Aion Bank to nowość wśród instytucji bankowych w Polsce. Jest to odzew na indywidualne potrzeby i wymagania klientów. W pełni internetowy bank Aion oferuje nie tylko konta indywidualne oraz firmowe o wysokim oprocentowaniu, ale także dostęp do inwestycji, przewalutowań oraz pożyczki gotówkowej. Wszystko przez internet. Aion bank szczyci się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi pod względem obsługi, oraz bezpieczeństwa zarówno danych klientów, jak i ich pieniędzy. Bank jest wspierany przez globalny fundusz private equity Warburg Pincus LLC, który jest zarządzany przez doświadczonych, międzynarodowych menedżerów z szeroką wiedzą na temat rozwoju branży finansowej.

Aion Bank wychodzi do klientów z wyjątkowo atrakcyjna ofertą kredytu gotówkowego, który w ich banku widnieje jako pożyczka gotówkowa. Bardzo atrakcyjne warunki, wysoka maksymalna kwota pożyczki, długi okres kredytowania oraz wyjątkowa łatwość w uzyskaniu pożyczki to niewątpliwe atuty, które pozwalają walczyć z najlepszymi ofertami o miano najtańszego kredytu gotówkowego. Oferta jest dostępna w całości drogą online, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Aion Banku lub przez ich stronę internetową. Pożyczka gotowkowa a Aion Banku to oferta, którą na pewno trzeba sprawdzić i uwzględnić w poszukiwaniu najlepszego kredytu.

Cechy pożyczki gotówkowej w Aion Bank
Czas wypłaty 1 dzień roboczy
Online Tak
Pożyczki z aplikacji mobilnej Tak
Na dowód Tak
Bez rozmowy z konsultantem Tak
Bez zaświadczeń Tak
Bez zastawu Tak
Oprocentowanie Stałe – 7,2%

Kredyt gotówkowy w Aion Banku – nawet do 90 000 złotych

Kredyt gotówkowy w Aion Banku istnieje pod nazwą Pożyczka Gotówkowa. Minimalna kwota kredytu to 500 złotych, maksymalna to nawet 90 000 złotych. Okres kredytowania to od 3 do 84 miesięcy. Na koszt kredytu składa się stałe oprocentowanie w wysokości 7,20% oraz stała wartość prowizji, która zawsze wynosi 8%. Kredyt w zależności od wysokości wnioskowanej kwoty oraz od okresu kredytowania posiada zmienne RRSO, które zaczyna się około 7,5%. Cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się drogą elektroniczną. Nie ma potrzeby odbywać rozmowy z konsultantem, ani podpisywania fizycznej umowy. Nie trzeba nawet mieć konta w Aion Banku, żeby móc ubiegać się o pożyczkę gotówkową.

Aion Bank – wymagania wobec kredytobiorców

Aion Bank nie stawia wielkich wymagań względem potencjalnych pożyczkobiorców. Jedyny niezbędny do uzyskania pożyczki dokument to dowód osobisty, oraz w wyjątkowych sytuacjach, wyciąg z banku z trzech ostatnich miesięcy. Wniosek składany jest w pełni drogą online, za pośrednictwem strony internetowej Aion Banku, lub przy pomocy aplikacji mobilnej. Proces weryfikacji tożsamości odbywa się drogą elektroniczną, poprzez zalogowanie do usługi bankowości internetowej z docelowego rachunku, na który ma być przelana pożyczka. Jeśli w wyniku procesu weryfikacji wynikną jakieś nieprawidłowości, Aion Bank prosi o wyciąg z konta za ostatnie trzy miesiące. Gotówka wypłacana jest w przeciągu maksymalnie 24 godzin od zaakceptowania wniosku.

Jak wziąć kredyt w Aion Bank?

Kredyt dostępny jest w pełni online. Jednak wniosek można złożyć zarówno ze strony internetowej Aion Banku jak i z poziomu ich aplikacji mobilnej. Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy, zwany pożyczką gotówkową z oferty Aion Banku można przedstawić w paru prostych krokach:

  • Na stronie banku, lub w aplikacji mobilnej należy wybrać interesującą nas kwotę, oraz okres spłaty. W trakcie doboru kwoty i okresu spłacania pożyczki można zobaczyć przybliżony całkowity koszt kredytu, oraz jak wyglądają jego składowe koszty. Po wyborze odpowiednich wartości trzeba kliknąć “Złóż wniosek”.
  • Po przejściu do następnego etapu, czeka nas wypełnienie krótkiego kwestionariusza, w którym m.in. należy podać serię i numer dowodu osobistego oraz numer PESEL. Dla pożyczki poniżej 5500 złotych nie trzeba nawet przedstawiać zaświadczenia o dochodach.
  • Jeśli pożyczka obejmuje kwotę wyższą niż 5500 złotych niezbędne będzie zalogowanie do swojej bankowości internetowej na rachunku, na który wpłynąć ma pożyczony kapitał. Jest to także wstępny etap weryfikacji tożsamości oraz zdolności kredytowej.
  • Bank niezwłocznie zajmie się sprawdzeniem wniosku i wydaniem decyzji o przyznaniu, lub nie, kredytu. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji niezbędne będzie dokończenie potwierdzenia tożsamości.
  • Ostatni krok to potwierdzenie zlecenia wypłaty gotówki na konto przy pomocy kodu SMS. Jest to także substytut podpisania umowy. Finalny etap to oczekiwanie na przelew z Aion Banku, który nastąpi nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego. Godzina przelewu uzależniona jest od godzin księgowania przelewów przychodzących w docelowym banku.

Aion Bank – Podsumowanie