ReCredit wychodzi naprzeciw klientom, których sytuacja życiowa lub finansowa nie pozwala na terminowe spłacenie zobowiązań zaciągniętych w innych firmach. Dzięki korzystaniu z usług ReCredit klient ma możliwość rozłożenia pożyczek na mniejsze, z dogodniejszą miesięczną płatnością.

Pożyczka refinansowana – jak to działa

Pożyczka refinansowa ReCredit to pożyczka przeznaczona na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Umożliwia ona rozłożenie należności na mniejsze, wygodniejsze płatności minimalne – dla komfortu ich spłata zostanie rozłożona w dłuższym czasie. W celu wnioskowania o pożyczkę należy na adres kontaktowy firmy przesłać dokument potwierdzający zobowiązanie pożyczkowe w innej firmie pożyczkowej, zawierające dane osobowe klienta, PESEL, kwotę zobowiązania, nazwę i adres pożyczkodawcy oraz numer jego konta bankowego. Po weryfikacji zdolności kredytowej do klienta wysyłane są kurierem dokumenty – po ich podpisaniu i odesłaniu do firmy, pieniądze zostają przelewane na konto firmy pożyczkowej, w której klient posiada zobowiązanie. W ReCredit płatności są rozłożone w następujący sposób: najpierw cztery niskie, a na koniec jedna większa. Jeżeli klient chce spłacić najpierw ratę wyższą wystarczy, że przeleje kwotę na konto bankowe firmy. W tej sytuacji warunki pożyczki przeliczą się automatycznie, a klient otrzymuje nowy harmonogram spłat.

Kto może otrzymać pożyczkę w ReCredit

O pożyczkę w ReCredit wnioskować mogą osoby, które mieszczą się w przedziale wiekowym 20-78 lat. Ponadto muszą być obywatelami Polski i posiadać dowód osobisty. Potencjalny klient ReCredit może mieć aktywne zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej maksymalne do kwoty 2 tys. zł., ponieważ pożyczkodawca weryfikuje zdolność płatniczą swoich klientów, wnioski osób, które posiadają już kilka niespłaconych zobowiązań, mogą zostać odrzucone. Jeżeli przejdziemy pozytywnie weryfikację czas oczekiwania na decyzję to średnio kilkadziesiąt minut.

Refinansowanie od Vivus

Dzięki współpracy ReCredit z Vivus.pl, klienci Vivus.pl, którzy chcą skorzystać z pożyczki na spłatę poprzednich zobowiązań przechodzą uproszczony proces składania wniosków. Dla ich wygody dane do wniosku pożyczkowego uzupełniają się automatycznie na podstawie danych posiadanych przez Vivus. Środki z udzielonej pożyczki wpłacane są bezpośrednio na konto Vivus Finance, dzięki czemu klient sam nie musi dokonywać żadnych operacji bankowych. Jednak proces ten niesie za sobą dodatkowe konsekwencje. Z jednej strony klient ma możliwość odroczenia spłaty chwilówki w bardziej dogodnym dla siebie terminie, a przede wszystkim jest w systemie ratalnym. Z drugiej strony klient musi przewidzieć dodatkowe koszty i zmianę umowy. Refinansowanie od Vivusa spowoduje podwyższenie kwoty do zapłaty oraz nowy kontrakt podpisany z ReCredit, gdzie warunki jak i opłaty dodatkowe z tego tytułu mogą różnić się od tych w Vivus.pl

ReCredit – Podsumowanie

Zalety

  • Minimalne miesięczne raty
  • Przejrzysta umowa
  • Wysoka kwota pożyczki

Wady

  • Biuro obsługi klienta nieczynne w weekendy

Informacje o ReCredit

Nazwa firmy

ReCredit Spółka z o.o.

Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa
Telefon 221 333 299
Adres e-mail kontakt@recredit.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:00-20:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek