Super Rata jest nowym produktem pozabankowym, który swoją działalność skupił na ofertach pożyczek ratalnych. Marka należy do firmy Supergrosz.pl Sp. z o.o., która jest znana Polakom jako właściciel popularnego pożyczki Super Grosz. W ofercie Superrata.pl znajdziemy pożyczki na raty w kwocie od 1000 do 6000 zł na czas od 12 do 30 miesięcy.

Super Rata - sposób na szybkie i wygodne pożyczanieh

Super Rata do 6000 zł na 30 miesięcy

Dzięki Super Racie możemy uzyskać pożyczkę rzędu od 1000 do 6000 zł, przy czym wysokość kwoty zmienia się co 100 zł. Niezależnie od tego, czy korzystamy z usług tego pożyczkodawcy po raz pierwszy, czy bierzemy kolejne zobowiązanie, kwota maksymalnej pożyczki wynosi 6000 zł. Wszystko dlatego, że wysokość udzielonej pożyczki w głównej mierze zależy od naszej zdolności kredytowej, a nie od stopnia lojalności klienta. Minimalny okres na który możemy zaciągnąć pożyczkę wynosi 12 miesięcy, natomiast maksymalny czas w którym możemy spłacić należność wynosi 30 miesięcy. Wszystkie raty są tej samej wielkości. Do kosztów pożyczki zalicza się kilka czynników, wśród których są prowizja za udzielenie pożyczki oraz odsetki od zaciągniętej kwoty. Przykładowo, gdy pożyczymy 2000 zł na okres 20 miesięcy, będziemy musieli oddać 3679,05 zł, na co się składa prowizja w wysokości 1499,48 zł oraz odsetki – 179,60 zł. Żeby zweryfikować podane przez klienta informacje wykorzystywana jest unikalna technologia GroszConnect, która pozwala potwierdzić tożsamość użytkownika podczas logowania się do banku. Dzięki temu Super Rata może błyskawicznie zweryfikować dane pożyczkobiorcy i po przyznaniu pożyczki online natychmiast przelać pieniądze na konto w banku.

Weź pożyczkę

Warunki otrzymania pożyczki w super racie

Osoba, która chcę skorzystać z pożyczki ratalnej w Superrata.pl musi spełniać kilka podstawowych warunków. Pierwszym z nich jest wiek pożyczkobiorcy, który ma mieścić się w widełkach od 21 do 80 lat. Aplikując o pożyczkę trzeba także posiadać stały dochód oraz ważne konto bankowe. Ponadto, nie można figurować w rejestrach dłużników, takich jak Krajowy Rejest Długów, ERIF lub BIG InfoMonitor.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, wystarczy wejść na stronę Superrata.pl, za pomocą suwaków wybrać wysokość kwoty oraz okres interesującej nas pożyczki po czym wcisnąć „Złóż wniosek”. Zostaje tylko wypełnić krótki formularz, w którym oprócz podstawowych danych należy zaznaczyć także wysokość dochodu, dane o pracodawcy oraz numer i nazwę banku.

Super Rata - sposób na szybkie i wygodne pożyczanie

SuperRata – Podsumowanie