Caseo oferuje fachową obsługę ze strony doradców. Gotowi są oni udzielić porady przez internet. Konsultanci odwiedzają pożyczkobiorców na późniejszym etapie procesu, w siedzibie firmy klienta. Firma specjalizuje się w pożyczkach ratalnych. Oferta, którą proponuje, jest skierowana do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Pierwsza pożyczka może wynosić nawet 25000 zł, a raty mogą wynosić od 74 złotych wzwyż. To bardzo atrakcyjna propozycja, którą warto rozważyć, gdy potrzebujemy pieniędzy.

wejdź na caseo.pl

Pożyczka pozabankowa dla przedsiębiorców

Caseo adresuje swoją pożyczkę do małych podmiotów gospodarczych, a Optima do osób prywatnych. Firma oferuje wsparcie finansowe w przypadku gromadzących się wydatków, którym szybko trzeba sprostać. Może to być konieczność uregulowania opłat związanych z podatkami lub ZUSEM. Czasem przedsiębiorca ma szansę skorzystać z jakiejś okazji wróżącej zyski. Niestety najpierw wymaga to inwestycji, dlatego Caseo jest w stanie wesprzeć go w takiej potrzebie. Warto nie rezygnować z szans, które nam się przytrafiają. Gdy wierzymy w nasz przyszły sukces, opłaca się dokonać kalkulacji i rozważyć kontakt z Caseo. Może być to bardzo opłacalne, biorąc pod uwagę korzystne warunki pożyczki i możliwość rozłożenia jej na raty. Kolejnym plusem takiej opcji jest elastyczny wybór terminu spłacenia kwoty, na którą klient się decyduje. Nie wszystkie firmy oferują możliwość spłaty na przestrzeni 52 tygodni. Dlatego propozycja pożyczki jest tym bardziej warta uwagi.

Weź pożyczkę

Korzyści z pożyczania w Caseo

Inną zaletą korzystania z tej oferty jest możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności. To szczególnie istotne dla osób, które chcą zachować pozytywną historię kredytową. Do zalet propozycji oferowanej przez Caseo zalicza się też niewątpliwie to, że wśród formalności nie jest uwzględniona konieczność przedstawienia wydruku zysków. Wymagane jest zaprezentowanie wydruku obrotów z kasy fiskalnej. To udogodnienie dla osób, które obawiają się, że ich zyski mogą odgrywać kluczową rolę przy rozpatrywaniu wniosku o pożyczkę ratalną. Można więc stwierdzić, że proces aplikowania o wsparcie finansowe jest bardzo przejrzysty i łatwy.

Caseo – minimum formalności

Caseo to kolejna atrakcyjna oferta pożyczania tylko na dowód. Ograniczone do minimum formalności niewątpliwie czynią ją jeszcze bardziej interesującą dla posiadaczy firm. Caseo może zaproponować im środki potrzebne do rozwoju. Ta instytucja pozabankowa jest też świadoma tego, że niekiedy spłata pożyczki może trwać nieco dłużej. Z tego powodu właśnie umożliwia rozłożenie rat na korzystny okres.

Wypełnij formularz

Caseo – wymagania wobec pożyczającego

Oferta jaką proponuje Caseo, obejmuje osoby, które prowadzą własną działalność przynajmniej od 6 miesięcy. Musi być ona zapisana w rejestrze CEIDG. Dodatkowo klient ubiegający się o pożyczkę musi dysponować dowodem osobistym, numerem NIP i REGON. Ponadto musi on wyrazić zgodę na weryfikację jego obecności systemach: BIK, ERIF, KRD. Warto tutaj wspomnieć, że nie każdy wpis w bazie przekreśla szansę na uzyskanie pożyczki ratalnej w Caseo. Istotne jest również to, że przedsiębiorca ubiegający się o wparcie finansowe musi mieć obroty swojej firmy rejestrowane na kasie fiskalnej. Spełniając te warunki można ubiegać się o pożyczkę ratalną w Caseo. Jednak należy uwzględnić to, że decyzja o jej przyznaniu jest zależna od pozytywnej historii kredytowej wnioskującego. Instytucja pozabankowa jest zmuszona do wprowadzenia takich metod sprawdzania. Robi to zarówno w trosce o bezpieczeństwo swoje, jak również klienta.

Caseo – możliwość rozłożenia aż na 74 raty

Warto jest rozważyć wzięcie pożyczki, skoro możemy dopasować okres jej spłaty do naszych możliwości i wywiązać się ze spłat nawet na przestrzeni roku. Kwoty proponowane przez instytucję pozabankową również są atrakcyjne. Co za tym idzie, taka pożyczka jest doskonałym wsparciem dla przedsiębiorców, gdy pojawia się szansa na obiecującą inwestycję, albo opłacenie wydatków związanych z prowadzeniem działalności.

Zarejestruj się w Caseo

Caseo – proces ubiegania się o pożyczkę

Jeśli spełniamy wymienione wyżej warunki, możemy skontaktować się z instytucją pozabankową na dwa sposoby. Pierwszy z nich to metoda telefoniczna, drugi zaś to wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie internetowej Caseo. Następnie z potencjalnym pożyczkobiorcą kontaktuje się konsultant. Prezentuje on ofertę, a następnie umawia spotkanie z doradcą, który odpowiada za dalsze etapy procesu. Doradca odwiedza klienta w miejscu, gdzie znajduje się punkt prowadzenia działalności wnioskującego. Ta wizyta służy odebraniu od niego wydruku z kasy fiskalnej oraz przygotowaniu umowy. Gdy zostaje ona podpisana, pożyczkodawca przekazuje gotówkę. Co istotne, wniosek jest rozpatrywany na przestrzeni godziny. Jeśli zapadnie pozytywna decyzja, pieniądze mogą trafić do aplikującego nawet w ciągu 3 godzin.
Klient jest zobowiązany do spłacania rat w ustalonym terminie. Jeśli nie będzie mógł się z niego wywiązać, musi liczyć się z koniecznością spłacania odsetek. Jednak podejmuje on taką decyzję świadomie, wszystkie warunki są bowiem przekazywane w momencie podpisywania umowy z instytucją pozabankową. Dlatego pożyczka ratalna jest opcją dla osób sumiennych, które mogą konsekwentnie oddawać kolejne części zobowiązania finansowego.

Caseo – podsumowanie

Zalety

  • wysoka kwota pierwszej pożyczki
  • możliwość konsultacji 7 dni w tygodniu
  • opcja wliczenia kosztów pożyczki w koszt działalności

Wady

  • Brak informacji o granicach wieku pożyczkobiorcy
  • Mało szczegółowa strona internetowa


wejdź na caseo.pl

Informacje o Caseo

Nazwa firmy

Optima Sp. z o.o.

Adres al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
Telefon 666 70 70 30
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek