DuoCash oferuje pomoc finansową dla osób z zadłużeniem, które mają problem ze znalezieniem instytucji, chcącej podpisać z nimi umowę. Udziela pożyczek ratalnych do 25 000 zł, pod warunkiem posiadania gwaranta.

Firma DuoCash dopiero wkracza na polski rynek pożyczek pozabankowych. Świadczenie atrakcyjnych usług pożyczkowych rozpoczęła w Wielkiej Brytanii w 2005 roku. Od tamtego czasu udzieliła pożyczek przekraczających kwotę 5 bilionów złotych ponad 230 tys. klientom. Jej ofertę wyróżniają jasne warunki współpracy i nieskomplikowane procedury pożyczania. Jeśli nie możesz sprostać wymogom sektora finansowego, a na uzyskanie kredytu gotówkowego w banku nie masz co liczyć, to właśnie DuoCash udzieli ci wsparcia!

Pożyczki z gwarantem do 25 000 zł

DuoCash – pożyczka z gwarantem do 25 000 zł

DuoCash na pierwszym miejscu stawia dobro i potrzeby klienta. Doskonale zdaje sobie sprawę, że problemy mogą pojawić się niespodziewanie. Również te w finansach. Nie każdy jest w stanie stworzyć poduszkę finansową i zabezpieczyć swoją przyszłość na wypadek choroby, wypadku lub innych nieprzewidzianych zdarzeń. Do tego łatwo się zadłużyć ponad miarę i wpaść w poważne tarapaty. Dlatego DuoCash proponuje pożyczkę z gwarantem spłacaną w ratach. Jej maksymalna kwota wynosi 25 000 zł, a minimalna suma, jaką możemy pożyczyć, to 2500 zł. Na spłatę długu mamy od 12 do 48 miesięcy. Jeśli nie będziemy w stanie zwrócić pieniędzy, poręczyciel przejmie obowiązek uregulowania zaciągniętej pożyczki online.

Trudno jest uzyskać pożyczkę dla zadłużonych. Niewiele firm ma taki produkt w swojej ofercie. DuoCash jest jedną z instytucji pozabankowych, która chce wspierać klientów w trudnych życiowych momentach. Przejrzyście informuje o wymogach, jakie muszą spełnić, aby uzyskać wsparcie finansowe.

DuoCash – wymagania względem pożyczkobiorców

Oferta DuoCash jest skierowana do osób z zadłużeniem, które potrzebują pomocy finansowej. Na stronie internetowej jasno i czytelnie wskazuje warunki współpracy.
Wymagania wobec pożyczkobiorcy:

 • wiek od 18 do 75 roku życia,
 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • zdolność kredytowa,
 • znalezienie gwaranta, który w razie konieczności przejmie obowiązek spłaty długu.

Ponadto, potencjalny pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To wyklucza go z możliwości otrzymania dodatkowych środków w DuoCash.

DuoCash udziela wyłącznie pożyczek z gwarantem. Dzięki temu pomaga osobom, które w innych instytucjach uzyskują negatywną odpowiedź. Kiedy poręczyciel jest zobowiązany uregulować należność związaną z pożyczką? Jeżeli pożyczkodawca nie odnotuje wpłat od pożyczkobiorcy, natychmiast informuje od tym gwaranta. Na początku próbuje skłonić pożyczkobiorcę do zwrotu pieniędzy, ale jeśli nie jest w stanie odzyskać pieniędzy, nawiązuje kontakt z osobą poręczającą dług.

DuoCash – jak ubiegać się o pożyczkę ratalną z gwarantem?

Ogromną zaletą współpracy z pozabankową instytucją finansową jest prosty proces wnioskowania o pożyczkę ratalną. Pożyczkodawca wykonuje przelew nawet w ciągu 24 godzin od zaakceptowania umowy przez gwaranta. W wyjątkowych sytuacjach czas przekazania środków może się wydłużyć do 48 godzin.
Proces aplikowania o pożyczkę w DuoCash:

 1. Wypełnij formularz o pożyczkę.
 2. Poinformuj gwaranta o formularzu, który również musi uzupełnić.
 3. Poczekaj na kontakt telefoniczny z konsultantami DuoCash.
 4. Otrzymaj przelew gotówki.

Pierwszym krokiem jest uzupełnienie aplikacji o pożyczkę. Decydujemy, jaką kwotę chcemy pożyczyć i w jakim terminie zdołamy ją zwrócić. Pamiętajmy, żeby działać rozsądnie. Dobrze wiemy, jak łatwo jest się zadłużyć i jakie konsekwencje są związane z nieterminowymi płatności. Nim się obejrzymy, możemy wpaść w spiralę zadłużenia.
Następnie gwarant wypełnia swoją część aplikacji. Musi jak najszybciej wypełnić wniosek i przesłać do pożyczkodawcy, aby ten mógł przeanalizować wszystkie dane, które się w nim znajdą. Bardzo ważną częścią formularza jest pytanie o comiesięczne dochody i wydatki. Wypełniajmy wszystkie pola uczciwie! DuoCash musi mieć pewność, że zarówno pożyczkobiorca, jak i poręczyciel, są w stanie zwrócić pożyczkę.

Kolejnym etapem jest kontakt telefoniczny z konsultantami DuoCash. Pracownicy instytucji pozabankowej chcą potwierdzić szczegóły pożyczki oraz jeszcze raz przypomnieć stronom o wynikających z umowy obowiązkach.
Kiedy DuoCash uzna, że spełniamy wszystkie wymogi, przyzna nam pożyczkę. Pożyczkodawca stara się jak najszybciej przelać środki. Maksymalnie w ciągu 48 godzin powinien przekazać je na konto gwaranta, który ma obowiązek przekazać je pożyczkobiorcy.

DuoCash nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Jeśli jednak nie uzyska pewności, że będziemy w stanie spłacić pożyczkę, może nas poprosić o wyciąg z rachunku bankowego. Ponadto niekiedy konieczne jest również przesłanie kopii dowodu osobistego.

Pożyczki z gwarantem do 25 000 zł

DuoCash – podsumowanie

Duocash - zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 25 00 zł,
 • Długi okres kredytowania do 48 miesięcy,
 • Pożyczka dla osób zadłużonych,
 • Niska dolna granica wieku – pożyczka udzielane od 18 roku życia.

Duocash - wady

 • Opóźnienie uruchomienia środków, kiedy złożymy wniosek podczas świąt lub weekendu,
 • Możliwość przedłużenia wypłaty środków nawet do 48 godzin,
 • Udzielenie pożyczki jedynie pod warunkiem posiadania gwaranta.

Informacje o Duocash

Nazwa firmy

Rapida sp. z o.o.

Adres ul. Elektoralna 13 lok 121
00-137 Warszawa
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek