Twój pierwszy kredyt w mBanku!

W mBanku swój pierwszy kredyt gotówkowy do kwoty 200 000 zł otrzymasz bez prowizji. Wystarczy, że wpiszesz kod rabatowy PROMO przy internetowym wniosku kredytowym!
Kredyt gotówkowy Mbank bez prowizji z kodem rabatowym
mBank - weź pożyczkę
mBank

Kredyt gotówkowy od mBank można wziąć bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności możemy dopełnić przez internet. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o mBank?

Weź pożyczkę Opinie o mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Brak prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 10 października 2023 r.

Kredyt gotówkowy bez prowizji z kodem rabatowym

Do października trwa specjalna ofert w mBanku, dzięki której klienci nie zapłacą za swoje pierwsze zobowiązanie kredytowe. Aby skorzystać z oferty, wystarczy wpisać kod PROMO na stronie banku przed złożeniem oferty.

W ramach kredytu gotówkowego objętego promocją możesz dostać od 500 do 200 000 zł. Niezależnie od wysokości potrzebnego ci dofinansowania znajdziesz kwotę odpowiednią dla ciebie. Wniosek złożysz w zaledwie 30 sekund, a posiadając konto w banku, skorzystasz z automatycznej spłaty, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o wykonywanie regularnych przelewów.

Jak otrzymać rabat gotówkowy w mBanku?

Z rabatu możesz skorzystać, tylko wnioskując o swój pierwszy kredyt w mBanku. Nie ma znaczenia czy masz już konto osobiste w banku, czy planujesz je założyć, tak długo, jak nie miałeś żadnych zobowiązań względem mBanku w przeszłości.

  1. Wejdź na stronę oferty i ustal warunki kredytowania: kwotę i czas spłaty.
  2. Zaznacz opcję “kod” i wpisz w okienku “PROMO”.
  3. Wciśnij przycisk “złóż wniosek”.
  4. Zaloguj się do konta lub wybierz opcję wniosku z założeniem konta.
  5. Postępuj zgodnie z instrukcją. Pieniądze otrzymasz już dziś!

Prowizje są opcjonalne w mBanku!

Dzięki ofercie pierwszego kredytu gotówkowego w mBanku możesz uniknąć prowizji niezależnie od tego, co chciałbyś zakupić. Jeżeli jednak nie kwalifikujesz się na zasady programu, wciąż masz szansę na uniknięcie prowizji — jeśli pieniądze przeznaczysz na cel ekologiczny. W ramach drugiej edycji promocji “Jestem eko” otrzymasz do 200 000 zł bez prowizji!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść