Monedo Now Nasza ocena 8 /10

Monedo Now - opinie

2.61 z 5 Na podstawie 88 opinii
(88 opinie o Monedo Now)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Monedo Now to kolejny po Kredito24 i Pandamoney produkt grupy Kreditech, który zastąpił Zaimo na polskim rynku pożyczek ratalnych. Dzięki Monedo Now możemy uzyskać od 300 do 10 000 zł na raty, a maksymalny okres spłaty to nawet 24 miesiące.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Monedo Now jest częścią niemieckiej grupy technologicznej Kreditech, wysoce innowacyjnej i nagradzanej firmy z branży finansowej, która na polskim rynku pozabankowym oferuje już chwilówki pod marką Kredito24 (od 300 zł do 3 tys. zł na 7-30 dni) oraz Pandamoney (od 100 zł do 1,8 tys. zł na 7-30 dni), a także pożyczkowy limit odnawialny w ramach Flexinero. W przypadku Monedo Now mamy do czynienia z pożyczkami na raty od 3 tys. do 10 tys. zł z elastycznym, wynoszącym maksymalnie 24 miesięcy, okresem spłaty. Poza tym pożyczkodawca przygotował nową ofertę niskokwotowych pożyczek na raty od 300 do 3 tys. zł z okresem spłaty, który wynosi 3 miesiące.

Weź pożyczkę

Monedo Now – do 10000 zł na raty

Monedo Now przygotowało atrakcyjną ofertę pożyczek ratalnych. Możemy tutaj znaleźć dwa rodzaje produktów. Pierwszym z nich są pożyczki w wysokości od 300 do 3000 zł na okres 3 miesięcy. Drugim natomiast są pożyczki o dużych kwotach od 3000 zł do 10000 zł, gdzie okres spłaty wybieramy samodzielnie. Zobowiązanie możemy podzielić na 6, 9, 12 lub 24 raty. Wybierając potrzebną kwotę możemy zapoznać się także z opłatami, które wynikają z tytułu zaciągnięcia pożyczki. Na stronie są jasno rozpisane wszystkie prowizje oraz odsetki. Przykładowo, jeżeli zaciągniemy 1500 zł na 3 miesiące odsetki będą kosztować 25,7 zł, opłaty wyniosą 475,29 zł, co daje nam łączną sumę do spłaty w wysokości 2000,37 zł, czyli RRSO wyniesie 485,52 %.

Weź pożyczkę

Monedo Now – wymagania

Z pożyczki na raty w Monedo Now może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski z ważnym dowodem osobistym oraz kontem w banku, które jest założone na jego imię i nazwisko. Potrzebny będzie też telefon komórkowy i adres e-mail. Proces zaczynamy od wybrania kwoty i okresu spłaty. Następnie klikamy „Uzyskaj swoją pożyczkę na raty” i przechodzimy do wypełniania wniosku oraz utworzenia profilu w serwisie pożyczkodawcy. Musimy też przelać 1 gr w ramach tzw. opłaty weryfikacyjnej. Po kilku minutach otrzymamy decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku. Jeśli firma go przyjmie, należy potwierdzić ofertę poprzez złożenie podpisu online. Firma deklaruje, że pieniądze do naszej dyspozycji mogą być już po 30 sekundach, a maksymalnie 5 minutach. Po spłacie pierwszej pożyczki o kolejne zobowiązanie można ubiegać się nie tylko online (poprzez swój profil użytkownika), ale również wysyłając SMS-a lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej na system Android oraz iOS.

Wyślij wniosek

MonedoNow – Podsumowanie

Zalety

 • Dobry system zabezpieczeń danych osobowych
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Mało formalności
 • Wysoka akceptowalność
 • Wypłata w nocy i weekend

Wady

 • Brak darmowej pożyczki

Kreditech Polska sp. z o.o.

Prosta 32
Warszawa, Mazowieckie 00-838
Telefon: 22 3071331
Email: info@kredito24.pl

Wejdź na now.monedo.pl

Dodaj opinię o Monedo Now

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  chcieli poznać mój login i hasło do mojego banku

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 2 / 5.00

  Czas rozpatrywania wniosku to katastrofa pisza ze kilka minut co oznacza kilka godzin! Nawet po splaconej pozyczce!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  Kredito było ok brałem tyle ile potrzebowałem a tutaj to jakaś lichwa nie dość że jak cokolwiek chcesz wziąć to minimum 1500zł mi wyliczyło na 18 miesięcy z ratą i tu uwaga 145zł co daje całkowitą spłatę 2600zł tragedia z daleka się trzymajcie niewarto

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Ja miałam taką samą sytuację jak Olga z tym że u mnie trzeba było potwierdzić zawarcie pożyczki kodem sms który przysłali ale pomimo tego że pożyczki tym kodem nie potwierdziłam pożyczka została mi WCIŚNIĘTA!!! Tragedia ! Ja zgłaszam sprawę na policję oraz do rzecznika praw konkurencji i konsumenta bo to są nieczyste działania!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • jak to sie skonczylo??

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Witam. Udzielili pani pozyczki bez wpisania kodu? A kontakt tel? To niezgodne z prawem. Na jakim etapie jest sprawa

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Witam,firma kant i oszust,przy próbie spłacenia pożyczki na długo wcześniej niż została wzięta,chcą spłaty takiej ,jakbym korzystał z tej pożyczki do końca trwania umowy.Nazywa się takie praktyki: LICHWIARSTWO!!!!!! Nie brać u takich pseudo firemek,unikać jak zarazy.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Radzę wszystkim trzymać się z daleka od tej firmy. Wyłudzają dane osobowe. Kontakt znikomy, nie można się do nich dodzwonić. Na maile odpisują po tygodniu. Próbując zmienić dane osobowe łatwiej uzyskać autograf prezydenta. Wymigują się od wszystkiego. Zostałam zarzucana spamem z ofertami dodatkowego kredytu. Nie mogłam się od nich opędzić.
  Nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 3 / 5.00

  Rok temu wzięłam pożyczkę w Monedo, którą zasugerowało mi allegro. Byłam zadowolona, mimo iż w innym banku przy tej samej kwocie mój chłopak dostał nieco mniejsze odsetki. Ale to nieważne. 20 rat, luźno, do przeżycia. W tamtym tygodniu chcąc spłacić kolejną ratę, po zalogowaniu na stronie miałam tylko możliwość wzięcia pożyczki konsolidacyjnej. Nie doczytałam, nie ogarnęłam i wzięłam, bo myślałam, że chcą tylko nowy numer karty (bo ostatnio wymieniałam). Ostatecznie nie dało się tego cofnąć i mój błąd, że nie zadzwoniłam od razu, ale cóż. Pieniądze się przelały. Dzwoniąc na infolinię dwa razy, dostałam dwie różne odpowiedzi. Najpierw bardzo "MIŁY" Pan stwierdził, że nic się nie da zrobić i mogę odstąpić od pożyczki, ale będę musiała spłacić całość - to co przelali mi na konto i jeszcze dodatkowo około 1500 zł (łącznie wychodziło około 3598 zł, na koncie zaś zastałam kwotę w wysokości 2113 zł z groszami). Przejrzałam umowę i po znalezieniu informacji o możliwości odstąpienia w ciągu 14 dni, zadzwoniłam ponownie. Tym razem naprawdę miły Pan powiedział, że mogę odstąpienie wysłać i jak wszystko przebiegnie pomyślnie, wrócę do spłaty poprzedniej pożyczki (która po wypełnieniu wniosku, została już w sumie przez nich spłacona). Odstąpienie wysłałam, dziś dowiedziałam się, że dotarło i czekają na pieniądze, które od nich dostałam - dwa razy się upewniałam, czy muszę odesłać im to co wysłali mi na konto [2113 zł], czy to, co wyświetla mi się na Monedo [3598]; Pan powiedział, że to co mam na koncie. Mam nadzieję, że wszystko się uda i nie będę musiała dopłacać, jednakże chciałabym ostrzec innych. To była moja pierwsza taka pożyczka i nie wiedziałam, że lubią robić ludzi w... no. Że to takie błędne koło - bierzesz pożyczkę, w środku jej spłaty proponują Ci kolejną i to tak, że nawet nie masz możliwości spłaty kolejnej raty, tylko po zalogowaniu na stronie Monedo od razu wyświetla się wniosek. I jeszcze minus za wprowadzanie ludzi w błąd - podobno nagrywają rozmowy, więc dlaczego pracują tam osoby niekompetentne, które okłamują ludzi, a do tego sprawiają, że firma po prostu będzie traciła klientów, zamiast zyskiwać? Daję 3 tylko za to, że w tamtym roku pierwsza pożyczka wzięta była bez większych problemów i że tę niejasność dało się jakoś jeszcze uratować (miejmy nadzieję, bo jak dostanę informację zwrotną, że muszę odesłać dodatkowe 1500 zł, to moja opinia spadnie do 0, z tego względu, że po raz drugi zostałam wprowadzona w błąd).

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Mam taką samą sytuację! Zalogowałam się na stronę monedo by spłacić kolejną ratę i pojawiła mi się informacja którą szybko kliknęłam bez przeczytania i już miałam informacje na stronie GRATULACJE TWÓJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ZOSTAŁ PRZYJĘTY! własnie na taką samą kwotę jak u Ciebie. Nie kliknęłam "następnego kroku" ale już mi wyświetla harmonogram spłat, date pierwszej raty" i umowę...Nie mogę wejść w ogóle na moją poprzednią pożyczkę, po porostu nie ma opcji. Pieniędzy nie mam na koncie, bo jest weekend. Napisz mi proszę czy Ty uzupełniałaś jeszcze dodatkowe kroki? Dostałaś jakieś potwierdzenie e-mailowe? Czy po prostu kliknęłaś w "coś" i już było po wszystkim?

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Dod dupy nie obsluguja wszystkich bankow i nic juz nie mozna zrobic.... poprostu zenada!!!!!!!!!!!!!1

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Po pierwsze nie trzeba podawać logina ani hasła do konta, można załadować historię w pdf. Po 2 można zaraz zmienić hasło w banku. Po 3, co co wy macie na tych kontach ? 1500 pensji? hahaha.
  Po 4, raty faktycznie 0% i 0 jakich kolwiek kosztów. Po 5, ilość rat można modyfikować, ale jak ktoś jest ślepy i nie widzi ikonki ołówka obok kwoty to już niech ma do siebie pretensje. A po 6 , widzę niezła nagonkę na tą firmę przez bank ( mWiadomo jaki).

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Jak odstąpić od umowy? Jakie dokumenty muszę mieć. Wzięłam kredyt 1500 zł ile będę musiała oddać jak odstąpię w ciągu 14 dni od umowy?

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Witam. Czytając wszystkie poniższe opinie zastanawiam się kto się za nimi kryje i na rzecz jakiego banku działa. Zwykły "kowalski" jak ja od razu zrezygnuje z kredytu po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych komentarzy. Pragnę napisać jaka jest rzeczywistość. Zakupiłem produkt poprzez allegro i skorzystałem z rat 0% z firmą payu która ma podpisaną umowę z 3 bankami w tym z Kreditech. Zostałem przekierowany do aplikacji Monedo i tam w kilku krokach wypełniłem potrzebne dane. Standardowo dane personalne i jedyne co bank potrzebuje do oceny ryzyka to wyciąg z konta z 6 miesięcy. Faktycznie można podać numer klienta banku i login ale nie jest to obowiązkowe. Ja sam się trochę przestraszyłem podania takich danych - dlatego skorzystałem z możliwości przesłania wyciągu w pdf i tak też można. Po zaaplikowaniu pdf 2 minuty i od razu dostałem decyzję z zaproponowaną wysokością raty i ilością rat oraz terminem. Każdą z tych rubryk można samemu zmienić tj zmienić wysokość raty oraz ilość rat jak i termin spłaty. Po wybraniu wszystkich opcji otrzymałem numer pin na telefon i kredyt został uruchomiony. W ciągu następnych 5 minut otrzymałem informację że sprzedawca otrzymał wpłatę a ja otrzymałem potwierdzenie udzielenia kredytu z całą umową i loginem do konta monedo. Na koncie monedo jest widoczny numer kredytu, kwota jak i terminarz spłat oraz zapisywane są poszczególne spłaty. Dla sprawdzenia wykonałem spłatę raty 1 automatycznie poprzez serwis przelewy24. Wszystko zostało zapisane na koncie. Na każdym etapie jest potwierdzenie. Z mojego punktu widzenia cała procedura jest bardzo szybka i sprawna i co najważniejsze raty 0% są naprawdę 0% bez żadnych dodatkowych kosztów. Naprawdę polecam zarówno firmę udzielającą kredytu czyli Kreditech jak i raty przez Allegro. Opis zrobiłem dla wszystkich którzy, chcieliby zrobić zakup tak jak ja to zrobiłem ale po przeczytaniu poniższych komentarzy trochę się wystraszyli. Naprawdę trudno dzisiaj znaleźć trochę naprawdę rzetelnych komentarzy. Pozdrawiam Łukasz

  Czy ta opinia była pomocna? 12 z 15 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 1 / 5.00

  LOGIN I HASŁO DO KONTA TO CHYBA JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE!!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • jakie hasło??? kur.... podajesz 5 losowo wybranych liter/cyfr z hasła jak przy logowaniu do własnego banku i to wszystko

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 1 / 5.00

  po przeczytaniu tych opinii stwierdzam że nie warto, a żądanie loginu i hasła z banku to już jest coś podejrzanego, przygotowałem wyciąg, ale widze że potem sa kolejne żadania - zrezygnowałem i nie wysłałem wniosku. Raczej nie polecam tego typu firm.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Wielkie nieporozumienie!! Czlowiek chce 11 rat a oni wciskaja 21 rat i nie da sie zmienic, dodatkowo ukryte koszta o ktorych Allegro nie informuje!! (40 zl za sam wniosek o uwaga!! POZYCZKE!!) trzeba potem wydzwaniac i sie prosic o wycofanie wniosku.... LICHWA w stylu chwilowek, do tego wyludzaja DANE WRAZLIWE! radze uwazac!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 9 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Ja od 25 lipca czekam na przelew. Z ponad 40 maili jakie wykonalem dostalem 2 razy informacje.Jedna po 7 dniach od zawarcia ze konto paypal nie dziala juz i prosza o wyslanie wyciagu z konta zeby widzieli ,ze jestem wlascicielem.Od razu wyslane.Po 4 kolejnych dnia udreki informacje ze moj przelew elixir zostal wyslany czwartek 4 sierpnia o 17:40 wiec przelew powinnien byc mac 15:30 nastepnego dnia czyli 5 ierpnia .Niestety nie otrzymalem pieniedzy .Mimo moich interwecji nadal cisza i nikt mi nic nie wyjasnia albo nie potrafi wyjasnic.Umowa zawarta 25 lipca jest 7 sierpien ,pieniedzy nie ma. Rata do zaplaty za 2 tygodnie. Czekam dzisiaj max do 15:30 i sprawe kieruje tam gdzie powinnien to zrobic tydzien temu.Zostala zawarta umowa i niestety firma Monedo nie wywiazała sie zniej.Czy ktos mial podobna sytłacje?

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Pożyczkę uzyskałem 28.10.17r. a pieniędzy na koncie nie ma do dziś!!!
   Po telefonie 30.10.17r. niby coś odblokowano i na profilu pokazał się komunikat, że pieniądze wysłane, powinny być na koncie. Nie dotarły!!
   Po telefonie 02.11.17r. uzyskałem informacje, że nie mają wglądu do nr konta, na który wysłane były pieniądze oraz, że mam czekać. Powinny się pojawić. Dziś 03.11.17r. pieniędzy nadal nie ma.. Co z tym zrobić sam nie wiem.. Czy miał ktoś podobny problem, który udało się rozwiązać?

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Składają ofertę, że przedstawią warunki udzielenie pożyczki, ale nie da się jej anulować bez dzwonienia i odkręcania "na piechotę". Jak dla mnie takie postępowanie jest nieuczciwe, a wręcz nazwałbym to próbą wyłudzenia. Od takich radzę trzymać się z daleka!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Super raty allegro 20x0 i tak było a co do bezpieczeństwa swojego konta można zaraz zmienić hasło

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Miałam raty allegro ok bez odsetek 20x0 i tak było a co do podania loginu i hasła do banku hasło do bezpieczeństwa można zaraz zmienić na nowe

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Zmienić możesz ale przez pewien okres mają dostęp do Twojego konta, co pozwala wyciągnąć sporo informacji o Tobie. Dodatkowo podając hasło łamiesz regulamin do konta osobistego, który podpisałeś z bankiem. W przypadku kradzieży z konto pojawią się spore problemy....

   Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 3 / 5.00

  Trafiłam na nią przy ratach 0% na allegro. 2 dni czekałam aż zrobią przelew alby otrzymać zakupione produkty na raty. Plusem jest przejrzystość jakaś oferują wiesz ile spłacasz, na swoim profilu masz listę transakcji. wielkim MINUSEM są płatności cykliczne, podajesz numer karty bodajże i oni sami ściągają daną kwotę. Prosiłam o usunięcie płatności cyklicznych jednak się nie doczekałam, dlatego też płacę raty z miesięcznym wyprzedzeniem aby nie robili sobie samowolki na moim koncie bankowym. Jak do tej pory 3 rata bez problemu.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 1 / 5.00

  Dzisiaj tj. 10 lipca 2017 roku o godz. 12.55 rozmawiałem z pracownica info linii Panią Katarzyną Jawor ( rozmowa nagrywana ) , która dopiero po moim 4 pytaniu iż chce spłacać kredyt np. przez 10 miesięcy. Nie ma takiej możliwości. To kolejny przykład iż jest to chora firma. Kazałem wycofać mój wniosek oraz dane oczywiście że tak ale dopiero po 48 godzinach.
  Pozdrawiam wszystkich.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Ferratum Money - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.32 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.28 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.05 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.53 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.14 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.20 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.99 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Wonga WONGA
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.56 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł