100 zł moneyback za płatności zagraniczne kartą w mBank

Wakacje to czas wyjazdów, także tych zagranicznych. Dlatego mBank wystartował z promocją zachęcającą klientów do korzystania podczas urlopu z ich kart debetowych. Płać kartą za granicą i odzyskaj od 2 do 4% swoich wydatków. Łącznie możesz zdobyć nawet 100 zł zwrotu. Aktywuj promocję w swojej bankowości internetowej i zyskuj na wyjazdach. Oferta ważna do 30 września 2022 roku.
Jak zdobyć 100 zł zwrotu za płatności za granicą?
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł zwrotu za płatności zagraniczne kartą
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2022 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja mBank jest skierowana do osób posiadających w tym banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i wydaną do niego kartę debetową. Konieczne będzie także wykonanie transakcji za granicą i złożenie wniosku o przystąpienie do promocji. Na to wszystko masz czas do 30.09.2022 roku.

Jak zdobyć 100 zł zwrotu za płatności za granicą?

Warunki promocji mBank są niezwykle proste. Oto instrukcja krok po kroku jak z niej skorzystać:

  1. Jeżeli jeszcze nie masz w mBank rachunku osobistego jak najszybciej złóż stosowny wniosek i podpisz umowę. Nie zapomnij także o wyrobieniu karty debetowej do konta. Jeżeli już jesteś klientem mBank przejdź do kolejnego punktu.
  2. Do 30.09.2022 r. złóż wniosek o przystąpienie do promocji w bankowości internetowej w zakładce mOkazje.
  3. Także do 30.09.2022 r. chociaż raz zapłać swoją kartą debetową mBank za granicą.
  4. Bank zwróci Ci 2% (przy wydatkach do 1500 zł) lub 4% (w przedziale 1501-2500 zł) wydanej kwoty w formie przelewu, który pojawi się na Twoim koncie najpóźniej do 30 października 2022 r.

Maksymalnie możesz odzyskać aż 100 zł ze swoich zagranicznych transakcji.

Zostań klientem mBank i zyskuj

Na tym nie kończą się promocje w mBank. Już teraz załóż kartę kredytową World Mastercard w mBank i zdobądź 1000 punktów Bezcenne Chwile za pierwszą transkację. Jeszcze atrakcyjniej prezentuje się program poleceń tego banku. Możesz zdobyć od 75 do 250 zł za polecenie mBank klientowi indywidualnemu. Jeszcze więcej zyskasz przy klientach biznesowych.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść