Odnawialna Linia Pożyczkowa banknot.pl to zaplecze finansowe w wysokości do nawet 5000 zł, dostępne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Linia Kredytowa to wygodny i bezpieczny sposób na zapewnienie sobie stałego dostępu do dodatkowych środków. Maksymalna kwota Odnawialnej Linii Pożyczkowej w banknot.pl to nawet 5000 zł, które można przeznaczyć na dowolny cel. Wystarczy raz wypełnić wniosek pożyczkowy, aby mieć możliwość ciągłego dostępu do przyznanej kwoty. Środki przelewane są na wyznaczone konto szybkim przelewem co sprawia, że są do naszej dyspozycji w ciągu kilku minut. Odnawialna Linia Pożyczkowa w banknot.pl to gwarancja bezpieczeństwa.

Pożyczka ratalna w profi credit

Jeden wniosek, kilka pożyczek

Linia Odnawialna pozwala na wielokrotne korzystanie z raz przyznanych środków. Klienci banknot.pl sami decydują o tym kiedy i ile spłacają. Firma na koniec każdego okresu rozliczeniowego wyznacza jedynie kwotę minimalną, którą należy spłacić. Każda spłata pożyczki umożliwia dostęp do środków bez konieczności wypełniania wniosku i przechodzenia procesu weryfikacji.

Pożyczka w Banknot od 18 lat

Za pośrednictwem banknot.pl można uzyskać Odnawialną Linię Pożyczkową od 500 zł do 5000 zł. Każdy kto posiada własny rachunek bankowy, jest zameldowany na terenie Polski oraz ukończył 18 lat może bez przeszkód wnioskować o dostęp do dodatkowych środków na banknot.pl. Wysokość przyznanej Odnawialnej Linii Pożyczkowej dostosowana jest do możliwości finansowych osoby wnioskującej, natomiast umowa zawierana jest na okres 4 miesięcy. Banknot.pl to mara należąca do Yes Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie.

Wypełnij wniosek

Banknot.pl krótki wniosek

Do wypełnienia wniosku o Odnawialną Linię Pożyczkową potrzebny jest aktualny adres e-mail, indywidualne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego. W formularzu należy podać dane personalne oraz podstawowe dane finansowe. Banknot.pl sprawdza wnioskujących o pożyczki online w bazach danych: BIG, KRD, ERIF oraz BIK. Banknot.pl umożliwia wnioskującym potwierdzenie tożsamości na dwa sposoby – przelewem weryfikacyjnym 1 zł lub zalogowaniem się do konta w chwili wypełniania wniosku za pośrednictwem strony banknot.pl

Pożyczka ratalna w profi credit

Banknot.pl – podsumowanie

Banknot.pl - zalety

  • Pożyczki od 18 lat
  • Prosty do wypełnienia wniosek
  • Wielokrotny dostęp do raz przyznanej pożyczki
  • Jasne warunki pożyczki

Banknot.pl - wady

  • BOK nieczynny w weekendy
  • Umowa tylko na 4 miesiące
  • Sprawdzanie klienta w bazach dłużników

Informacje o Banknot.pl

Nazwa firmy

Yes Finance S.A.

Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa
Telefon (22) 213 89 10
Adres e-mail kontakt@banknot.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 09:00-18:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek