Dzięki strategicznemu partnerstwu z takimi firmami, jak Polkomtel Sp. z o.o. i Cyfrowy Polsat Plus Bank dostarcza najnowsze rozwiązania technologiczne i bankowość elektroniczną na bardzo wysokim poziomie. Produkty bankowe, w tym kredyty gotówkowe, dostępne są również w blisko 100 oddziałach stacjonarnych. Co ważne, Plus Bank operuje również w ponad 1200 Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Stali klienci banku mogą liczyć na pewne udogodnienia np. w postaci uproszczonych formalności, czy rabatów na usługi w firmach partnerskich.

Cechy kredytu gotówkowego 5 gwiazdek w PlusBank
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – PB24 (wniosek)
Na dowód
Bez rozmowy z konsultantem
Bez zaświadczeń ✔️ – dla stałych klientów
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 5,99 – 6,70%

Weź kredyt

Plus Bank kredyt gotówkowy Pięć Gwiazdek

Najwyższa kwota kredytu w Plus Bank dostępna jest w ramach oferty Pięć Gwiazdek. Po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej można uzyskać nawet 50 tys. zł. Maksymalny czas kredytowania wynosi 5 lat. Środki z kredytu możecie przeznaczyć na dowolny cel.. W celu zwiększenia zdolności kredytowej bank doradza wnioskowanie o kredyt wspólnie z innym członkiem rodziny lub nawet osobą niespokrewnioną.

Dla stałych klientów kredyt jest dostępny na oświadczenie – i to nawet do maksymalnej kwoty zobowiązania! Wniosek o kredyt można złożyć przez bankowość internetową, aplikację mobilną, telefon, lub w oddziale banku.

Plus Bank kredyt Tu i Teraz

Potrzebujecie niedużej kwoty, a jesteście już klientami PlusBank? Idealnym rozwiązaniem będzie kredyt Plus Bank Tu i Teraz. Jest to specjalna oferta z oprocentowaniem 0%. Maksymalna kwota w kredycie Tu i Teraz to 4200 zł. Spłata zostanie rozłożona nawet na 24 miesiące, więc pożyczka nie powinna w znacznym stopniu obciążać domowego budżetu. Pieniądze z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel.

Jak wziąć kredyt w Plusie?

Wniosek kredytowy w Plus Bank możecie złożyć na kilka sposobów. Niestety bank nie udostępnił jeszcze opcji, która pozwalałaby na załatwienie wszystkich formalności przez internet. Dlatego, jeśli chcecie wziąć kredyt w Plusie:

  • podajcie swój numer telefonu na stronie – skontaktuje się z wami doradca Plusa,
  • zadzwońcie na jeden z numerów: 801 44 55 66 lub 61 8 461 461,
  • skorzystajcie z bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt w Plusie?

Zanim wybierzecie się do banku, przygotujcie dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Chyba że jesteście już klientami Plus Bank, wówczas do złożenia wniosku powinno wystarczyć proste oświadczenie. Plus Bank akceptuje różne formy dochodu, może to być zarobek wynikający z:

  • umowy na czas określony i nieokreślony,
  • świadczenia z tytułu renty i emerytury,
  • wynajmu nieruchomości,
  • prowadzenia działalności gospodarczej.

Pamiętajcie, że o ostatecznym przyznaniu i wysokości kredytu decyduje pozytywne przejście weryfikacji waszej zdolności kredytowej. Bank musi być pewien, że będziecie w stanie bez problemu uregulować dług.

Zapytaj o kredyt

Plus Bank – pozostałe produkty

Kredyty gotówkowe to jedynie część oferty Plus Bank. Możemy tu skorzystać również z kredytu na fotowoltaikę, kredytu na koncie, karty kredytowej, oraz produktów pozakredytowych, czyli kont osobistych i lokat. Zobacz jak przedstawia się oferta banku ściśle współpracującego m.in. z Cyfrowym Polsatem i operatorem komórkowym Plus.

Konto osobiste w Plus Bank

Plus Bank przedstawia swoje konto osobiste jako wygodny i nowoczesny ROR. Faktycznie, mamy tu dostęp do wszelkich nowoczesnych udogodnień. Finansami w Plus Bank można zarządzać przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dostęp do konta zapewniają nam bankowość internetowa, mobilna i telefoniczna. W ramach konta można korzystać z atrakcyjnych kredytów w formie kredytu z konta i limitu odnawialnego.

Karty kredytowe w Plus Bank

W Plus Bank do wyboru mamy dwie karty kredytowe. Są to Mastercard Classic i Mastercard Gold. Aktywni klienci nie poniosą tu żadnych opłat za kartę pod warunkiem dokonania miesięcznie określonej z góry kwoty operacji. Z kart można korzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Limit kredytowy wynosi do 50 000 zł, a okres bezodsetkowy to 52 dni.

Lokata w Plus Bank

W Plus Bank mamy dostęp do trzech lokat: lokaty walutowej, lokaty zakładanej przez plusbank24 lub aplikację mobilną oraz standardowej lokaty. Dostępne terminy lokat to 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Im dłuższy termin lokaty, tym wyższe oprocentowanie w ujęciu rocznym. Minimalna kwota depozytu wynosi 1000 PLN, a w przypadku walut obcych 100 USD, 100 EUR lub 100 GBP.

Złóż wniosek o kredyt

Plus Bank – podsumowanie