Motopożyczka to firma pożyczkowa działająca w obrębie grupy MBR Finance. To znana w Polsce spółka, która działa na terenie kraju już od ponad 20 lat. Zajmuje się ona inwestowaniem w innowacyjne rozwiązania na rynku pośrednictwa finansowego. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu, lecz zakres jej działania ma charakter ogólnokrajowy. Widząc popularność takich rozwiązań, jak pożyczka pod zastaw samochodu, MBR Finance wprowadza taką ofertę. Możemy z niej skorzystać właśnie za pośrednictwem instytucji pozabankowej Motopożyczka.

Weź pożyczkę pod zastaw samochodu

Pożyczka dla osób, które chcą kupić samochód

Jednym z produktów oferowanych przez wspomnianą instytucję pozabankową jest pożyczka pod zastaw auta. Jeśli nie jesteśmy właścicielami pojazdu i dopiero chcemy go nabyć, możemy wnioskować o pożyczkę w kwocie do 50000 zł na okres kredytowania do 60 miesięcy. Kwota i termin spłaty będą oczywiście dopasowane do naszych możliwości i potrzeb finansowych. W dokonaniu właściwego wyboru pomoże nam konsultant, który reprezentuje tę firmę pożyczkową.

Otrzymamy nawet 85 proc. wartości auta, pod warunkiem, że udostępnimy potwierdzenie dokonania spłaty 15 proc. ceny pojazdu, na którego zakupie nam zależy. Powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym czy podołamy koniecznej spłacie. Jeśli dokładnie wszystko zaplanujemy, nie powinno być to dla nas problematyczne.

Motopożyczka – pożyczanie pod zastaw ma wielu entuzjastów

Pożyczka pod zastaw samochodu wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ tego rodzaju zabezpieczenie ułatwia nam pozyskanie potrzebnych środków. Mamy wtedy dostęp do kwot rzędu nawet 50000 zł, a termin spłaty wynosi do 60 miesięcy. Na pewno każdy posiadacz sprawnego auta znajdzie coś dla siebie. Pożyczka online ma to do siebie, że możemy ją otrzymać bez większych problemów. Wypełnianie wniosku nie jest skomplikowane, a czas oczekiwania nie będzie zbyt długi.

Nie brakuje też klientów, którzy są zainteresowani wzięciem pożyczki przez internet na zakup wymarzonego auta. Niezależnie, czy chcemy go nabyć do użytku prywatnego, czy też na potrzeby naszej działalności gospodarczej, możemy wziąć pożyczkę online na ten cel. Gdzie znajdziemy bardzo korzystną propozycję? Na pewno na stronie Motopozyczka. Co więcej, skorzystanie z takiej opcji nie musi być dla nas zbyt kosztowne.

Złóż wniosek

Motopożyczka – pożyczka pod zastaw samochodu nawet do 50000 zł

Niekiedy jesteśmy posiadaczami auta i potrzebujemy pieniędzy na inny cel. Motopożyczka uwzględnia także taką sytuację i dlatego oferuje nam pożyczkę pod zastaw samochodu. Pożyczka online, jaką otrzymamy, może wynosić nawet 85 proc. wartości naszego samochodu. Taka pożyczka przez internet może dotyczyć kwoty do 50000 zł, a jej okres kredytowania to 60 miesięcy.

Jeśli zależy nam na takiej pożyczce online, którą weźmiemy na dowolny cel, powinniśmy spełniać dwa warunki. Po pierwsze, musimy być właścicielami auta, co więcej musimy dopisać MBR Finance jako współwłaściciela na podstawie umowy przewłaszczenia. W trakcie spłacania pożyczki pozabankowej pod zastaw, możemy użytkować pojazd. Jednak w przypadku braku spłaty, stanie się on własnością firmy pożyczkowej. Warto wspomnieć, że cena, która towarzyszy takiej pożyczce jest stosunkowo korzystna. Za pożyczone 10 000 zł na okres 5 lat, będziemy miesięcznie spłacać 766,67 zł co da nam RRSO na poziomie 170%. Tym bardziej warto rozważyć taką opcję.

Motopożyczka – wymagania względem pożyczkobiorcy

Należy wspomnieć, że klientem tego usługodawcy może być osoba fizyczna z dochodami pochodzącymi z dowolnego źródła, albo spółka cywilna lub też działalność gospodarcza. To bardzo duże udogodnienie, o czym warto pamiętać składając wniosek o pożyczkę. Podobnie, jak każda inna firma pożyczkowa, Motopożyczka ma swoje wymagania względem swoich klientów. Rzecz jasna, musimy mieć ukończone 18 lat. Górna granica wiekowa nie została sprecyzowana, co zwiększa nasze szanse na otrzymanie pożyczki.

Warto podkreślić, że niezależnie od tego, czy wnioskujemy o pieniądze na zakup auta, czy pod jego zastaw, możemy liczyć na pożyczkę bez baz BIK. Motopożyczka jest instytucją pozabankową, która nie sprawdza nas również pod kątem obecności w rejestrach dłużników. Świadczy to o indywidualnym podejściu do klienta i pozytywnym nastawieniu do jego osoby.

Weź pożyczkę

Motopożyczka –jakie warunki musi spełniać auto?

Każdy, kto wnioskuje o pożyczkę pod zastaw auta w Motopożyczka, musi uwzględnić różne wymagania względem pojazdu, który zamierza zastawić. Przede wszystkim, musi być to w 100 proc. nasza własność. Posiadanie współwłaściciela byłoby problematyczne przy egzekwowaniu należności. Ponadto, nasze auto nie może mieć więcej, niż 20 lat. Ma to istotne znaczenie ze względu na niższą awaryjność pojazdu i ewentualną możliwość jego szybkiej sprzedaży.

Niezależnie od wysokości kwoty pożyczki pozabankowej, o którą chcemy wnioskować, musimy posiadać aktualną polisę OC. Należy wspomnieć, że jeśli pożyczamy więcej niż 35000 zł, musimy poświadczyć również o posiadaniu polisy AC. Takie informacje są niezbędne w przypadku, gdy zależy nam na otrzymaniu pożyczki pod zastaw samochodu.

Motopożyczka – ubieganie się o pożyczkę pod zastaw i na zakup samochodu

Proces ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Motopożyczka jest prosty i bardzo wygodny. Możemy go rozpocząć, korzystając z jednej z trzech metod. Pierwszą opcję stanowi standardowe wypełnienie formularza, który jest zamieszczony na stronie tej instytucji pozabankowej. Wypełniamy go bardzo intuicyjnie, co bardzo usprawnia proces.

Inną możliwością jest kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta i złożenie wniosku o pożyczkę w ten sposób. Jeśli zależy nam na rozmowie, która umożliwi nam szybkie otrzymanie potrzebnych nam informacji, firma pożyczkowa proponuje nam rozmowę telefoniczną z konsultantem.

Gdy już złożymy wniosek o pożyczkę, pozostaje nam czekać na jego rozpatrzenie. Firma pożyczkowa deklaruje, że otrzymamy odpowiedź w ciągu 24 godzin. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze powinny szybko wpłynąć na nasze konto. Ile to zajmie? Wiele zależy tu od takich aspektów jak m.in. migracja danych w banku.

Wypełnij formularz

Motopożyczka – podsumowanie

Motopożyczka - zalety

  • Wysoka kwota pożyczki,
  • Pożyczka na zakup i pod zastaw samochodu,
  • Indywidualne podejście do klienta.

Motopożyczka - wady

  • Wysokie koszty.

Informacje o Motopożyczka

Nazwa firmy

MBR Finance S.A.

Adres Pl. Solny 16
50-062 Wrocław
Telefon (71) 337 50 58
Adres e-mail kontakt@motopożyczka.pl
Godziny pracy 8:00 - 16:00
Wniosek Wypełnij wniosek