W ofercie, oprócz pożyczki gotówkowej, znajdziemy konta osobiste i lokaty, karty kredytowe oraz kredyty samochodowe.

Konto w Toyota Bank

Klienci Toyota Bank Polska mogą korzystać z możliwości założenia bezpłatnego konta osobistego. Otwierając rachunek osobisty mamy do wyboru kilka wariantów: podstawowe Konto Osobiste, Moto Konto, Konto Wspólne oraz Konto Click. Promocyjne Moto Konto to możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów na paliwo od 5 do 10%, prowadzenie konta za zero złotych oraz dodatkowe bonusy skierowanych do właścicieli aut marki Toyota lub Lexus.

Karta kredytowa Toyota Bank

Bank w swojej ofercie posiada dwie karty kredytowe Toyota Bank: Classic (max. 40 000 zł) oraz Gold (max. 80 000 zł). Klienci Toyota Bank mogą skorzystać z długiego okresu bezodsetkowego, do nawet 56 dni. Wybierając kartę kredytową Gold otrzymamy darmowy dostęp do Serwisów Assistance: Medycznego i Concierge.

Kredyt samochodowy w Toyota Bank

Flagowymi produktami finansowymi w Toyota Bank są kredyty samochodowe, dzięki którym konsumenci mogą w szybki i komfortowy sposób sfinansować zakup nowych lub używanych samochodów Toyota i Lexus. Dotychczas najpopularniejszym produktem był kredyt SMARTPLAN, jednak obecnie oferta jest znacznie bardziej rozbudowana:

 • Kredyt niższych rat
 • Kredyt standard
 • Kredyt 50/50
 • Leasing konsumencki

Lokaty w Toyota Bank

Toyota Bank Polska proponuje aż 12 różnych lokat i kont oszczędnościowych! Wszystkie z nich są atrakcyjnie oprocentowane, a niektóre dodatkowo związane z promocjami. Klienci posiadający Moto Konto mogą uzyskać bonus w wysokości 100 zł, zakładając Moto Lokatę. Ponadto połączenie lokaty z kontem pozwoli na łatwe i sprawne oszczędzanie.

Toyota Bank – Podsumowanie

Toyota Bank - zalety

 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Minimum formalności
 • Kalkulator, pozwalający ustalić wysokość rat kredytowych

Toyota Bank - wady

 • Oferta kredytu gotówkowego dostępna wyłącznie dla klientów (konto osobiste od 6 miesięcy)

Informacje o Toyota Bank

Nazwa firmy

Toyota Bank Polska S. A.

Adres ul. Postępu 18 b
02-676 Warszawa
Telefon +48 22 488 5550
Adres e-mail kontakt@toyotabank.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 20:00
Weekend: 8:00 - 14:00
Wniosek Wypełnij wniosek