Monedo Now Nasza ocena 8 /10

Monedo Now - opinie

2.59 z 5 Na podstawie 108 opinii
(108 opinie o Monedo Now)

Maksymalna kwota pożyczki: 10000 zł

Monedo Now to kolejny po Kredito24 i Pandamoney produkt grupy Kreditech, który zastąpił Zaimo na polskim rynku pożyczek ratalnych. Dzięki Monedo Now możemy uzyskać od 300 do 10 000 zł na raty, a maksymalny okres spłaty to nawet 24 miesiące.

Porównaj

Monedo Now jest częścią niemieckiej grupy technologicznej Kreditech, wysoce innowacyjnej i nagradzanej firmy z branży finansowej, która na polskim rynku pozabankowym oferuje już chwilówki pod marką Kredito24 (od 300 zł do 3 tys. zł na 7-30 dni) oraz Pandamoney (od 100 zł do 1,8 tys. zł na 7-30 dni), a także pożyczkowy limit odnawialny w ramach Flexinero. W przypadku Monedo Now mamy do czynienia z pożyczkami na raty od 3 tys. do 10 tys. zł z elastycznym, wynoszącym maksymalnie 24 miesięcy, okresem spłaty. Poza tym pożyczkodawca przygotował nową ofertę niskokwotowych pożyczek na raty od 300 do 3 tys. zł z okresem spłaty, który wynosi 3 miesiące.

Weź pożyczkę

Monedo Now – do 10000 zł na raty

Monedo Now przygotowało atrakcyjną ofertę pożyczek ratalnych. Możemy tutaj znaleźć dwa rodzaje produktów. Pierwszym z nich są pożyczki w wysokości od 300 do 3000 zł na okres 3 miesięcy. Drugim natomiast są pożyczki o dużych kwotach od 3000 zł do 10000 zł, gdzie okres spłaty wybieramy samodzielnie. Zobowiązanie możemy podzielić na 6, 9, 12 lub 24 raty. Wybierając potrzebną kwotę możemy zapoznać się także z opłatami, które wynikają z tytułu zaciągnięcia pożyczki. Na stronie są jasno rozpisane wszystkie prowizje oraz odsetki. Przykładowo, jeżeli zaciągniemy 1500 zł na 3 miesiące odsetki będą kosztować 25,7 zł, opłaty wyniosą 475,29 zł, co daje nam łączną sumę do spłaty w wysokości 2000,37 zł, czyli RRSO wyniesie 485,52 %.

Weź pożyczkę

Monedo Now – wymagania

Z pożyczki na raty w Monedo Now może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski z ważnym dowodem osobistym oraz kontem w banku, które jest założone na jego imię i nazwisko. Potrzebny będzie też telefon komórkowy i adres e-mail. Proces zaczynamy od wybrania kwoty i okresu spłaty. Następnie klikamy „Uzyskaj swoją pożyczkę na raty” i przechodzimy do wypełniania wniosku oraz utworzenia profilu w serwisie pożyczkodawcy. Musimy też przelać 1 gr w ramach tzw. opłaty weryfikacyjnej. Po kilku minutach otrzymamy decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku. Jeśli firma go przyjmie, należy potwierdzić ofertę poprzez złożenie podpisu online. Firma deklaruje, że pieniądze do naszej dyspozycji mogą być już po 30 sekundach, a maksymalnie 5 minutach. Po spłacie pierwszej pożyczki o kolejne zobowiązanie można ubiegać się nie tylko online (poprzez swój profil użytkownika), ale również wysyłając SMS-a lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej na system Android oraz iOS.

Wyślij wniosek

MonedoNow – Podsumowanie

Zalety

 • Dobry system zabezpieczeń danych osobowych
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Mało formalności
 • Wysoka akceptowalność
 • Wypłata w nocy i weekend

Wady

 • Brak darmowej pożyczki

Kreditech Polska sp. z o.o.

Prosta 32
Warszawa, Mazowieckie 00-838
Telefon: 22 3071331
Email: info@kredito24.pl

Wejdź na now.monedo.pl

Dodaj opinię o Monedo Now

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 2 / 5.00

  Jak dla mnie do pewnego momentu było wszystko ok. Dostałem zgodę na dwa zakupy na raty nie było problemów, raty spłacane terminowo bez opóźnień. Ostatnio chciałem dokonać zakupu z odroczona spłata i dwa razy został odrzucony wniosek :) raz wysoce niekompetentna Pani z infolini nie zapytała mnie nawet o dane żeby wiedziała z kim i o czym rozmawia - tragedia. Po kolejnej próbie kontaktu telefonicznie odebrała troszkę bardziej ogarnięta Pani która poprosiła o dane i odpowiedziała na moje pytania ale tez nie do końca :) raz słyszę ze nie można mieć więcej niż jedna poczytałem w tym samym czasie, a na stronie czytam ze nie ma z tym problemów a inna Pani mówi mi ze wniosek został odrzucony bo nie minął 2tygodniowy okres karencji :D. Podejście do klienta który spłaca zobowiązania bez problemowo pierwsza klasa. Za pierwszym i drugim razem nie wymagano ode mnie żadnych dokumentów a teraz wniosek odrzucony, po napisaniu wiadomości co jest powodem otrzymuje emaila ze mam wysłać zdjęcia DO i inne dokumenty :/ mimo ze już mnie znają. Po wysłaniu kolejnych emailow z zapytaniem skąd takie podejście nie otrzymuje odpowiedzi w zamian za to dostaje ankiety jak oceniam pomoc obsługi :D mam w planach napisać wiadomość do centrali w Niemczech do kreditech bo zachowanie Polskich pracowników tej firmy jest skandaliczne. Za takie zachowanie daje 2 gwiazdki. Niech ludzie widza jaka jest ta firma. Na szczęście konkurencja nie śpi i nie ma problemów z uzyskaniem pożyczki.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 3 / 5.00

  Jak dla mnie jest ok, chociaż mało czytelnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 2 / 5.00

  Korzystałam z opcji odroczonej spłaty transakcji online. TEORETYCZNIE wyznaczają 30 dniowy okres spłaty takiej pożyczki, w praktyce jednak trzeba napisać odrębny wniosek, że chce się spłacić pożyczkę w czasie (pomylone!), w przeciwnym razie okres spłaty wydłuża się o kolejne miesiące z dość wysoką prowizją. Formularz spłaty jest nieintuicyjny. Widnieje tam komunikat "Jeśli chcesz dokonać pełnej płatności, wpisz całą kwotę obok i wybierz dla siebie wygodną metodę płatności." - ba! NIE DA SIĘ!!! Kwota pomniejsza się o jeden grosz (radzę uważać), co stanowi podstawę do nieuznania pożyczki za spłaconą. Całkowitej spłaty można dokonać jedynie na wniosek - walczę z tym przez TYDZIEŃ . Wniosek wysłany, teoretycznie zaakceptowany, formularz jednak nieodblokowany i dalej nie można spłacić całości. Termin spłaty się zbliża, irytacja narasta. Dostałam informację, że spłaty można dokonać tylko poprzez formularz - tradycyjny przelew nie jest prawomocny. Kontakt telefoniczny utrudniony - swoją droga na stronie jest informacja, że pracują od poniedziałku do piątku od 8 do 20, dzwonisz i dowiadujesz się, że pracę kończą o 18. Jak na usługi finansowe Monedo wykazuje mocno nieprofesjonalne podejście do klienta. Ich system jest wadliwy, a sami sprawiają wrażenie finansowych naciągaczy. Zdecydowanie NIE POLECAM.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 3 / 5.00

  Wzięłam raty na allegro przez monedo.mam do spłaty ostatnią ratę, nie wiem do mnie nigdy nikt nie dzwonił od nich z spłata raty. Nie wiem ile jest odsetek za spóźnienie bo często place później niż trzeba bo zmieniłam pracę i mam w inny dzień wypłatę. A tak to nie narzekam

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Uważajcie na termin spłaty. Spóźnienie o 1 dzień skutkowało opłatą w wysokości 3% wartości pożyczki. Mimo, że spłaciłem pożyczkę, po tygodniu żądano ode mnie powtórnie spłaty pożyczki. Kwota do spłacenia wzrosła przez ten tydzień o kolejne 3%. Musiałem udowadniać im, że już tydzień temu pożyczka została spłacone, przesyłając im potwierdzenia obciążenia karty kredytowej.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 3 / 5.00

  Daję trzy gwiazdki, ponieważ bardzo niepodoba mi się sposób w jaki traktują klienta. Miałam u nich kilka pożyczek, wszystkie spłacane terminowo, podczas spłacania ostatniej pojawiła się dodatkowo oferta dobrania środków do pożyczki i chciałam z tego skorzystać. Nie mogłam, ponieważ podczas logowania pojawia się błąd o nieprawidłowych danych logowania. Wielokrotnie zgłaszam sprawę i pisemnie i telefonicznie i nikt z tym nic nie robił przez kilka miesięcy. W końcu jeden z konsultantów poinformował, że problem ten nie dotyczy tylko mnie i prawdopodobnie dopiero po spłaceniu pożyczki będę mogła starać się o kolejną przy użyciu nowych danych, głównie nowego adresu mailowego. Pożyczkę spłaciłam, próbowałam aplikować o kolejną przy użyciu nowych danych i problem pojawia się nadal... (jest koniec maja 2018, sprawę po raz pierwszy zgłaszałam w lipcu 2017...) Przechodzę więc całą procedurę od nowa...Dziwi mnie ich sposób podejścia do klienta, tracą na tym solidnego pożyczkobiorcę i chyba im to nawet nie przeszkadza, a jeśli rzeczywiście problem dotyczy wielu klientów to takie postępowanie tym bardziej jest niezrozumiałe...

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Witam.
  Wzięłam pożyczkę 27.04 - spłaciłam 30.04 a 2.05 była zaksięgowana - Także nie wiem o co chodzi ludziom z tymi pretensjami co do księgowania. Fakt bo wysłałam potwierdzenie przelewu oraz pismo że dokonałam spłaty i 2.05 otrzymałam maila z informacją,że czekają na zaksięgowanie i pożyczka zostanie spłacona. Na infolinie nie mogłam się dodzwonić - ale jestem pozytywnie zaskoczona bo myślałam że będą jakieś problemy :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Przed podpisaniem umowy centralnie w d...e wchodzą, po podpisaniu relacja z poziomu ich siły mimo regularnych spłat...Nigdy więcej

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 4 / 5.00

  skorzystałam z usług Mondeo z nadzieją, że po dodaniu numeru mojej karty, pieniądze będą cyklicznie same schodziły z mojego konta.

  Miesiąc w miesiąc zaznaczam, że preferuje płacić kartą ale system w ogóle tego nie toleruje i jestem zmuszana do robienia comiesięcznych przelewów.

  Jest to męczące, ponieważ muszę tego pilnować.

  Daję cztery gwiazdki, ponieważ uważam, że oferta jest uczciwa i mogę ją polecić.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 2 / 5.00

  Strona skąpa w informacje, w umowie o pożyczkę brak numeru indywidualnego konta, firma robi wszystko żeby utrudnić wcześniejszą spłatę. Promuje swój system zlecenia zapłaty.
  Brak kontaktu, brak odp. na maile.
  Z mojego punktu widzenia słabo, lubię spłacać wcześniej w tym przypadku jest to ograniczone do 0.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Tragedia. Przy delikatnym spóźnieniu (już następnego dnia) dzwonią co godzinę, nękają, nie można się z nimi dogadać, konsultanci są bardzo nieuprzejmi, prosząc o numer konta do przelewu nigdy go nie otrzymałam telefonicznie, musiałam czekać na list.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 3 / 5.00

  Oferta jakich wiele- zdecydowanie bez szalu, acz uczciwie.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 4 / 5.00

  Witam skorzystalem,z ich oferty raty 0 na allegro. narazie wszystko ok. Splacilem pierwsza rate.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 1 / 5.00

  tu macie opis

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Raty-na-Allegro-Czemu-Monedo-chce-dane-logowania-do-konta-w-banku

  podałem im dane, a nie powinienem, zarządałem usunięcia.
  Wyłudzają dane osobowe, loginy i hasła do banku

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • Sam sobie odpowiedziałeś ,,podałem, a nie powinienem,, kto normalny podaje komukolwiek takie informacje. Miej pretensje do samego siebie.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • 1 / 5.00

  tu macie opis

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Raty-na-Allegro-Czemu-Monedo-chce-dane-logowania-do-konta-w-banku

  podałem im dane, a nie powinienem, zarządałem usunięcia.
  Wyłudzają dane osobowe, loginy i hasła do banku

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • 1 / 5.00

  Mam 4 dni do spłaty raty kredytu a oni już wydzwaniają z "przypomnieniem", żebym przypadkiem nie zapomniała.... Co to za obyczaje...

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • 3 / 5.00

  Oferta mało zrozumiała i wcale nie taka tania- ale nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • 4 / 5.00

  Kupiłem zegarek na allegro co sfinansowało Monedo, na początku długo to trwało bo ponoć "serwer dziś działa wolniej" trochę mnie to zaniepokoiło i zacząłem szukać opinii o Monedo (wyczytałem lepsze gorsze), jednak w trakcie czytania wszystko się zakończyło pozytywnie i dostałem raty. Wybrałem opcje i póki co jestem zadowolony. Mam nadzieję, że po wszystkim nadal tak będzie. Nie dałem 5 gwiazdek bo do końca jeszcze daleko, ale 4 w pełni zasłużone

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • 5 / 5.00

  Wzięłam raty na Allegro przez Monedo.Cała akcja zajęła jakieś 15(łącznie z przelewem pieniędzy do sprzedawcy).Wszystko czytelne, kwotę i raty ustawiłam sama.Masakra gdy czytam o wykradaniu haseł do konta(już ktoś napisał, że to losowo podane cyfry i litery jak przy logowaniu na stronie banku).Zniknęły wam jakieś pieniądze z konta?Mnie nie.I lamenty"kliknęłam, nie przeczytałam, co mam zrobić, jak żyć".Nie dziwię się, że tylu w Polsce oszustów jak przeciętny Kowalski nie potrafi przeczytać 2 stron umowy.Nie potrafisz czytać i liczyć to do miotły, a nie pożyczki i plazmy na raty.Wszystkich ciężko zdziwionych, że muszą spłacać bardzo mi nie żal.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • 1 / 5.00

  Brak mi słów !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 • Kwota:

  Czas na spłatę: dni

     

  Zapisz się do naszego newslettera

  Darmowe chwilówki

  • zylion logo Zylion
   4.48 / 5.00
   Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 3500 zł
  • Lendon LendOn
   3.92 / 5.00
   Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
   Maks. kwota: 5000 zł
  • Wandoo Wandoo
   4.17 / 5.00
   Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 5000 zł
  • Net Credit Net Credit
   4.40 / 5.00
   Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 5000 zł
  • Kuki.pl Kuki.pl
   3.75 / 5.00
   Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 10000 zł
  • MoneyMan MoneyMan
   4.52 / 5.00
   Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
   Maks. kwota: 7000 zł
  • Extra portfel Extraportfel
   4.17 / 5.00
   Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
   Maks. kwota: 6000 zł
  • Visset Visset
   3.36 / 5.00
   Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 5000 zł
  • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
   4.07 / 5.00
   Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 7000 zł
  • Ale gotówka Ale Gotówka
   4.33 / 5.00
   Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 5000 zł
  • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
   3.87 / 5.00
   Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 6001 zł
  • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
   3.43 / 5.00
   Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 4000 zł
  • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
   3.95 / 5.00
   Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 7500 zł
  • Filarum Filarum
   4.24 / 5.00
   Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 5000 zł
  • VIA SMS Via SMS
   3.95 / 5.00
   Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 4000 zł
  • Tani Kredyt Tani Kredyt
   4.14 / 5.00
   Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 6000 zł
  • MiLoan - opinie MiLoan
   2.68 / 5.00
   Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 4000 zł
  • Ofin.pl Ofin.pl
   4.09 / 5.00
   Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 5000 zł
  • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
   3.94 / 5.00
   Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 3000 zł
  • Modna pożyczka Modna Pożyczka
   4.63 / 5.00
   Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 4000 zł
  • Alfa Kredyt Alfa Kredyt
   3.28 / 5.00
   Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 4000 zł
  • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
   3.93 / 5.00
   Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
   2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 8000 zł
  • Ferratum Money Ferratum Money
   3.99 / 5.00
   Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 4000 zł
  • Credilo - opinie Credilo
   2.00 / 5.00
   1600 na 30 dni gratis!
   1600 zł Maks. kwota: 2500 zł
  • Soho Credit Soho Credit
   3.58 / 5.00
   Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
   Maks. kwota: 4000 zł