Dzięki strategicznemu partnerstwu z takimi firmami, jak Polkomtel Sp. z o.o. i Cyfrowy Polsat Plus Bank dostarcza najnowsze rozwiązania technologiczne i bankowość elektroniczną na bardzo wysokim poziomie. Usługi dostępne są również w blisko 100 oddziałach stacjonarnych. Co ważne, Plus Bank operuje również w ponad 1200 Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Weź kredyt

Oferta Plus Bank

Plus Bank oferuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W swoim portfolio Plus Bank posiada kredyt gotówkowy, hipoteczny i kredyt konsolidacyjny. Instytucja przygotowała również kredyt odnawialny w koncie oraz kartę kredytową. Z pomocą Plus Bank możecie również zrobić zakupy ratalne. Maksymalna dostępna kwota w ramach kredytu to 150 tys. zł. Stali klienci banku mogą liczyć na pewne udogodnienia np. w postaci uproszczonych formalności, czy rabatów na usługi w firmach partnerskich.

Zapytaj o spersonalizowaną ofertę

Plus Bank kredyt gotówkowy Pięć Gwiazdek

Najwyższa kwota kredytu w Plus Bank dostępna jest w ramach oferty Pięć Gwiazdek. Po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej możecie uzyskać nawet 150 tys. zł. Maksymalny czas kredytowania wynosi 10 lat. Środki z kredytu możecie przeznaczyć na dowolny cel. Stali klienci Plus Bank otrzymają kredyt jedynie na oświadczenie bez dostarczania zaświadczeń od pracodawcy. Po 12 miesiącach zasilania konta w Plus Bank miesięcznymi dochodami możecie wnioskować o kredyt na oświadczenie do kwoty 50 400 zł. Dodatkowo stali klienci mogą liczyć na szybszy proces rozpatrywania wniosków.

Kredyt Bonus Plus

Biorąc kredyt Bonus Plus, macie szansę na taką samą kwotę, jak podczas ubiegania się o kredyt gotówkowy Pięć Gwiazdek. Okres kredytowania również wynosi aż 10 lat. Jednak wybierając Bonus Plus, możecie dodatkowo oszczędzić. Oferta skierowana jest do osób, które poza korzystaniem z usług Plus Bank, są również klientami firm partnerskich. Ci użytkownicy za każde 5000 zł kredytu otrzymają:

  • 5 zł rabatu na fakturę Plus lub Cyfrowy Polsat,

albo

  • 5 zł doładowania PlusMix lub Plus na kartę.

W ten sposób można zyskać maksymalnie 25 zł wypłacanych przez 18 miesięcy.

Plus Bank kredyt Tu i Teraz

Potrzebujecie niedużej kwoty? Idealnym rozwiązaniem będzie kredyt Plus Bank Tu i Teraz. Jest to specjalna oferta z oprocentowaniem 0%. Jedyny koszt, jaki poniesiecie to prowizja, która stanowi 7,99% pozyskanej sumy. Maksymalna kwota w kredycie Tu i Teraz to 4000 zł. Spłata zostaje rozłożona nawet na 24 miesiące, więc pożyczka nie powinna w znacznym stopniu obciążać domowego budżetu. Pieniądze z kredytu przeznaczycie na dowolny cel.

Pojawia się coraz więcej bankowych ofert pożyczek gotówkowych na niskie kwoty. W ten sposób banki starają się konkurować z firmami udzielającymi pożyczek online. Na ten moment sektor pozabankowy wiedzie prym w kredytach niskokwotowych.

Jak wziąć kredyt w Plusie?

Wniosek kredytowy w Plus Bank możecie złożyć na kilka sposobów. Niestety bank nie udostępnił jeszcze opcji, która pozwalałaby na załatwienie wszystkich formalności przez internet. Dlatego, jeśli chcecie wziąć kredyt w Plusie:

  • podajcie swój numer telefonu na stronie – skontaktuje się z wami doradca Plusa,
  • zadzwońcie na jeden z numerów: 801 44 55 66 lub 61 8 461 461,
  • skorzystajcie z bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt w Plusie?

Zanim wybierzecie się do banku, przygotujcie dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Chyba że jesteście już klientami Plus Bank, wówczas do złożenia wniosku powinno wystarczyć proste oświadczenie. Plus Bank akceptuje różne formy dochodu, może to być zarobek wynikający z:

  • umowy na czas określony i nieokreślony,
  • świadczenia z tytułu renty i emerytury,
  • wynajmu nieruchomości,
  • prowadzenia działalności gospodarczej.

Pamiętajcie, że o ostatecznym przyznaniu i wysokości kredytu decyduje pozytywne przejście weryfikacji waszej zdolności kredytowej. Bank musi być pewien, że będziecie w stanie bez problemu uregulować dług.

Złóż wniosek o kredyt