Plus Bank oferuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W swoim portfolio Plus Bank posiada m.in. kredyt gotówkowy oraz konto osobiste. Instytucja przygotowała również kredyt odnawialny w koncie oraz kartę kredytową. Z pomocą Plus Bank możecie również zrobić zakupy ratalne. Maksymalna dostępna kwota w ramach kredytu gotówkowego to 50 tys. zł.

Dzięki strategicznemu partnerstwu z takimi firmami, jak Polkomtel Sp. z o.o. i Cyfrowy Polsat Plus Bank dostarcza najnowsze rozwiązania technologiczne i bankowość elektroniczną na bardzo wysokim poziomie. Produkty bankowe, w tym kredyty gotówkowe, dostępne są również w blisko 100 oddziałach stacjonarnych. Co ważne, Plus Bank operuje również w ponad 1200 Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Stali klienci banku mogą liczyć na pewne udogodnienia np. w postaci uproszczonych formalności, czy rabatów na usługi w firmach partnerskich.

Cechy kredytu gotówkowego 5 gwiazdek w PlusBank
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – PB24 (wniosek)
Na dowód
Bez rozmowy z konsultantem
Bez zaświadczeń ✔️ – dla stałych klientów
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 7,20%

Weź kredyt

Plus Bank kredyt gotówkowy Pięć Gwiazdek

Najwyższa kwota kredytu w Plus Bank dostępna jest w ramach oferty Pięć Gwiazdek. Po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej można uzyskać nawet 50 tys. zł. Maksymalny czas kredytowania wynosi 5 lat. Środki z kredytu możecie przeznaczyć na dowolny cel.. W celu zwiększenia zdolności kredytowej bank doradza wnioskowanie o kredyt wspólnie z innym członkiem rodziny lub nawet osobą niespokrewnioną.

Dla stałych klientów kredyt jest dostępny na oświadczenie – i to nawet do maksymalnej kwoty zobowiązania! Wniosek o kredyt można złożyć przez bankowość internetową, aplikację mobilną, telefon, lub w oddziale banku.

Plus Bank kredyt TY I GOTÓWKA

Potrzebujecie niedużej kwoty, a jesteście już klientami PlusBank? Idealnym rozwiązaniem będzie kredyt Plus Bank Tu i Teraz. Jest to specjalna oferta z oprocentowaniem 0%. Maksymalna kwota w kredycie Tu i Teraz to 4200 zł. Spłata zostanie rozłożona nawet na 36 miesięcy, więc pożyczka nie powinna w znacznym stopniu obciążać domowego budżetu. Pieniądze z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel.

Jak wziąć kredyt w Plusie?

Wniosek kredytowy w Plus Bank możecie złożyć na kilka sposobów. Niestety bank nie udostępnił jeszcze opcji, która pozwalałaby na załatwienie wszystkich formalności przez internet. Dlatego, jeśli chcecie wziąć kredyt w Plusie:

 • podajcie swój numer telefonu na stronie – skontaktuje się z wami doradca Plusa,
 • zadzwońcie na jeden z numerów: 801 44 55 66 lub 61 8 461 461,
 • skorzystajcie z bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt w Plusie?

Zanim wybierzecie się do banku, przygotujcie dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Chyba że jesteście już klientami Plus Bank, wówczas do złożenia wniosku powinno wystarczyć proste oświadczenie. Plus Bank akceptuje różne formy dochodu, może to być zarobek wynikający z:

 • umowy na czas określony i nieokreślony,
 • świadczenia z tytułu renty i emerytury,
 • wynajmu nieruchomości,
 • prowadzenia działalności gospodarczej.

Pamiętajcie, że o ostatecznym przyznaniu i wysokości kredytu decyduje pozytywne przejście weryfikacji waszej zdolności kredytowej. Bank musi być pewien, że będziecie w stanie bez problemu uregulować dług.

Zapytaj o kredyt

Plus Bank – pozostałe produkty

Kredyty gotówkowe to jedynie część oferty Plus Bank. Możemy tu skorzystać również z kredytu na fotowoltaikę, kredytu na koncie, karty kredytowej, oraz produktów pozakredytowych, czyli kont osobistych i lokat. Zobacz jak przedstawia się oferta banku ściśle współpracującego m.in. z Cyfrowym Polsatem i operatorem komórkowym Plus.

Konto osobiste w Plus Bank

Plus Bank przedstawia swoje konto osobiste jako wygodny i nowoczesny ROR. Faktycznie, mamy tu dostęp do wszelkich nowoczesnych udogodnień. Finansami w Plus Bank można zarządzać przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dostęp do konta zapewniają nam bankowość internetowa, mobilna i telefoniczna. W ramach konta można korzystać z atrakcyjnych kredytów w formie kredytu z konta i limitu odnawialnego.

Karty kredytowe w Plus Bank

W Plus Bank do wyboru mamy dwie karty kredytowe. Są to Mastercard Classic i Mastercard Gold. Aktywni klienci nie poniosą tu żadnych opłat za kartę pod warunkiem dokonania miesięcznie określonej z góry kwoty operacji. Z kart można korzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Limit kredytowy wynosi do 50 000 zł, a okres bezodsetkowy to 52 dni.

Lokata w Plus Bank

W Plus Bank mamy dostęp do czterech lokat: lokaty dynamicznie rosnącej, lokaty walutowej, lokaty zakładanej przez plusbank24 lub aplikację mobilną oraz standardowej lokaty. Dostępne terminy lokat to 1, 3, 6, 15 lub 21 miesięcy. Im dłuższy termin lokaty, tym wyższe oprocentowanie w ujęciu rocznym. Minimalna kwota depozytu wynosi 1000 PLN, a w przypadku walut obcych 100 USD, 100 EUR lub 100 GBP.

Złóż wniosek o kredyt

Plus Bank – podsumowanie

Plus bank - zalety

 • Różnorodna oferta,
 • Dostępny kredyt z oprocentowaniem 0%,
 • Promocje i ułatwienia dla stałych klientów,
 • Wysoka kwota maksymalna,
 • Długi okres kredytowania.

Plus bank - wady

 • Brak możliwości wnioskowania całkowicie online.

Informacje o Plus bank

Nazwa firmy

Plus Bank S.A.

Adres aleja Stanów Zjednoczonych 61a,
04-028 Warszawa
Telefon +48 61 8 461 461
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:00-21:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek