Monedo Now Nasza ocena 8 /10

Monedo Now - opinie

2.59 z 5 Na podstawie 98 opinii
(98 opinie o Monedo Now)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Monedo Now to kolejny po Kredito24 i Pandamoney produkt grupy Kreditech, który zastąpił Zaimo na polskim rynku pożyczek ratalnych. Dzięki Monedo Now możemy uzyskać od 300 do 10 000 zł na raty, a maksymalny okres spłaty to nawet 24 miesiące.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Monedo Now jest częścią niemieckiej grupy technologicznej Kreditech, wysoce innowacyjnej i nagradzanej firmy z branży finansowej, która na polskim rynku pozabankowym oferuje już chwilówki pod marką Kredito24 (od 300 zł do 3 tys. zł na 7-30 dni) oraz Pandamoney (od 100 zł do 1,8 tys. zł na 7-30 dni), a także pożyczkowy limit odnawialny w ramach Flexinero. W przypadku Monedo Now mamy do czynienia z pożyczkami na raty od 3 tys. do 10 tys. zł z elastycznym, wynoszącym maksymalnie 24 miesięcy, okresem spłaty. Poza tym pożyczkodawca przygotował nową ofertę niskokwotowych pożyczek na raty od 300 do 3 tys. zł z okresem spłaty, który wynosi 3 miesiące.

Weź pożyczkę

Monedo Now – do 10000 zł na raty

Monedo Now przygotowało atrakcyjną ofertę pożyczek ratalnych. Możemy tutaj znaleźć dwa rodzaje produktów. Pierwszym z nich są pożyczki w wysokości od 300 do 3000 zł na okres 3 miesięcy. Drugim natomiast są pożyczki o dużych kwotach od 3000 zł do 10000 zł, gdzie okres spłaty wybieramy samodzielnie. Zobowiązanie możemy podzielić na 6, 9, 12 lub 24 raty. Wybierając potrzebną kwotę możemy zapoznać się także z opłatami, które wynikają z tytułu zaciągnięcia pożyczki. Na stronie są jasno rozpisane wszystkie prowizje oraz odsetki. Przykładowo, jeżeli zaciągniemy 1500 zł na 3 miesiące odsetki będą kosztować 25,7 zł, opłaty wyniosą 475,29 zł, co daje nam łączną sumę do spłaty w wysokości 2000,37 zł, czyli RRSO wyniesie 485,52 %.

Weź pożyczkę

Monedo Now – wymagania

Z pożyczki na raty w Monedo Now może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski z ważnym dowodem osobistym oraz kontem w banku, które jest założone na jego imię i nazwisko. Potrzebny będzie też telefon komórkowy i adres e-mail. Proces zaczynamy od wybrania kwoty i okresu spłaty. Następnie klikamy „Uzyskaj swoją pożyczkę na raty” i przechodzimy do wypełniania wniosku oraz utworzenia profilu w serwisie pożyczkodawcy. Musimy też przelać 1 gr w ramach tzw. opłaty weryfikacyjnej. Po kilku minutach otrzymamy decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku. Jeśli firma go przyjmie, należy potwierdzić ofertę poprzez złożenie podpisu online. Firma deklaruje, że pieniądze do naszej dyspozycji mogą być już po 30 sekundach, a maksymalnie 5 minutach. Po spłacie pierwszej pożyczki o kolejne zobowiązanie można ubiegać się nie tylko online (poprzez swój profil użytkownika), ale również wysyłając SMS-a lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej na system Android oraz iOS.

Wyślij wniosek

MonedoNow – Podsumowanie

Zalety

 • Dobry system zabezpieczeń danych osobowych
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Mało formalności
 • Wysoka akceptowalność
 • Wypłata w nocy i weekend

Wady

 • Brak darmowej pożyczki

Kreditech Polska sp. z o.o.

Prosta 32
Warszawa, Mazowieckie 00-838
Telefon: 22 3071331
Email: info@kredito24.pl

Wejdź na now.monedo.pl

Dodaj opinię o Monedo Now

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Tragedia. Przy delikatnym spóźnieniu (już następnego dnia) dzwonią co godzinę, nękają, nie można się z nimi dogadać, konsultanci są bardzo nieuprzejmi, prosząc o numer konta do przelewu nigdy go nie otrzymałam telefonicznie, musiałam czekać na list.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 3 / 5.00

  Oferta jakich wiele- zdecydowanie bez szalu, acz uczciwie.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 4 / 5.00

  Witam skorzystalem,z ich oferty raty 0 na allegro. narazie wszystko ok. Splacilem pierwsza rate.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  tu macie opis

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Raty-na-Allegro-Czemu-Monedo-chce-dane-logowania-do-konta-w-banku

  podałem im dane, a nie powinienem, zarządałem usunięcia.
  Wyłudzają dane osobowe, loginy i hasła do banku

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  tu macie opis

  http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Raty-na-Allegro-Czemu-Monedo-chce-dane-logowania-do-konta-w-banku

  podałem im dane, a nie powinienem, zarządałem usunięcia.
  Wyłudzają dane osobowe, loginy i hasła do banku

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Mam 4 dni do spłaty raty kredytu a oni już wydzwaniają z "przypomnieniem", żebym przypadkiem nie zapomniała.... Co to za obyczaje...

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 3 / 5.00

  Oferta mało zrozumiała i wcale nie taka tania- ale nie ma problemu z otrzymaniem pożyczki.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 4 / 5.00

  Kupiłem zegarek na allegro co sfinansowało Monedo, na początku długo to trwało bo ponoć "serwer dziś działa wolniej" trochę mnie to zaniepokoiło i zacząłem szukać opinii o Monedo (wyczytałem lepsze gorsze), jednak w trakcie czytania wszystko się zakończyło pozytywnie i dostałem raty. Wybrałem opcje i póki co jestem zadowolony. Mam nadzieję, że po wszystkim nadal tak będzie. Nie dałem 5 gwiazdek bo do końca jeszcze daleko, ale 4 w pełni zasłużone

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Wzięłam raty na Allegro przez Monedo.Cała akcja zajęła jakieś 15(łącznie z przelewem pieniędzy do sprzedawcy).Wszystko czytelne, kwotę i raty ustawiłam sama.Masakra gdy czytam o wykradaniu haseł do konta(już ktoś napisał, że to losowo podane cyfry i litery jak przy logowaniu na stronie banku).Zniknęły wam jakieś pieniądze z konta?Mnie nie.I lamenty"kliknęłam, nie przeczytałam, co mam zrobić, jak żyć".Nie dziwię się, że tylu w Polsce oszustów jak przeciętny Kowalski nie potrafi przeczytać 2 stron umowy.Nie potrafisz czytać i liczyć to do miotły, a nie pożyczki i plazmy na raty.Wszystkich ciężko zdziwionych, że muszą spłacać bardzo mi nie żal.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Brak mi słów !!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  chcieli poznać mój login i hasło do mojego banku

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 2 / 5.00

  Czas rozpatrywania wniosku to katastrofa pisza ze kilka minut co oznacza kilka godzin! Nawet po splaconej pozyczce!

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  Kredito było ok brałem tyle ile potrzebowałem a tutaj to jakaś lichwa nie dość że jak cokolwiek chcesz wziąć to minimum 1500zł mi wyliczyło na 18 miesięcy z ratą i tu uwaga 145zł co daje całkowitą spłatę 2600zł tragedia z daleka się trzymajcie niewarto

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Ja miałam taką samą sytuację jak Olga z tym że u mnie trzeba było potwierdzić zawarcie pożyczki kodem sms który przysłali ale pomimo tego że pożyczki tym kodem nie potwierdziłam pożyczka została mi WCIŚNIĘTA!!! Tragedia ! Ja zgłaszam sprawę na policję oraz do rzecznika praw konkurencji i konsumenta bo to są nieczyste działania!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • jak to sie skonczylo??

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Witam. Udzielili pani pozyczki bez wpisania kodu? A kontakt tel? To niezgodne z prawem. Na jakim etapie jest sprawa

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Witam,firma kant i oszust,przy próbie spłacenia pożyczki na długo wcześniej niż została wzięta,chcą spłaty takiej ,jakbym korzystał z tej pożyczki do końca trwania umowy.Nazywa się takie praktyki: LICHWIARSTWO!!!!!! Nie brać u takich pseudo firemek,unikać jak zarazy.

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Radzę wszystkim trzymać się z daleka od tej firmy. Wyłudzają dane osobowe. Kontakt znikomy, nie można się do nich dodzwonić. Na maile odpisują po tygodniu. Próbując zmienić dane osobowe łatwiej uzyskać autograf prezydenta. Wymigują się od wszystkiego. Zostałam zarzucana spamem z ofertami dodatkowego kredytu. Nie mogłam się od nich opędzić.
  Nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 3 / 5.00

  Rok temu wzięłam pożyczkę w Monedo, którą zasugerowało mi allegro. Byłam zadowolona, mimo iż w innym banku przy tej samej kwocie mój chłopak dostał nieco mniejsze odsetki. Ale to nieważne. 20 rat, luźno, do przeżycia. W tamtym tygodniu chcąc spłacić kolejną ratę, po zalogowaniu na stronie miałam tylko możliwość wzięcia pożyczki konsolidacyjnej. Nie doczytałam, nie ogarnęłam i wzięłam, bo myślałam, że chcą tylko nowy numer karty (bo ostatnio wymieniałam). Ostatecznie nie dało się tego cofnąć i mój błąd, że nie zadzwoniłam od razu, ale cóż. Pieniądze się przelały. Dzwoniąc na infolinię dwa razy, dostałam dwie różne odpowiedzi. Najpierw bardzo "MIŁY" Pan stwierdził, że nic się nie da zrobić i mogę odstąpić od pożyczki, ale będę musiała spłacić całość - to co przelali mi na konto i jeszcze dodatkowo około 1500 zł (łącznie wychodziło około 3598 zł, na koncie zaś zastałam kwotę w wysokości 2113 zł z groszami). Przejrzałam umowę i po znalezieniu informacji o możliwości odstąpienia w ciągu 14 dni, zadzwoniłam ponownie. Tym razem naprawdę miły Pan powiedział, że mogę odstąpienie wysłać i jak wszystko przebiegnie pomyślnie, wrócę do spłaty poprzedniej pożyczki (która po wypełnieniu wniosku, została już w sumie przez nich spłacona). Odstąpienie wysłałam, dziś dowiedziałam się, że dotarło i czekają na pieniądze, które od nich dostałam - dwa razy się upewniałam, czy muszę odesłać im to co wysłali mi na konto [2113 zł], czy to, co wyświetla mi się na Monedo [3598]; Pan powiedział, że to co mam na koncie. Mam nadzieję, że wszystko się uda i nie będę musiała dopłacać, jednakże chciałabym ostrzec innych. To była moja pierwsza taka pożyczka i nie wiedziałam, że lubią robić ludzi w... no. Że to takie błędne koło - bierzesz pożyczkę, w środku jej spłaty proponują Ci kolejną i to tak, że nawet nie masz możliwości spłaty kolejnej raty, tylko po zalogowaniu na stronie Monedo od razu wyświetla się wniosek. I jeszcze minus za wprowadzanie ludzi w błąd - podobno nagrywają rozmowy, więc dlaczego pracują tam osoby niekompetentne, które okłamują ludzi, a do tego sprawiają, że firma po prostu będzie traciła klientów, zamiast zyskiwać? Daję 3 tylko za to, że w tamtym roku pierwsza pożyczka wzięta była bez większych problemów i że tę niejasność dało się jakoś jeszcze uratować (miejmy nadzieję, bo jak dostanę informację zwrotną, że muszę odesłać dodatkowe 1500 zł, to moja opinia spadnie do 0, z tego względu, że po raz drugi zostałam wprowadzona w błąd).

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • to ile cię trzeba rzy oszukać, żebyś dała jedną gwiazdkę? aż żal tego czytać.... consię z wami dzieje ludzieeeeee

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Mam taką samą sytuację! Zalogowałam się na stronę monedo by spłacić kolejną ratę i pojawiła mi się informacja którą szybko kliknęłam bez przeczytania i już miałam informacje na stronie GRATULACJE TWÓJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ZOSTAŁ PRZYJĘTY! własnie na taką samą kwotę jak u Ciebie. Nie kliknęłam "następnego kroku" ale już mi wyświetla harmonogram spłat, date pierwszej raty" i umowę...Nie mogę wejść w ogóle na moją poprzednią pożyczkę, po porostu nie ma opcji. Pieniędzy nie mam na koncie, bo jest weekend. Napisz mi proszę czy Ty uzupełniałaś jeszcze dodatkowe kroki? Dostałaś jakieś potwierdzenie e-mailowe? Czy po prostu kliknęłaś w "coś" i już było po wszystkim?

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 1 / 5.00

  Dod dupy nie obsluguja wszystkich bankow i nic juz nie mozna zrobic.... poprostu zenada!!!!!!!!!!!!!1

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Po pierwsze nie trzeba podawać logina ani hasła do konta, można załadować historię w pdf. Po 2 można zaraz zmienić hasło w banku. Po 3, co co wy macie na tych kontach ? 1500 pensji? hahaha.
  Po 4, raty faktycznie 0% i 0 jakich kolwiek kosztów. Po 5, ilość rat można modyfikować, ale jak ktoś jest ślepy i nie widzi ikonki ołówka obok kwoty to już niech ma do siebie pretensje. A po 6 , widzę niezła nagonkę na tą firmę przez bank ( mWiadomo jaki).

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Jak odstąpić od umowy? Jakie dokumenty muszę mieć. Wzięłam kredyt 1500 zł ile będę musiała oddać jak odstąpię w ciągu 14 dni od umowy?

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.29 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.37 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.98 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.58 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.31 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.61 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.84 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł