Inicjatywa Mikro posiada 19 letnie doświadczenie na rynku. W tym okresie firma udzieliła 20 tysięcy pożyczek na łączną kwotę 323 milionów złotych.

Pożyczkodawca oferuje pomoc finansową dla mikro i małych przedsiębiorstw. Firma stara się być alternatywą dla sektora bankowego i tak jak coraz więcej firm z sektora pożyczkowego, ze swoją ofertą wychodzi naprzeciw firmom z sektora MŚP. Świadczone usługi są pomocą dla podmiotów gospodarczych, które mają problem z uzyskaniem kredytu.
Celem Inicjatywy Mikro jest stworzenie komfortowych warunków pożyczania i pomoc tym osobom, których marzeniem jest stworzenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Firma pożyczkowa szczyci się wysoką granicą oferowanej pożyczki dla firm, która wynosi 120 tysięcy złotych. Firma jest otwarta na przedsiębiorców poszukujących wsparcia finansowego. Nie dyskryminuje specyficznych działalności gospodarczych. Atutem Inicjatywy Mikro jest fakt, że często pomaga niestandardowym klientom, których specyfika biznesu wymaga wyjątkowego podejścia.

Wypełnij wniosek

Inicjatywa Mikro – pożyczki do 120 tysięcy złotych

Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorców, którzy mają problemy ze zdolnością kredytową. Inicjatywa Mikro oferuje stosunkowo niski koszt swoich pożyczek. Oprocentowanie pomocy finansowej jest porównywalne z oprocentowaniem bankowym.
Inicjatywa Mikro pomaga w finansowaniu startupów, kapitału obrotowego oraz wszelkich inwestycji, których celem jest rozwój działalności gospodarczej. Firma pożyczkowa w swoim działaniu kieruje się zrozumieniem. Nie dyskryminuje właścicieli firm, którzy mają problemy z pozytywną historią kredytową lub zbyt niskimi dochodami. Przedstawiciele Inicjatywy Mikro oferują rozwiązania i produkty finansowe, które w efektywny sposób pomagają w założeniu i rozwijaniu biznesu. Pożyczkodawca oferują pomoc finansową do 120 tysięcy złotych. Okres spłaty pożyczki jest również wysoki, trwa nawet 60 miesięcy.
Dużym ukłonem w stronę klienta jest możliwość indywidualnego dopasowania raty pożyczki. Jest to doskonałe udogodnienie, ponieważ nie zawsze osoba prowadząca działalność gospodarczą w każdym miesiącu ma taką samą płynność finansową. Inicjatywa Mikro charakteryzuje się szybkim działaniem. Pomoc finansową można uzyskać nawet w ciągu jednego dnia od wypełnienia wniosku i rozmowy z konsultantem. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorca może wpisać część opłat związanych z pożyczką w koszty działalności gospodarczej.

Dodatkowe korzyści – wakacje pożyczkowe

Inicjatywa Mikro daje swoim klientom możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych. Jest to duży ukłon w stronę pożyczkobiorcy. Takie rozwiązanie daje możliwość zawieszenia spłaty zobowiązania. Udogodnienie polega na tym, że klient ma możliwość niepłacenia rat pożyczki nawet przez 3 miesiące. Dodatkową korzyścią jest możliwość ubezpieczenia pożyczki na wypadek niespodziewanej sytuacji życiowej. Inicjatywa Mikro oferuje swoim partnerom profesjonalne doradztwo oraz pomoc w odzyskiwaniu niespłaconych należności przez kontrahentów klienta.

Polecaj i zarabiaj – dołącz do programu poleceń

Dołączenie do programu poleceń pozwoli pożyczkobiorcy zarobić dodatkowe pieniądze. Polecenie znajomego pozwala zmniejszyć oprocentowanie pożyczki. Taka opcja to nawet 5% rabat. Przy pożyczce 50 tysięcy złotych można zaoszczędzić nawet do 2,5 tysiąca. Dodatkowo poleconemu klientowi również przysługuje bonifikata wysokości 0,5%.

Weź pożyczkę na firmę

Inicjatywa Mikro – wymagania

Inicjatywa Mikro oferuje stosunkowo niski koszt swoich pożyczek. Oprocentowanie pomocy finansowej jest porównywalne z oprocentowaniem bankowym.

Usługi firmy kierowane są do przedsiębiorców, którzy z różnych powodów nie mogą otrzymać finansowania w ramach kredytu bankowego. Inicjatywa Mikro wspiera te podmioty gospodarcze, które nie mają zdolności kredytowej oraz nie posiadają wystarczających środków w celu zabezpieczenia dla banku. Również pożyczkodawca udziela wsparcia finansowego firmom, które mają złą historię w BIK. Ponadto Inicjatywa Mikro nie skreśla działalności gospodarczych, które prowadzone są zbyt krótko. Wystarczy przez jeden dzień kierować swoją firmą, by uzyskać potrzebną pomoc finansową. Niskie dochody i działalność sezonowa również nie stanowią dla pożyczkodawcy problemu.

Inicjatywa Mikro – proces ubiegania się o pożyczkę

By uzyskać pożyczkę w Inicjatywie Mikro, potencjalny klient powinien wypełnić znajdujący się na stronie internetowej formularz. W tym celu musi podać imię i nazwisko, pesel oraz serię i numer dowodu osobistego. Ponadto pożyczkodawca oczekuje takich informacji jak: nazwa firmy, NIP, cel pożyczki i określona w złotówkach wysokość wnioskowanej kwoty.

W celu kontaktu z konsultantem firmy należy uzupełnić dane na temat numeru telefonu oraz adresu email. Po wypełnieniu wszystkich danych należy oczekiwać na kontakt z przedstawicielem firmy. Mikro Inicjatywa szczyci się szybkim działaniem. Potrzebne wsparcie finansowe można otrzymać w ciągu jednego dnia od wypełnienia formularza pożyczkowego.

Wyślij formularz

Inicjatywa Mikro – Podsumowanie

Zalety

 • Uczciwe warunki pożyczki
 • Indywidualnie dopasowana oferta do potrzeb klienta
 • Niskie oprocentowanie pożyczki
 • Wysokość raty dostosowana do miesięcznych możliwości spłaty
 • Proste, zrozumiałe zasady
 • Czytelna oferta napisana zrozumiałym językiem
 • Kompetentni konsultanci
 • Odziały w 8 miastach w Polsce
 • Infolinia czynna 7 dni w tygodniu

Wady

 • Brak informacji o wymaganym wieku do udzielenia pożyczki
 • Brak informacji o minimalnej kwocie pożyczki

Wejdź na Inicjatywa Mikro

Informacje o Inicjatywa Mikro

Nazwa firmy

Ininicjatywa Mmikro Sp. z o.o

Adres Krasińskiego 11a
31-111 Kraków
Telefon (12) 446 60 50 oraz (12) 421 47 58
Adres e-mail sekretariat@inicjatywamikro.p
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek