OK Money – należąca do amerykańskiej korporacji DFC Global Corp, właściciela znanej również z reperowania budżetów domowych firmy Optima Pożyczki. Świadczy swoje usługi zarówno w krajach Ameryki Północnej (USA i Kanadzie), jak i w krajach Europy. Ich działalność skupia się na świadczeniu gotówkowych chwilówek online, w OK Money otrzymamy pożyczkę na kwotę od 200 do 3000 zł, oczywiście otrzymanie górnej kwoty jest możliwe dopiero przy siódmej pożyczce, pierwsza wypłata może być w wysokości 500 zł. Spłata szybkiej pożyczki powinna nastąpić w ciągu 15 lub 30 dni.
okmoney.pl

Pierwsza pożyczka w OK Money jest za darmo

Call Center dostępne jest w godzinach 8 – 18. Pierwszą pożyczkę oddamy w takiej samej wysokości, w jakiej ją otrzymaliśmy, kolejna pożyczka będzie kosztować 270 zł za każdy pożyczony 1000 zł, a RRSO wyniesie 1732 %. Ważną informacją jest, że aplikować o szybką pożyczkę mogą już osoby w wieku 18 lat, a górną granicą jest wiek, aż 75 lat, dzięki tak dużemu przedziałowi wieku, błyskawiczna pożyczka przez Internet w OK Money dostępna jest praktycznie dla każdego. Pożyczkę otrzymamy bez wychodzenia z domu, wszystkich potrzebnych formalności dopełnimy przez Internet lub przez SMS. Firma udzieli nam pożyczki nawet jeśli widniejemy w bazach BIK.

Weź pożyczkę

W OK Money dolną granicą wieku pożyczkobiorcy jest 18 lat

OK Money należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Ok Money – jak wziąć chwilówkę

Firma pokusiła się już jakiś czas temu o dodanie filmu, w którym tłumaczy po kolei jak należy postępować w celu dostania pieniędzy. Film jest krótki i bardzo przejrzysty, co prawda nie tak szczegółowy jak w przypadku Soho Credit ale na pewno pozwala rozwiać pewnie wątpliwości.

https://www.youtube.com/watch?v=gsq0Mywb3ls

Weź pożyczkę w Ok Money

Ok Money – Podsumowanie

Zalety

  • Duża dostępność – akceptują 8/10 pożyczek
  • Duży przedział wiekowy dla klientów – od 18 do 75 roku życia
  • Pierwsza pożyczka za darmo

Wady

  • Biuro nie pracuje w weekendy
  • Wysoki koszt pożyczki w stosunki do innych

Adres:

OK Money Poland Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
Wejdź na okmoney.pl

Weź darmową pożyczkę w okmoney

Informacje o Ok Money

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek