Żyj Globalnie – Zniżka 15 proc. na ubezpieczenie podróżne w mBank

mBank przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę promocyjną - zniżkę 15 proc. na ubezpieczenie podróżne z pakietem Żyj Globalnie. Jak skorzystać z tego pakietu? Na jakie korzyści można liczyć? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w na tekście. Zapoznaj się i przeczytaj o szczegółach oferty promocyjnej!
Jak skorzystać z pakietu Żyj Globalnie od mBanku?

Jak skorzystać z pakietu Żyj Globalnie od mBanku?

To naprawdę proste, wystarczy, że włączymy usługę wielowalutową w bankowości elektronicznej mBanku. Dzięki temu będziemy mogli płacić swoją kartą we wszystkich walutach świata z niską prowizją za przewalutowanie dla karty VISA i Mastercard. Bez potrzeby otwierania kont walutowych i kupowania waluty.

Po uruchomieniu usługi wielowalutowej będziemy mieć zagwarantowane m.in.:

  • tylko 0,5% prowizji za przewalutowanie. Bez kont walutowych, bez kupowania waluty,
  • darmowe wypłaty z bankomatów za granicą.

Ubezpieczenie podróżne ze zniżką 15 proc.

Wraz z uruchomieniem usługi wielowalutowej w bankowości mobilnej mBanku będziemy mogli jeszcze liczyć na promocyjne ubezpieczenie podróżne ze zniżką 15 proc. Jak je otrzymać? Poniżej przedstawiliśmy krótki poradnik krok po kroku, dzięki któremu będzie można uzyskać taką polisę w szybki i prosty sposób.

  1. Najpierw należy zalogować się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej i wejść do zakładki z wnioskiem ubezpieczeniowym.
  2. Następnie trzeba wypełnić wniosek i kupić ubezpieczenie.
  3. Ostatnim krokiem będzie sprawdzenie, czy cena polisy automatycznie obniżyła się o 15 proc.

Promocja pakietu Żyj globalnie trwa do 30.09.2020 r.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Grzechu

Jak dobrze, że przegapiłem promocję w mBank bo a. Promocja jest do bani b. jest pandemia i ciężko jest się gdziekolwiek teraz ruszyć jak wszystkie kraje wymagają testów, kwarantanny albo maja takie obostrzenia, że po co tam w ogóle jechac? c. koszta tej karty i tych ich przewalutowań i tak są na tyle wysokie, że mBank na tym nieźle zarabia, a to wszystko kosztem klienta, który mógł zdecydować sie na alternatywne rozwiązanie i nie tracić tyle kasy d. trzeba przyznać, że darmowa wypłata z bankomatu za granicą jest spoko- ale znowu za taka wypłatę w lokalnej walucie płacimy dużo bo… Czytaj więcej »

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×