Na dobry start z mBankiem

Karta kredytowa w ofercie mBanku stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki specjalnej promocji dla nowych klientów. Wykonując swoją pierwszą płatność kartą World Mastercard otrzymasz 1 000 punktów w programie mastercard bezcenne chwile.
Bezcenne chwile z mBankiem i kartą World Mastercard
Karty kredytowe w mBank - zobacz ofertę
Karty kredytowe w mBank

Bardzo ciekawą ofertę kart kredytowych posiada mBank. Mają oni wśród swoich produktów aż 6 różnych kart kredytowych. Karty posiadają takie samo oprocentowanie, ale różnią się limitami i dodatkowymi korzyściami płynącymi z ich posiadania. Szeroka i mocno zróżnicowana oferta z pewnością znajdzie sympatyków nawet pośród najbardziej wybrednych klientów banków. Do tego właściciele zyskują pakiet dodatkowych korzyści, a w tych mBank nie zna sobie równych. Przyglądając się bliżej ofercie można zauważyć, że każda karta jest dobrym wyborem.

Złóż wniosek Opinie o Karty kredytowe w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 1 000 punktów w mastercard bezcenne chwile
Do kiedy trwa promocja?
  • 18 stycznia 2023 r.

Bezcenne chwile z mBankiem i kartą World Mastercard

Karta kredytowa World Mastercard w ofercie mBanku udostępnia limit kredytowy od 3 000 do aż 100 000 zł. Wykonane nią płatności są również obarczone okresem bezodsetkowym trwającym nawet 54 dni. Właściciele karty mogą korzystać z usługi concierge w organizacji codziennych spraw i zadań specjalnych, opłacić aplikacjami mobilnymi nawet przed otrzymaniem fizycznej kopii karty, oraz mają szansę zyskać liczne nagrody w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Punkty do wykorzystania w programie zdobywa się za dokonywanie płatności kartą. W najnowszej promocji mBanku, po wykonaniu jednej transakcji kartą World Mastercard otrzymasz jednorazowo aż 1 000 punktów. Promocja jest aktywna do 18.01.2023 r.

Jak otrzymać 1 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile z mBankiem?

Aby skorzystać z promocji wystarczy zamówić kartę World Mastercard i wykonać za jej pomocą jedną transakcję. Wniosek o kartę kredytową złożysz przez internet, korzystając ze strony internetowej promocji. Proces ten będzie szybszy dla obecnych klientów banku. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta osobistego mBank, konieczne będzie wypełnienie formularza wnioskującego o otwarcie konta wraz z wydaniem karty.

Bezcenne Chwile przy płatności kartą

Program bezcenne chwile cieszy się rosnącą popularnością, a coraz więcej banków proponuje związane z nim promocje. Getin Bank proponuje promocyjny bonus w wysokości 100 zł za kartę debetową również CitiBank daje 100 zł w punktach za kartę. Oba banki oferują nawet 6 800 punktów w programie za rejestrację karty, co jest równowartością 100 zł. W banku Pekao otrzymasz nawet 5 razy więcej punktów za transakcje oraz dodatkowo równowartość 50 zł w punktach za rejestrację karty Pekao w programie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść