Pożyczka na kupno auta

Chcesz kupić samochód, a nie masz pieniędzy? Bank również uważa, że nie masz zdolności kredytowej? Nie musisz porzucać swoich marzeń, na rynku są rozwiązania pomagające finansować zakup auta pożyczką pozabankową. Pożyczka nie jest jedynie przeznaczona na zakup samochodu, możemy nią sfinansować sprzęt RTV/AGD czy remont mieszkania. W motopożyczka.pl możemy dostać nawet 100 000 zł na okres od 3 miesięcy do 6 lat. Jest to jednak opcja dostępna dla nielicznych, ponieważ rata przy takiej konfiguracji pożyczki wyniesie ponad 7 tysięcy złotych. Finansowanie zakupu auta dostaniemy w momencie wpłaty minimum 40% wartości zakupu auta, resztę dostaniemy w ramach pożyczki. Samochód dodatkowo nie może być starszy niż 12 lat, jest to o wiele więcej niż przy kredytach samochodowych udzielanych przez banki, gdzie wiek pojazdu nie może być większy zazwyczaj niż 5 lat. Obowiązkowe jest również posiadanie polisy ubezpieczeniowej OC/AC. Finansować nie można oczywiście aut leasingowanych. Decyzję odnośnie przyznania pożyczki otrzymujemy w maksymalnie 24 godziny. Dodatkowo istnieje również możliwość otrzymania pieniędzy pod zastaw już posiadanego samochodu. Warunkiem jest to, abyśmy byli jedynymi właścicielami auta.

Weź pożyczkę

Koszty motopożyczki

Motopozyczka.pl nie jest najtańszym rozwiązaniem dostępnym na rynku, koszt pożyczenia 1000 zł na 12 miesięcy to ponad 143 zł co miesiąc, daje to całkowitą kwotę do spłacenia w wysokości 1720 zł. Pożyczka samochodowa nie jest oprocentowana, jedynym kosztem jest pobierana co miesiąc prowizja w wysokości 6% wartości pożyczki .

Jak dostać pożyczkę na samochód?

Proces udzielania pożyczki jest dużo prostszy niż w banku, jednak nie tak prosty i szybki jak ten, do którego przywykli klienci chwilówek. Po pozytywnym zweryfikowaniu naszego wniosku wysyłana jest do nas kurierem umowa pożyczki oraz przewłaszczenia pojazdu w okresie kredytowania. Po podpisaniu dokumentów, pieniądze przekazywane są na wskazane przez nas konto.

Sprawdź szczegóły pożyczki

Motopozyczka.pl jest rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują większej gotówki na dłuższy okres, a najlepiej na zakup samochodu. Wymagania i proce weryfikacji jest dużo krótszy i prostszy niż w banku. Motopożyczka to dobre rozwiązanie dla osób, którym banki odmówiły pożyczki. Koszty pożyczki jednak są znacznie wyższe, niż kredytu w banku, również klienci, którzy potrzebują szybkiej gotówki w małej kwocie na krótki okres, dużo bardziej zadowoleni będą z ofert chwilówek. My Motopożyczce wystawiamy wysoką notę 7/10 ze względu na elastyczne i indywidualne podejście do klienta.

Weź pożyczkę