Blinck udziela pozabankowych pożyczek na raty. Kwoty zobowiązań wahają się w przedziale od 1000 zł do 10 000 zł. Okres kredytowania przewidziano od 6 do 48 miesięcy. Firma pożyczkowa nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Z usług firmy Blinck mogą skorzystać osoby fizyczne, które posiadają zdolność do czynności prawnych. Jednym z atutów firmy jest fakt, że konsument ma możliwość zaciągnięcia kolejnego zobowiązania finansowego, przed spłatą poprzedniej pożyczki.

Blinck – pozabankowe pożyczki na raty

Jedynym produktem finansowym, który można znaleźć w ofercie Blinck jest pożyczka na raty. Warto zauważyć, że firma stosuje stałe oprocentowanie – 7,99 proc. Wartość ta jest stosunkowo niska i można ją porównać do oprocentowania bankowego. Koszt pożyczki jest uzależniony również od prowizji. Co istotne jej wysokość jest rośnie proporcjonalnie do okresu kredytowania.
Kwota zobowiązania jest wypłacana w całości na rachunek bankowy wnioskodawcy. Otrzymane pieniądze można spożytkować w dowolny sposób. Spłata długu odbywa się w comiesięcznych ratach. Nie ma możliwości wydłużenia okresu spłaty.

Wypełnij wniosek

Blinck – wymagania wobec pożyczkobiorców

Pożyczka na raty w Blinck skierowana jest do pełnoletnich obywateli RP. Wymagany przedział wiekowy – od 20 do 70 lat. Ważne – wnioskujący nie może znajdować się w stanie upadłości konsumenckiej lub być w trakcie składania wniosku o upadłość.
Blinck sprawdza rejestry dłużników. W związku z powyższym osoby, które mają kiepski scoring BIK lub są wpisane do KRD, mogą mieć problemy z otrzymaniem pożyczki. Rejestry, z których korzysta Blinck: BIK, BIG InfoMonitor, ERIF i KRD.
Blinck nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Blinck – proces wnioskowania

Cała procedura ubiegania się pożyczkę na raty w Blinck odbywa się drogą elektroniczną. W pierwszej kolejności zainteresowany powinien wybrać kwotę pożyczki i określić czas spłaty. W następnym kroku pożyczkobiorca jest zobowiązany do wypełniania formularza. Wniosek należy wypełnić danymi osobowymi (imię, nazwisko, numer dowodu osobistego) i informacjami o miesięcznych wydatkach i wynagrodzeniu. Ważne – pożyczkobiorca nie wymaga przedstawiania oficjalnego zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Następnie, wnioskujący jest zobowiązany do dokonania przelewu weryfikacyjnego. Kwota – 1 zł. Czynność jest obligatoryjna, ponieważ dzięki niej instytucja pozabankowa weryfikuje tożsamość potencjalnego klienta. Ostatni etap – oczekiwanie na pieniądze. Blinck środki finansowe wysyła natychmiast po pozytywnej decyzji, jednak czas otrzymania pożyczki jest uzależniony od polityki transferowej banku.
Proces wnioskowania o pożyczkę na raty w Blinck:

  1. wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty,
  2. wypełnij formularz online,
  3. dokonaj przelewu weryfikacyjnego,
  4. czekaj na przelew.

Wyślij formularz

Blinck – podsumowanie

Zalety

  • Stosunkowo wysoka kwota pożyczki do 10 000 zł,
  • długi okres kredytowania – do 36 miesięcy,
  • brak zaświadczeń o dochodach,
  • stałe oprocentowanie,
  • sprawny proces wnioskowania.

Wady

  • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty.

Wejdź na Blinck

Szybka pożyczka przez internet w Blinck

Informacje o Blinck

Nazwa firmy

Neum Pretium S.A.

Adres ul. rtm. Witolda Pileckiego 63
02-781 Warszawa
Telefon 22 133 70 00 oraz 519 200 80
Adres e-mail kontakt@blinck.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00-20:00
Weekend: 8:00-20:00
Wniosek Wypełnij wniosek