Lime Kredyt jest własnością Spółki "Lime-Kredyt" Sp. z o.o., Firma pojawiła się na rynku chwilówek z hasłem “Serwis na 5”, 5 minut- właśnie tyle zajmuje otrzymanie pożyczki w Lime Kredyt: 3 minuty na rejestracje, 1 minuta na rozpatrzenie wniosku oraz 1 minuta na przelew na rachunek bankowy.

Lime Kredyt oferuje pożyczki w wysokości od 100zł do 4000 zł na okres do 30 dni. W razie problemów ze spłatą firma daje nam możliwość przedłużenia terminu spłaty wyłącznie do 14 dni.

To co wyróżnia Lime Kredyt spośród innych firm pożyczkowych to fakt, że otrzymujesz pieniądze tak jak Ci wygodnie: na rachunek bankowy, na rachunek PayPal lub na rachunek Karty Kredytowej.

Lime kredyt - pierwsza pożyczka za darmo

Proces rejestracji

Jak w przypadku wszystkich chwilówek internetowych aby otrzymać pożyczkę musimy najpierw wypełnić formularz rejestracyjny (powinno nam to zająć ok. 3 minut) oraz przelać 1 zł w celach weryfikacji. Obsługa strony internetowej jest bardzo prosta i intuicyjna, a wszystkie koszty pożyczki poznamy przy pomocy suwaka. Na stronie internetowej firmy dostępny jest również wzór umowy.
O chwilówkę może wnioskować każda osoba, która ma ukończone 23 lata, firma nie podaje górnej granicy wieku potencjalnego klienta. Dodatkowo aby zaciągnąć pożyczkę musimy mieć obywatelstwo polskie i zamieszkiwać na terenie Polski. Wskazane, jest aby pożyczkobiorca nie był wpisany do żadnej bazy dłużników.

Weż pożyczkę

4 taryfy lime kredyt

Lime Kredyt oferuje nam pożyczki w czterech różnych taryfach. Lime Start, Lime Silver, Lime Gold oraz Lime VIP. Taryfy te różnią się maksymalnymi kwotami pożyczki oraz ich oprocentowaniem.

 • Lime Start to podstawowa taryfa, dzięki której otrzymamy pożyczkę w kwocie od 100 do 400 zł na okres od 7 do 30 dni, w zależności od tego jaki okres splaty wybierzemy stawka oprocentowania będzie wynosiła od 18% do 30%.
 • Lime Silver to taryfa, dzięki której będziemy mogli pożyczać od 100 zł do 800 zł na okres od 7 do 30 dni, a stawka to od 15% do 25%.
 • Lime Gold to taryfa, która umożliwi nam pozyczkę w wysokości od 100 zł do 1200 zł na okres od 7 do 30 dni, a stawka to od 13% do 22,5%.

Status VIP pozwoli nam na pożyczkę od 100 zł do 2000 zł z możliwością zwiększenia limitu pożyczki aż do 4000 zł na okres od 7 do 30 dni- w tym 7 dni możemy bezpłatnie korzystać z pożyczki (stawka 0% za dzień)!
[qupte_center]Jeśli chcemy przyspieszyć tempo uzyskania następnej taryfy możemy między innymi umieścić pozytywną opinię o usługach lime kredyt na potralach społecznościowych Twitter oraz Facebook, polecić firmę Lime Kredyt znajomym, zarejestrować dodatkowe konta bankowe.[/qupte_center]

Wypełnij wniosek o pożyczkęLime kredyt - weź pożyczkę

Lime Kredyt – Podsumowanie

Lime Kredyt - zalety

 • Strona prosta w obsłudze
 • Szybka decyzja
 • Wysoka kwota pożyczki dla stałych klientów
 • Mało formalności
 • 7 dni bezpłatnej pożyczki w taryfie VIP
 • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem

Lime Kredyt - wady

 • Brak darmowej pożyczki
 • Wysoki wiek minimalny (23 lata)
 • Wysokie koszty pożyczki
 • Przedłużenie terminu spłaty tylko do 14 dni

Informacje o Lime Kredyt

Nazwa firmy

Lime-Kredyt Sp. z o.o.

Adres ul. Św. Filipa 23/6
31-150 Kraków
Telefon (+48) 22 349 95 14
Adres e-mail bok@lime-kredyt.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek