Monedo Now Nasza ocena 8 /10

Monedo Now - opinie

3.10 z 5 Na podstawie 50 opinii
(50 opinie o Monedo Now)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Monedo Now to kolejny po Kredito24 i Pandamoney produkt grupy Kreditech, który zastąpił Zaimo na polskim rynku pożyczek ratalnych. Dzięki Monedo Now możemy uzyskać od 300 do 10 000 zł na raty, a maksymalny okres spłaty to nawet 24 miesiące.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Monedo Now jest częścią niemieckiej grupy technologicznej Kreditech, wysoce innowacyjnej i nagradzanej firmy z branży finansowej, która na polskim rynku pozabankowym oferuje już chwilówki pod marką Kredito24 (od 300 zł do 3 tys. zł na 7-30 dni) oraz Pandamoney (od 100 zł do 1,8 tys. zł na 7-30 dni), a także pożyczkowy limit odnawialny w ramach Flexinero. W przypadku Monedo Now mamy do czynienia z pożyczkami na raty od 3 tys. do 10 tys. zł z elastycznym, wynoszącym maksymalnie 24 miesięcy, okresem spłaty. Poza tym pożyczkodawca przygotował nową ofertę niskokwotowych pożyczek na raty od 300 do 3 tys. zł z okresem spłaty, który wynosi 3 miesiące.

Weź pożyczkę

Monedo Now – do 10000 zł na raty

Monedo Now przygotowało atrakcyjną ofertę pożyczek ratalnych. Możemy tutaj znaleźć dwa rodzaje produktów. Pierwszym z nich są pożyczki w wysokości od 300 do 3000 zł na okres 3 miesięcy. Drugim natomiast są pożyczki o dużych kwotach od 3000 zł do 10000 zł, gdzie okres spłaty wybieramy samodzielnie. Zobowiązanie możemy podzielić na 6, 9, 12 lub 24 raty. Wybierając potrzebną kwotę możemy zapoznać się także z opłatami, które wynikają z tytułu zaciągnięcia pożyczki. Na stronie są jasno rozpisane wszystkie prowizje oraz odsetki. Przykładowo, jeżeli zaciągniemy 1500 zł na 3 miesiące odsetki będą kosztować 25,7 zł, opłaty wyniosą 475,29 zł, co daje nam łączną sumę do spłaty w wysokości 2000,37 zł, czyli RRSO wyniesie 485,52 %.

Weź pożyczkę

Monedo Now – wymagania

Z pożyczki na raty w Monedo Now może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski z ważnym dowodem osobistym oraz kontem w banku, które jest założone na jego imię i nazwisko. Potrzebny będzie też telefon komórkowy i adres e-mail. Proces zaczynamy od wybrania kwoty i okresu spłaty. Następnie klikamy „Uzyskaj swoją pożyczkę na raty” i przechodzimy do wypełniania wniosku oraz utworzenia profilu w serwisie pożyczkodawcy. Musimy też przelać 1 gr w ramach tzw. opłaty weryfikacyjnej. Po kilku minutach otrzymamy decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku. Jeśli firma go przyjmie, należy potwierdzić ofertę poprzez złożenie podpisu online. Firma deklaruje, że pieniądze do naszej dyspozycji mogą być już po 30 sekundach, a maksymalnie 5 minutach. Po spłacie pierwszej pożyczki o kolejne zobowiązanie można ubiegać się nie tylko online (poprzez swój profil użytkownika), ale również wysyłając SMS-a lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej na system Android oraz iOS.

Wyślij wniosek

MonedoNow – Podsumowanie

Zalety

 • Dobry system zabezpieczeń danych osobowych
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Mało formalności
 • Wysoka akceptowalność
 • Wypłata w nocy i weekend

Wady

 • Brak darmowej pożyczki

Kreditech Polska sp. z o.o.

Prosta 32
Warszawa, Mazowieckie 00-838
Telefon: 22 3071331
Email: info@kredito24.pl

Wejdź na now.monedo.pl

Dodaj opinię o Monedo Now

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Ponad miesiąc temu skorzystałem i jestem zadowolony. Mam bardzo dobry BIK, być może dlatego otrzymałem pożyczkę na warunkach może nawet lepszych niż dostałbym w banku. Rata jest o ok. 40zł niższa niż wynikałoby to z kosztów przedstawionych na stronie głównej. Po drugie mają czystą, intuicyjną stronę do zarządzania pożyczką - mam opcję wcześniejszej zapłaty raty, albo całej pożyczki - wówczas mam podaną kwotę, którą muszę wpłacić - ktoś poniżej pisze, że zażyczyli sobie połowę kosztów, wydaje mi się to dziwne :-)
  Nie mam niestety na koncie na razie opcji powiększenia pożyczki (może dlatego, że pierwsza spłata została pobrana dopiero w drugiej próbie, a może dlatego, że pojawia się ta opcja dopiero po spłacie kilku rat - nie wiem). W każdym razie nie mogę narzekać. Zdecydowanie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Kompletna pomyłka ta firma. Zawnioskowałem o pilną pożyczkę 5tys zł. Potzebowałem tych pieniędzy dosłownie na miesiąc. Przyznali mi jakieś cudowne 12 rat ! Już po tygodniu od wzięcia pożyczki otrzymałem telefon przypominający o racie. Na 5 dni przed terminem pierwszej raty chciałem spłacić całą kwotę i w efekcie dowiedziałem się, że jak chcę spłacić wcześniej to muszę zapłacić połowę odsetek tj. 5tys zł które pozyczyłem plus połowa z 3tys tj 6,5 koła. Pojeb... dosłownie....

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  nie polecam! Pierwsze to nie bank tylko jakiś pośrednik! Drugie to to że ratę spłaca się do banku Pko a te całe monedo nie potrafi znaleźć zaksięgowanych pieniędzy!obsługa totalnie niekompetentna mówią jedno robią drugie,nie znają się na swojej pracy. Szkoda że taki serwis jak Allegro korzysta z usług takich... nie wiem jak ten twór nazwać. Ostatni raz brałem na allegro raty jeżeli będą nadal korzystać z usług takich tworów.Mało tego inne oprocentowanie na stronie,inne na umowie.Chciałem zrezygnować ale mieli problem z nadesłaniem umowy,a póżniej ze stworzeniem konta na ich stronie.Naprawdę szczerze odradzam!

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  chciałem na 10 rat, ale oni mi przygotowali "wspaniałą" ofertę na 7 rat i ni huhu innej opcji niema .Zawsze kupowałem w allegro na raty i ilosć rat była dowolna. Przy monedo jest to niemozliwe. I te dzwonienie z przypomnieniem o zapłacie raty - paranoja.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 3 / 5.00

  Może i faktycznie formalności jest mało, a obsluga jest pomocna i życzliwa- niestety oferta jest droga!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Najlepsi! W związku z tym, że też szybcy, to dla mnie nawet przebijają banki;)))

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • jak inny bank nie chce Ci na raty nic dać to i kot w worku dobry :D

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Szybko pieniążki u sprzedawcy. Przejrzysta strona z ratami. Polecam

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  omiijac z daleka

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Dostałam raty przez allegro w Monedo. Pieniądze poszły natychmiastowo do sprzedawcy. Super obsługa, świetny portal klienta, wszystko przejrzyste. Właśnie wyszła ostatnia rata :) Polecam - oczywiście tym, którzy mają zamiar rzetelnie spłacać.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  widzę że wszyscy pracownicy kreditech zostali zatrudnieni aby opinie były na plusie gówno jeszcze raz gówno

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  największe gówno jakie może być żenada i wielki minus dla allegro

  Czy ta opinia była pomocna? 12 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Probowałem zakupić na raty PayU 20 razy.. pisze ze 3 pożyczkodawców i losowo wybiera, tylko ze na 20 razy 20 to monedo.. :/ Jak żyć Pani Premier..

  Czy ta opinia była pomocna? 15 z 16 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  kota pozyczki 2034 zł na 24 miesiące. Całkowity koszt kredytu 840 zł. Przebijają banki. polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Bardzo jestem zadowolona z pożyczki Mondeo. Potrzebowałam dosłownie na "chwilę" większą gotówkę i nie mogłam już w moim banku zaciągnąć kredytu. Wtedy znalazłam Mondeo, które dosłownie w 15 minut przelało na moje konto pieniądze. Dodam, że wnioskowałam o 10 tys, a otrzymałam trochę mniej, co jest zrozumiałe w przypadku braku zdolności kredytowej w banku. Kredyt na 24 raty spłaciłam przed datą pierwszej raty i Mondeo automatycznie zredukowało odsetki. Polecam wszystkim, którzy czasem są w sytuacji bez wyjścia

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 15 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Super promocja dosłownie w 5 minut zrealizowałam zakupy na allegro pewnym moim zastrzeżeniem było to iż trzeba podać login i hasło do konta ale jest to po prostu szybsza metoda weryfikacji posiadacza konta. Polecam bez zastrzeżeń.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 3 / 5.00

  Witam.Monedo Now prosi o hasło i login do banku,aby zweryfikować do kogo należy konto kto jest właścicielem konta,wtedy nie potrzeba wpłacać złotówki aby potwierdzić numer konta.Ta operacja jest ściśle chroniona i zostaje zamknięta.Monedo Now jak i Kredito24 ściśle chronią danych osobowych klienta.Konto bankowe po zweryfikowaniu do kogo należy konto przez firmę Monedo Now po tej operacji wszystko znika z ich systemu,do tego są pod ścisłym nadzorem przez rzecznika KNF.Gdy by dane tajne wymknęły się spod kontroli wtedy wkraczają służby,które sprawdzają dokładnie czy nie ma uchybień,czy firma ściśle przestrzega pewne zasady przechowywania danych osobowych a konta bankowe klientów są bezpieczne i są w szybkim tempie usuwane,szyfrowane.Nie ma obaw,że dane te wyciekną spod kontroli.Ja skorzystałam z ich oferty otrzymałam pożyczkę, również trzeba było zalogować się do banku po weryfikacji konta wszystkie te dane zostały usunięte z ich bazy danych osobowych. Wszystko też zostaje zaszyfrowane przez bank zmieniając kody szyfrujące na inne w celu całkowitego bezpieczeństwa oznaczone kłódką i wprowadzenie nowego szyfru o których klient banku nie ma pojęcia,ani wiedzy,bo wszystko owiane jest tajemnicą bankową.A firma Monedo Now pierwszy raz skorzystałam z oferty wcześniej korzystałam z ofert Kredito24.Minusem jest byle jaki kontakt z obsługą klienta.Po prostu Beznadziejny przypadek.Pozdrawiam

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 18 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • tak brzmi teoria ;)

   Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Hahaha, w celu weryfikacji należy podać login i hasło do konta bankowego. Żart?
  Allegro, wiążąc się z taką firmą sięgnęło dna dna.

  Czy ta opinia była pomocna? 28 z 29 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Mnie jak pokierowało do tego logowania do banku też zrobiłem krok w tył, ale później patrzę: opcja uploadu wyciągu, no to hop do banku, wygenerowałem, za pierwszym strzałem coś mu nie grało z tym wyciągiem, ale przy następnej próbie - poszło. Raty PayU 20x0% przyznali, kasę sprzedawcy po chwili przelali, w umowie nic niepokojącego nie wynalazłem. Na razie nie wygląda to źle, zobaczymy co dalej.

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Nie polecam! Burdel w każdym dziale.System do bani a obsługa niekompetentna!

   Czy ta opinia była pomocna? 15 z 15 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 1 / 5.00

  Strona w celu weryfikacji wymaga loginu i hasła do bankowości elektronicznej. Chyba kogoś poje***

  Czy ta opinia była pomocna? 32 z 32 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  Kompletna porażka jeśli chodzi o raty PayU w Allegro.Pomimo możliwości nie podania identyfikatora i hasła do konta w banku i skorzystania z ręcznego przesłania pliku PDF z wyciągiem z konta funkcja ta u mnie nie działa.Po załadowaniu pliku i próbie wysłania go wyświetla się komunikat : "PRZEŚLIJ PROSZĘ WYCIĄGI BANKOWE TYLKO Z JEDNEGO KONTA BANKOWEGO I TYLKO JEDNEGO WŁAŚCICIELA KONTA" Nie wiem skąd te bzdury bo przesyłam wyciąg z mojego jedynego konta którego jestem jedynym właścicielem!!! Dziękuję bardzo za taki system bo nie mam zamiaru podawać danych do logowania w banku. Nie polecam !!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 26 z 26 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Mi natomiast wmawia, że nie jestem właścicielem konta. A gdy wgrywam plik z transakcjami ręcznie, to wyskakuje komunikat, że nie wspierają tego banku (ING). porażka.

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 1 / 5.00

  DNO i 2 metry mułu

  Czy ta opinia była pomocna? 17 z 17 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 1 / 5.00

  Dramat. Po przyznaniu pożyczki pieniądze nie zostały wypłacone (już 4 dzień).

  Kontakt i obsługa klienta (a właściwie jej brak) to dramat

  Czy ta opinia była pomocna? 12 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.89 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Money Man MoneyMan
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.11 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • InCredit InCredit
  4.41 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Lendon LendOn
  4.31 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus VIVUS
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wonga WONGA
  4.10 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.18 / 5.00
  Pierwsze 1700 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.39 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.33 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.03 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Credit Credit
  2.84 / 5.00
  Pierwsze 1200 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.45 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Visset Visset
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Alfa Kredyt Alfa Kredyt
  3.24 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczkomat Pożyczkomat
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 35 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Pożyczkodaj Pożyczkodaj
  4.31 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Finansowe Posiłki opinie Finansowe posiłki
  2.71 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł