Od kilku miesięcy na rynku polskich pożyczek pozabankowych działa Monedo Now, firma pożyczkowa skierowana do osób wymagających, które cenią bezpieczeństwo, możliwość zaciągnięcia wysokiej kwoty pożyczki oraz rozłożenia tej pożyczki na kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt rat. Początkowo u tego pożyczkodawcy można było zaciągnąć zobowiązanie o wysokiej kwocie do 10 000 zł z rozłożeniem tej należności na dużą ilość rat, jednak ze względu na szybko zachodzące zmiany na rynku FinTech, Monedo Now postanowiło wzbogacić swoją ofertę także o pożyczki na mniejsze kwoty – od 300 zł do 3000 zł na okres 3 miesięcy.

Zmiany w Monedo

Zmianom uległy także zasady zaciągania pożyczki online. Wcześniej klient nie miał dostępu do kosztów oprocentowania pożyczki i prowizji przed złożeniem wniosku. Dopiero po rozpatrzeniu aplikacji dostawał indywidualną propozycje wysokości kwoty pożyczki, okresu spłaty, a także wszystkich opłat, dotyczących tego zobowiązania. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Już na etapie poszukiwania odpowiedniej oferty klient może zapoznać się ze wszystkimi opłatami i wybrać korzystną dla siebie propozycje. Wystarczy wejść na stronę monedo.pl, wybrać kwotę oraz ilość rat interesującej nas pożyczki, a wyświetlą się informacje o odsetkach oraz innych opłatach.
Na lepsze zmieniła się także strona internetowa pożyczkodawcy, stała się ona bardziej przejrzysta oraz intuicyjna dla zwykłego użytkownika. Jasno są opisane wszystkie warunki otrzymania pożyczki, opłaty oraz konsekwencje w razie niespłacenia zobowiązania. Bardzo rozbudowany jest także dział FAQ, gdzie każdy może znaleźć odpowiedź na interesujące go pytanie.

Przejdź na stronę internetową Monedo Now

Zalety pożyczki w Monedo Now

Jedna z głównych zalet pożyczania w Monedo Now jest możliwość dobrania długiego okresu spłaty zobowiązania. Pożyczkę można rozłożyć na okres od 3 do 24 rat, więc łatwo jest dobrać odpowiednią wysokość miesięcznej raty dla każdej z dostępnych kwot. Cały proces składania wniosku i udzielania pożyczki jest mało skomplikowany, ponieważ wszystkie formalności ograniczono do minimum. Dużą zaleta dla wielu pożyczkobiorców będzie też fakt, że Monedo Now ma wysoki poziom akceptowalności wniosków o pożyczkę oraz możliwości uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki także w nocy i dni wolne od pracy. Ważnym aspektem dla pożyczkodawcy jest bezpieczeństwo udostępnionych przez klientów danych. Monedo Now dba o zabezpieczenie informacji za pomocą szyfrowania połączeń, zapór sieciowych oraz kodów dostępu z wieloetapowym uwierzytelnianiem elektronicznym, dzięki temu użytkownicy mogą być spokojni o udostępnione dane. W dodatku każdy użytkownik otrzymuje panel klienta, w którym może łatwo zarządzać swoją pożyczką.

Warunki uzyskania pożyczki

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski, masz 18 lat oraz posiadasz konto bankowe i numer komórkowy możesz starać się o dodatkowe pieniądze na dowolny cel w Monedo Now. Wszystkie formalności załatwisz przez internet. Wystarczy wypełnić prosty wniosek oraz wykonać przelew weryfikacyjny bądź skorzystać ze specjalnej aplikacji na smartfony, która ułatwi i przyśpieszy proces weryfikacyjny. I to tyle! Po otrzymaniu decyzji pieniądze zostaną przelane na twoje konto w ciągu kilku minut.

Weź pożyczkę w Monedo Now