Motopożyczka

Motopożyczka - opinie

2.37 z 5 Na podstawie 18 opinii
(18 opinie o Motopożyczka)

Maksymalna kwota pożyczki: 100000 zł

Wśród klientów firm pożyczkowych, można wyróżnić grupę klientów, która jest zainteresowana wzięciem pożyczki pod zastaw. Jeśli zaliczamy się do niej i chcemy wziąć pożyczkę pod zastaw samochodu, warto przyjrzeć się ofercie Motopożyczka. Ta instytucja pozabankowa udziela pożyczek długoterminowych pod zastaw albo na zakup auta. Możemy otrzymać do 50000 zł na okres do 60 miesięcy. Warto bliżej przyjrzeć się proponowanej ofercie.

Porównaj

Motopożyczka to firma pożyczkowa działająca w obrębie grupy MBR Finance. To znana w Polsce spółka, która działa na terenie kraju już od ponad 20 lat. Zajmuje się ona inwestowaniem w innowacyjne rozwiązania na rynku pośrednictwa finansowego. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu, lecz zakres jej działania ma charakter ogólnokrajowy. Widząc popularność takich rozwiązań, jak pożyczka pod zastaw samochodu, MBR Finance wprowadza taką ofertę. Możemy z niej skorzystać właśnie za pośrednictwem instytucji pozabankowej Motopożyczka.

Weź pożyczkę pod zastaw samochodu

Pożyczka dla osób, które chcą kupić samochód

Jednym z produktów oferowanych przez wspomnianą instytucję pozabankową jest pożyczka pod zastaw auta. Jeśli nie jesteśmy właścicielami pojazdu i dopiero chcemy go nabyć, możemy wnioskować o pożyczkę w kwocie do 50000 zł na okres kredytowania do 60 miesięcy. Kwota i termin spłaty będą oczywiście dopasowane do naszych możliwości i potrzeb finansowych. W dokonaniu właściwego wyboru pomoże nam konsultant, który reprezentuje tę firmę pożyczkową.

Otrzymamy nawet 85 proc. wartości auta, pod warunkiem, że udostępnimy potwierdzenie dokonania spłaty 15 proc. ceny pojazdu, na którego zakupie nam zależy. Powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym czy podołamy koniecznej spłacie. Jeśli dokładnie wszystko zaplanujemy, nie powinno być to dla nas problematyczne.

Motopożyczka – pożyczanie pod zastaw ma wielu entuzjastów

Pożyczka pod zastaw samochodu wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ tego rodzaju zabezpieczenie ułatwia nam pozyskanie potrzebnych środków. Mamy wtedy dostęp do kwot rzędu nawet 50000 zł, a termin spłaty wynosi do 60 miesięcy. Na pewno każdy posiadacz sprawnego auta znajdzie coś dla siebie. Pożyczka online ma to do siebie, że możemy ją otrzymać bez większych problemów. Wypełnianie wniosku nie jest skomplikowane, a czas oczekiwania nie będzie zbyt długi.

Nie brakuje też klientów, którzy są zainteresowani wzięciem pożyczki przez internet na zakup wymarzonego auta. Niezależnie, czy chcemy go nabyć do użytku prywatnego, czy też na potrzeby naszej działalności gospodarczej, możemy wziąć pożyczkę online na ten cel. Gdzie znajdziemy bardzo korzystną propozycję? Na pewno na stronie Motopozyczka. Co więcej, skorzystanie z takiej opcji nie musi być dla nas zbyt kosztowne.

Złóż wniosek

Motopożyczka – pożyczka pod zastaw samochodu nawet do 50000 zł

Niekiedy jesteśmy posiadaczami auta i potrzebujemy pieniędzy na inny cel. Motopożyczka uwzględnia także taką sytuację i dlatego oferuje nam pożyczkę pod zastaw samochodu. Pożyczka online, jaką otrzymamy, może wynosić nawet 85 proc. wartości naszego samochodu. Taka pożyczka przez internet może dotyczyć kwoty do 50000 zł, a jej okres kredytowania to 60 miesięcy.

Jeśli zależy nam na takiej pożyczce online, którą weźmiemy na dowolny cel, powinniśmy spełniać dwa warunki. Po pierwsze, musimy być właścicielami auta, co więcej musimy dopisać MBR Finance jako współwłaściciela na podstawie umowy przewłaszczenia. W trakcie spłacania pożyczki pozabankowej pod zastaw, możemy użytkować pojazd. Jednak w przypadku braku spłaty, stanie się on własnością firmy pożyczkowej. Warto wspomnieć, że cena, która towarzyszy takiej pożyczce jest stosunkowo korzystna. Za pożyczone 10 000 zł na okres 5 lat, będziemy miesięcznie spłacać 766,67 zł co da nam RRSO na poziomie 170%. Tym bardziej warto rozważyć taką opcję.

Motopożyczka – wymagania względem pożyczkobiorcy

Należy wspomnieć, że klientem tego usługodawcy może być osoba fizyczna z dochodami pochodzącymi z dowolnego źródła, albo spółka cywilna lub też działalność gospodarcza. To bardzo duże udogodnienie, o czym warto pamiętać składając wniosek o pożyczkę. Podobnie, jak każda inna firma pożyczkowa, Motopożyczka ma swoje wymagania względem swoich klientów. Rzecz jasna, musimy mieć ukończone 18 lat. Górna granica wiekowa nie została sprecyzowana, co zwiększa nasze szanse na otrzymanie pożyczki.

Warto podkreślić, że niezależnie od tego, czy wnioskujemy o pieniądze na zakup auta, czy pod jego zastaw, możemy liczyć na pożyczkę bez BIK. Motopożyczka jest instytucją pozabankową, która nie sprawdza nas również pod kątem obecności w rejestrach dłużników. Świadczy to o indywidualnym podejściu do klienta i pozytywnym nastawieniu do jego osoby.

Weź pożyczkę

Motopożyczka –jakie warunki musi spełniać auto?

Każdy, kto wnioskuje o pożyczkę pod zastaw auta w Motopożyczka, musi uwzględnić różne wymagania względem pojazdu, który zamierza zastawić. Przede wszystkim, musi być to w 100 proc. nasza własność. Posiadanie współwłaściciela byłoby problematyczne przy egzekwowaniu należności. Ponadto, nasze auto nie może mieć więcej, niż 20 lat. Ma to istotne znaczenie ze względu na niższą awaryjność pojazdu i ewentualną możliwość jego szybkiej sprzedaży.

Niezależnie od wysokości kwoty pożyczki pozabankowej, o którą chcemy wnioskować, musimy posiadać aktualną polisę OC. Należy wspomnieć, że jeśli pożyczamy więcej niż 35000 zł, musimy poświadczyć również o posiadaniu polisy AC. Takie informacje są niezbędne w przypadku, gdy zależy nam na otrzymaniu pożyczki pod zastaw samochodu.

Motopożyczka – ubieganie się o pożyczkę pod zastaw i na zakup samochodu

Proces ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Motopożyczka jest prosty i bardzo wygodny. Możemy go rozpocząć, korzystając z jednej z trzech metod. Pierwszą opcję stanowi standardowe wypełnienie formularza, który jest zamieszczony na stronie tej instytucji pozabankowej. Wypełniamy go bardzo intuicyjnie, co bardzo usprawnia proces.
Inną możliwością jest kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta i złożenie wniosku o pożyczkę w ten sposób. Jeśli zależy nam na rozmowie, która umożliwi nam szybkie otrzymanie potrzebnych nam informacji, firma pożyczkowa proponuje nam rozmowę telefoniczną z konsultantem.

Gdy już złożymy wniosek o pożyczkę, pozostaje nam czekać na jego rozpatrzenie. Firma pożyczkowa deklaruje, że otrzymamy odpowiedź w ciągu 24 godzin. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze powinny szybko wpłynąć na nasze konto. Ile to zajmie? Wiele zależy tu od takich aspektów jak m.in. migracja danych w banku.

Wypełnij formularz

Motopożyczka – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Pożyczka na zakup i pod zastaw samochodu
 • Indywidualne podejście do klienta

Wady

 • Wysokie koszty


MBR Finance Sp. z o.o.

Plac Solny 16
Wrocław 51-612
Telefon: 71 337 50 58
Email: kontakt@motopozyczka.pl

Wejdź na motopozyczka.pl

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

100 000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

100 000 zł

Okres spłaty

Od 3 do 72 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

10:00 – 18:00

Godziny pracy w weekendy

nie pracuje

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior Bank, PKO

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Bazy, z których korzysta firma

KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Wiek pożyczkobiorcy

18 – bez limitu wiekowego

Łączny koszt

525.60% (maksymalny okres i max.kwota)

Darmowa pierwsza pożyczka

brak

Opinie klientów o Motopożyczka

Rated 2.37 out of 5 stars
18 opinii

Dodaj opinię o Motopożyczka

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  nawet banki maja mniej formalności i obwarowań

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  oczekiwanie na decyzję , masakryczne !! czekam i czekam !

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dzień Dobry, jeżeli wysłał Pan komplet dokumentów to decyzję wydajemy w ciągu 2 godzin. Proszę o informację na kontakt@motopozyczka.pl. Na pewno bedzie w stanie dokładnie sprawdzić status Pana wniosku. Pozdrawiam

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Firma to porażka spłacałem,ale niestety noga się powineł oddałem auto firmie windykacyjnej Defacto. Po tym kontakt się ureał, auto zagineło . Pytanie jak sprzedali auto bez mojej wiedzy. Sprawą zajmuje się Policja I Prokurator. Nie polecam tej pożyczki. Ktoś sobie strzeli samobója.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • witam, mam podobna sytuacje sprawe juz zglosilam do odpowiednich organow, prosze o kontakt, moze zrobimy pozew zbiorowy, okazuje sie ze ludzi poszkodowanych jest wiecej. Prosze o kontakt na email pysia85-10@o2.pl.

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dzień Dobry, nie mogliśmy sprzedać auta bez Pana wiedzy. Przy podpisywaniu umowy podpisywał Pan "Pełnomocnictwo do sprzedaży pojazdu", które wykorzystujemy tylko kiedy klient przed dłuższy czas nie spłaca pożyczki i unika z nami kontaktu. Robimy wszystko, żeby tylko pojazdów nie przejmować. Pozdrawiam

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 4 / 5.00

  Maksymalna wysokość pożyczki jest zdecydownie jedna z najwiekszych dostępnych na rynku.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 4 / 5.00

  drogo, ale nikt nie chciał dać...

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 4 / 5.00

  drogo, ale nikt inny nie chciał dać...

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 1 / 5.00

  Zdecydowanie nie polecam omijają prawo bakowe za monit liczą 99zl i wysyłają po trzy naraz. Dzień się spóźnisz i ci walna 1300zl za wznowienie kredytu naciągacze

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dzień Dobry, w trosce o zadowolenie klientów chcielibyśmy wyjaśnić sprawę, o której Pan/Pani pisze. Jeżeli rzeczywiście tylko za jeden dzień spóźnienia obarczyliśmy Pana/Panią kwotą 1300zł to jesteśmy gotowi te pieniądze zwrócić. Jeszcze nigdy w historii naszej firmy coś takiego nie miało miejsca, więc chętnie o tym porozmawiamy. Proszę o kontakt! kontakt@motopozyczka.pl

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Zdecydowanie nie polecam omijają prawo bakowe za monit liczą 99zl i wysyłają przy tym trzy naraz. Dzień się spóźnisz i ci walna 1300zl za wznowienie kredytu naciągacze.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 3 / 5.00

  Lepiej od razu sprzedać auto np w jakimś skupie aut ( też kupują od ręki i nie trzeba czekać) niż brać 25 tyś a pozniej spłacac 100tys

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. Bandytyzm, jak to przeliczyłam to szok!!! Kto bierze takie pożyczki;oooo

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Pożyczka dla bogatych. Za kredyt 25 tys. na 6 lat trzeba oddać 115 tys.!!!!!. Extra lichwa to mało powiedziane, żeby nie nazwać to dosadniej.

  Czy ta opinia była pomocna? 17 z 20 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 4 / 5.00

  Moze i nie jest najtaniej, ale pieniadze dali, samochod kupiony, splaca sie wiec nie ma co narzekac

  Czy ta opinia była pomocna? 21 z 32 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 5 / 5.00

  DALI MI TEN KREDYT TROCHE NA PALE. ANI NIE SPRAWDZILI BIKA ANI NIE CHCIELI ZASWIADCZENIA O ZAROBKACH- NIC! DLA MNIE SUPER!

  Czy ta opinia była pomocna? 17 z 32 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 4 / 5.00

  Furka kupiona, pozyczka sie splaca, jest dobrze.

  Czy ta opinia była pomocna? 14 z 31 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 3 / 5.00

  Co z tego, ze kwota pozyczki moze byc wysoka jak trzeba stanac na uszach zeby ja dostac, a pozniej zeby ja splacic. Fakt- daja mimo, ze inni odmawiaja i za to jakies gwiazdki im sie naleza dlatego daje 3!

  Czy ta opinia była pomocna? 19 z 29 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. drogo, ale nikt inny nie chcial mi dac... a oni dali. uratowali w sensie

  Czy ta opinia była pomocna? 15 z 30 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 1 / 5.00

  Masakra.
  Koszt pożyczki wzięty nie wiadomo skąd.... Biedacy tacy jak ja żyjący na skraju nędzy biorą tą pożyczkę, bo nikt inny już im nie chce dać. Takich szuka Motopożyczka. Dostaniesz ją, mimo, że masz zasrany BIK, bo to dla nich klient, z którego zedrą skórę. Niezaleznie od tego czy płacisz raty w terminie, każdorazowo co miesiąc i tak dostaniesz monit, że rata nie wpłynęła w terminie i zapłacisz za niego każdorazowo 99 zł. Postawiłam się, byłam gotowa iść do prokuratury i powiedziałam to, że jeśli w ciągu 15 min nie dostanę potwierdzenia wpłaty raty w terminie i anulacji monitu, idę prosto do Prokuratury. Natychmiast otrzymałam przeprosiny, anulowali monit. Nie chciałam mieć z tymi bandytami nic wspólnego. Zrobiłam wszystko co w mojej mocy i spłaciłam ich w całości. Gdy prosiłam o wyliczenie kwoty pożyczki do spłaty na dany dzień, dostałam od nich info, że o kilkanaście procent zmiejszają mi odsetki i całościowa kwota jest mniejsza. Oszuści, przestrzegam. Łamią prawo i mam nadzieję, że prawo ich dosięgnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 22 z 34 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dzień Dobry,
   MotoPożyczka została stworzona dla ludzi, którzy mają problem z uzyskaniem pożyczki w innych bankach/firmach. Udzielamy pożyczek ludziom zadłużonym ale koszt pożyczki jest wyższy z uwagi na nasze ryzyko. Jeżeli został Pani wystawiony monit nieprawidłowo to proszę o kontakt. Na pewno wyjaśnimy tą sprawę. Pozdrawiam

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 3 / 5.00

  Dali mi pożyczkę na samochód, ale ile musiałem się naczekać na decyzje...w międzyczasie przepadła mi super okazja, dlatego tylko 3 gwiazdki.

  Czy ta opinia była pomocna? 12 z 30 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.74 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.86 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.45 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł