Z jakimi korzyściami wiąże się karta kredytowa World Mastercard od mBanku?

Decydując się na uzyskanie karty kredytowej World Mastercard od mBanku, będziemy mogli liczyć na mnóstwo korzyści. Ponadto dzięki programowi Mastercard Bezcenne Chwile zyskamy 800 punktów, które można wykorzystać na różne nagrody z Katalogu Nagród Programu, bilety lotnicze, nocleg, wynajem samochodu z oferty „Podróżuj za punkty” oraz zwrot gotówki w ramach Pay with Rewards. Każde 80 punktów ma wartość pieniężną równą 1 zł.

Korzyści karty kredytowej World MasterCard

  • gwarancja wysokiego limitu kredytowego od 3 000 zł do 100 000 zł,
  • płacąc kartą zyskamy nagrody związane z naszą pasją w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile,
  • za pierwszą transakcję kartą dostaniemy 800 punktów, które można przeznaczyć na różne nagrody,
  • jeżeli spłacimy całe zadłużenie w terminie do 54 dni, wtedy zyskamy kredyt bez odsetek,
  • otrzymamy bezpłatną pomoc specjalisty w ramach usługi CONCIERGE.

Jak uzyskać kartę kredytową World MasterCard od mBanku?

Proces uzyskania karty kredytowej od mBanku jest naprawdę prosty i nie zajmie nam wiele czasu. Wystarczy, że na stronie internetowej banku złożymy specjalny wniosek, w którym uzupełnimy podstawowe dane na nasz temat oraz informacje, jakich będzie wymagała instytucja. Całą procedura trwa naprawdę krótko i korzysta z niej coraz więcej klientów.
Innym rozwiązaniem będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w najbliższym oddziale mBanku. Taki proces trwa znacznie dłużej od internetowego jednak zawiera też zalety polegające na tym, że na miejscu można porozmawiać o ofercie z konsultantem i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Promocja „800 punktów za pierwszą transakcję” trwa do 23.09.2020 r.