Najniższa rata na rynku gwarantowana w pożyczce Millennium

W przypadku długoterminowego zobowiązania niewielkie różnice w comiesięcznych ratach mogą przełożyć się na zachowanie w portfelu kilkuset czy nawet kilku tysięcy złotych. Pożyczka Millennium z gwarancją najniższego oprocentowania daje pewność, że w momencie zaciągania kredytu klienta nie ominie żadna okazja na zaoszczędzenie sporej sumy. Jak działa ta promocja?
Millenium
Millennium Bank - zobacz ofertę
Millennium Bank

Bank Milennium jest uniwersalnym bankiem, który posiada szeroki pakiet usług. Oferta jest skierowana do wszystkich segmentów rynku. Strategicznym udziałowcem banku Milennium jest Banco Comercial Portugues (Milennium bcp), czyli największa portugalska instytucja finansowa.

Weź pożyczkę Opinie o Millennium Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Zwrot kwoty, którą zaoszczędziłoby się na tańszej pożyczce w innym banku
  • Niższe oprocentowanie i raty
Do kiedy trwa promocja?
  • Bezterminowo

Kto może zwrócić się do Millennium o gwarantowany zwrot kosztów pożyczki?

Chociaż banki przyznają kredyty gotówkowe szybko i klienci nie podliczają ich kosztów tak skrupulatnie jak w przypadku hipotecznych zobowiązań na kilkadziesiąt lat, także w przypadku takich pożyczek najlepsze oferty na rynku mogą oznaczać kilkaset czy nawet kilka tysięcy złotych oszczędności w stosunku do mniej korzystnych propozycji. Zwracając się o wsparcie finansowe do Millennium, można śmiało zakładać, że otrzyma się w najlepsze możliwe warunki. Wszystko dzięki gwarancji najniższego oprocentowania.

Kto może ubiegać się o zwrot nadprogramowych kosztów wypływających z oprocentowania, jeśli Millennium nie przedstawi najlepszej oferty? Promocja dotyczy osób, które zawarły umowę pożyczki gotówkowej maksymalnie 30 dni przed zwróceniem się do banku o uznanie gwarancji. Nie podlegają jej kredyty i pożyczki ratalne oraz gotówkowe z rocznym oprocentowaniem nominalnym 0%, karty kredytowe, limity w koncie osobistym oraz kredyty i pożyczki z zabezpieczeniem.

Jak działa pożyczka z gwarancją najniższego oprocentowania w Millennium?

Gwarancja najniższego oprocentowania w Millennium sprawia, że w przypadku znalezienia lepszych warunków dla analogicznego kredytu w innym banku, klient liczyć może na:

  • zwrot różnicy odsetek od udzielonej pożyczki z opłaconej raty,
  • obniżenie oprocentowania do poziomu z lepszej oferty,
  • zmianę wysokości raty na bazie nowego oprocentowania.

Niestety, sam proces ubiegania się o uznanie gwarancji wymaga od klienta nieco gimnastyki. Nie wystarczy wskazanie oferty podobnej pożyczki z lepszym oprocentowaniem. Trzeba mieć ją w postaci umowy kredytowej zawartej z innym bankiem lub Europejskiego Formularza Informacyjnego pisemną informacją o wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej na takich samych warunkach. Takie same muszą być kwota oraz okres kredytowania.

Czy promocja z gwarancją najniższego oprocentowania jest korzystna?

Podobne promocje pojawiały się na przestrzeni ostatnich lat w kilku bankach, ale gwarancja najniższego oprocentowania zagościła na dłużej wyłącznie w Millennium. Czy oznacza to, że jest tak dobra? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wręcz przeciwnie – stanowi dobrą podstawę do marketingowego sloganu o gwarancji, w praktyce nie dając klientom prostej drogi do odzyskania pieniędzy.

Wymaganie uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej z innego banku sprawia, że wiele osób nie będzie mogło skorzystać z gwarancji. Dotyczy to szczególnie pożyczek na wyższe kwoty, do których charakteryzować trzeba się wysoką zdolnością kredytową. Tymczasem pożyczka udzielona już przez Millennium sprawi, że scoring pożyczkobiorcy znacznie zmaleje.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść