Płać kartą Visa od PKO BP i wygraj bilety na Mundial!

Płać kartami Visa wydanymi przez PKO BP i jedź na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA Katar 2022! Wśród nagród czekają bilety na finał, mecz o 3. miejsce, ćwierćfinały, a także nagrody rzeczowe jak plecaki i repliki oficjalnych piłek mistrzostw. Wystarczy regularnie płacić kartami kredytowymi i debetowymi, a każda transakcja zwiększa Twoją szansę na wygraną. Konkurs przeznaczony jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów PKO BP.
Jak zdobyć bilety na Mundial Katar 2022 z PKO BP?
Karta kredytowa PKO - zobacz ofertę
Karta kredytowa PKO

Skromna, ale zarazem bardzo korzystna oferta kart kredytowych banku PKO BP to możliwość wyboru jednej z trzech kart. Karty różnią się maksymalnym limitem, który ustalany jest indywidualnie względem potrzeb i możliwości klienta. Proces uzyskania karty w banku PKO BP jest niezwykle prosty, albowiem dyspozycję wyrobienia karty można złożyć nawet w aplikacji mobilnej IKO. Niskie koszty prowadzenia karty oraz niewielkie oprocentowanie robią z tej oferty niezwykle ciekawy produkt. Każdą z kart cechują niskie opłaty i wielkie możliwości, a limit nawet do 1 000 000 złotych robi wrażenie. Nie czekaj, tylko sprawdź ofertę kart kredytowych banku PKO BP.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa PKO

Co można zyskać w promocji?
  • Dwuosobowe pakiety wyjazdowe na Mundial w Katarze,
  • nagrody rzeczowe
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 19 września 2022 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

W loterii „Płać kartą Visa PKO Banku Polskiego” mogą wziąć udział wszyscy posiadacze przynajmniej jednej karty płatniczej Visa wydanej przez PKO BP. Dotyczy to także osób, które do końca trwania promocji (19.09.2022 r.) wyrobią nową kartę płatniczą Visa. Dodatkowe ograniczenia to: pełnoletność i miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Jak zdobyć bilety na Mundial Katar 2022 z PKO BP?

W najnowszej promocji PKO BP sam decydujesz, na ile możesz się zaangażować i zwiększyć swoje szanse. By zdobyć bilety na mecze Mistrzostw Świata Katar 2022 należy:

  1. Do 19 września 2022 roku zarejestrować swoją kartę Visa wydaną przez PKO BP na specjalnej stronie internetowej promocji.
  2. Również do 19 września jak najczęściej płacić swoją kartą w placówkach stacjonarnych i internecie. Każda transakcja to jeden los. Pamiętaj, że z udziału w promocji wyłączone są przelewy z kart płatniczych na konta osobiste.
  3. Jeżeli znajdziesz się wśród laureatów, to zostaniesz o tym poinformowany najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od daty losowania. Będziesz musiał też wypełnić specjalne oświadczenie i odesłać je e-mailem do organizatorów.

Czas na daty losowań i nagrody, których będą dotyczyły:

  1. Losowanie nagrody głównej – 1 dwuosobowy pakiet wyjazdowy na mecz finałowy i mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA Katar 2022 – odbędzie się 19.10.2022 roku.
  2. Losowania nagród miesięcznych – 10 dwuosobowych pakietów na mecze ćwierćfinałowe Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA Katar 2022 – odbędą się 23.09 i 19.10.2022 roku.
  3. Losowanie nagród tygodniowych – 100 plecaków z logo Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA Katar 2022 oraz 1000 replik oficjalnej piłki mistrzostw – odbędą się 22.09, 23.09, 19.10 i 20.10. 2022 roku.

PKO BP z szerokim asortymentem promocji

Bank PKO BP przygotował dla swoich obecnych i przyszłych klientów całą gamę różnych promocji. Jeżeli skupimy się tylko na rynku kart płatniczych, to możemy zdobyć 300 zł premii z kartą PKO Mastercard Platinum. Jednak oferta tego banku jest znacznie szersza. Od kont osobistych i firmowych, przez lokaty, aż na kredytach kończąc. Wśród tych ostatnich wyróżnilibyśmy konsolidację długów w PKO BP to 50 000 zł bez prowizji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść