Kredyt bez prowizji w Banku Pocztowym

Wraz ze wzrostem stóp procentowych zaczęła maleć rola prowizji w dochodach banku, a dodatkowy koszt coraz bardziej zmniejsza atrakcyjność ofert. Aby zachęcić swoich klientów, Bank Pocztowy zaczął więc oferować kredyty bez prowizji. Poznaj szczegóły oferty promocyjnej Banku Pocztowego!
Bank Pocztowy
Bank Pocztowy - weź pożyczkę
Bank Pocztowy

Bank Pocztowy, założony w 1990 roku, to polski bank detaliczny, który świadczy proste i bezpieczne usługi finansowe. Od samego początku, czyli od ponad 25 lat, jest związany z Pocztą Polską. To dzięki niej może oferować swoje produkty za pośrednictwem jednej z największych sieci placówek w naszym kraju. Poczta Polska, posiadająca 25% plus 10 akcji Banku, nie jest jedynym akcjonariuszem Bank Pocztowego. Drugim jest PKO Bank Polski - posiada 25% plus 10 akcji Banku.

Weź pożyczkę Opinie o Bank Pocztowy

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczkę bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 31.03.2022

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym z prowizją 0%

Bank Pocztowy posiada w swojej ofercie nową promocję, dzięki której uzyskasz kredyt gotówkowy bez konieczności spłaty prowizji. Jedynym warunkiem jest zakup ubezpieczenia na życie na cały okres kredytowania. Jeżeli nie interesuje cię dodatkowe ubezpieczenie, kredyt możesz otrzymać bez niego z promocyjną prowizją 5%. Jest to wciąż dużo niższy koszt prowizji niż obecny w ofercie wielu banków, więc warto go rozważyć przed wyborem kredytu.

Znajdujące się w promocji pożyczki udzielane są na kwotę do 10 000 zł. Jest to więcej, niż do tej pory oferował bank. Jednocześnie kwotę do 4 500 zł można otrzymać na samo oświadczenie, bez konieczności składania dodatkowej dokumentacji. Okres kredytowania wynosi do pięciu lat. Wedle banku, decyzja kredytowa i wypłata środków mogą mieć miejsce nawet tego samego dnia.

Jak otrzymać kredyt bez prowizji w Banku Pocztowym?

Kredy gotówkowy w Banku Pocztowym jest udzielany tylko po uprzedniej konsultacji. Na stronie oferty promocyjnej znajdziesz formularz kontaktowy, który wymaga podania imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Po złożeniu wniosku otrzymasz dalsze informacje na temat promocji. Konsultant banku zadzwoni do ciebie, aby przedstawić szczegóły promocji i pomóc ci w podpisaniu umowy z bankiem.

Szczegóły oferty będą zależały od twoich potrzeb i zdolności kredytowej. Bank Pocztowy przedstawia jednak przewidywane wysokości rat dla pożyczek o konkretnej wartości na dany okres kredytowania:

Kwota kredytu Wysokość raty dla danego okres kredytowania
12 miesięcy 24 miesiące 36 miesięcy 48 miesięcy 60 miesięcy
1 000,00 zł 93 zł 49 zł 34 zł 27 zł 23 zł
2 000,00 zł 186 zł 98 zł 68 zł 54 zł 45 zł
5 000,00 zł 464 zł 244 zł 171 zł 135 zł 113 zł
7 000,00 zł 650 zł 342 zł 240 zł 189 zł 158 zł
10 000,00 zł 928 zł 488 zł 342 zł 270 zł 226 zł

Kredyty bez prowizji nie tylko w Banku Pocztowym

Oferta Banku Pocztowego jest bardzo solidna, niestety trzeba się śpieszyć, aby z niej skorzystać. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na wybór odpowiadającego ci kredytu, warto zapoznać się z innymi promocjami na kredyty gotówkowe bez prowizji.

Kredyt gotówkowy bez prowizji z kodem promocyjnym w mBanku oferuje dostęp do bardzo wysokiej sumy. W ramach promocji można otrzymać nawet 180 000 zł na okres spłaty do 120 miesięcy.

Bank Pekao oferuje pierwszą pożyczkę bez prowizji. Wyjątkowo w ramach tej oferty nie jest wymagane zakładanie konta w banku. W ramach promocji można otrzymać kredy do 10 000 zł na czas od roku do ośmiu lat, zależnie od kredytowanej sumy.

Jeżeli interesuje cię zakup mieszkania, ING wyprzedaje obecnie kredyty hipoteczne. W ramach tymczasowej oferty możesz uzyskać kredyt na minimum 100 000 zł z okresem kredytowania 35 lat. Poza brakiem prowizji promocja zapewnia też obniżoną marżę.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść