MoneyMan oferuje atrakcyjne pożyczki na różnych poziomach: Start, SuperStart, Mega, Turbo i SuperTurbo. Ostatni z nich sięga kwoty 7 000 zł. Wszystkim tym, którzy mają problem ze spłatą zadłużenia, pożyczkodawca oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni. Dzięki temu nie staniemy się dłużnikami notowanymi w rejestrach.

Weź pożyczkę

Proces rejestracji wniosku w MoneyMan

W jaki sposób zarejestrować swój wniosek u pożyczkodawcy? Wystarczy odszukać go na stronie internetowej firmy i podać w nim wszelkie niezbędne dane. Muszą one pochodzić z naszego dowodu osobistego. Należy pamiętać, że na późniejszym etapie analizy naszego wniosku, zostaną one zweryfikowane. Sprawdzenie tożsamości klienta może się odbyć na dwa sposoby. Do pierwszego z nich posłuży nam aplikacja Instantor. Naszym zadaniem jest zalogowanie się do niej za pomocą loginu i hasła, które używamy do logowania się do naszego konta bankowego. Aplikacja działa w czasie rzeczywistym, dlatego automatycznie prześle pożyczkodawcy informacje o historii naszego rachunku bankowego. Dzięki temu, że pożyczkodawca będzie miał wgląd w nasze dochody oraz wydatki, szybko stwierdzi, czy stać nas na pożyczkę.

Drugim sposobem weryfikacji danych klienta jest przelew. Pożyczkobiorca powinien dokonać opłaty na kwotę 1 grosza na konto pożyczkodawcy, aby ten miał pewność, że dane podane we wniosku zgadzają się z danymi właściciela konta. Należy więc pamiętać, aby przelew wykonać z własnego rachunku. To na niego zostanie wypłacona gotówka, jeśli weryfikacja przebiegnie sprawnie, a wniosek o pożyczkę zostanie pozytywnie rozpatrzony.

Weź darmowe 1500 zł na 61 dni!

Pożyczka ratalna od MoneyMan

Oferta MoneyMan przygotowana została z myślą o najbardziej wymagających klientach. Prócz darmowej chwilówki, mogą oni wziąć pożyczkę ratalną na kwotę od 1 600 do 7 000 zł, mieszczącą się w poziomach SuperStart, Mega, Turbo i SuperTurbo. Pożyczkę w MoneyMan może otrzymać osoba po 18. roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która ma aktywny numer telefonu, adres e-mail i konto bankowe oraz spełnia wymagania dla pożyczkobiorcy.

Warto pamiętać, że w Money Man istnieje możliwość wcześniejszej regulacji zadłużenia. Możemy więc nie tylko spłacić przed czasem kolejną ratę pożyczki, ale i cały kredyt konsumencki. Może się także zdarzyć, że nie będziemy w stanie uregulować na czas swoich płatności. W takiej sytuacji należy bezzwłocznie zgłosić się do pożyczkodawcy, w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania. Pożyczkodawca jest tolerancyjny i otwarty na działanie klientów.

Money Man – podsumowanie