Klienci Millennium za kartę kredytową odbiorą 300 zł na Allegro!

Osobom, które mają już konto w Millennium i nie mogą skorzystać z promocji dla nowych klientów, przypadnie do gustu okazja bankowa związana z kartą kredytową. Otrzymanie 300 zł do wydania na Allegro leży w zasięgu praktycznie każdego, a dodatkowym wabikiem jest roczne zwolnienie z opłat!
Jak uzyskać 300 zł na Allegro i zwolnienie z opłat?
Millennium Bank - Kredyt Gotówkowy

Millennium Bank oferuje swoim klientom kilka rodzajów kart kredytowych i kart kredytowych-partnerskich.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Millennium Bank

Co można zyskać w promocji? Bon 300 zł na Allegro
Do kiedy trwa promocja? Do 31 stycznia 2021 roku

Czy trzeba być klientem Millennium, aby skorzystać z tej promocji?

Aby skorzystać z najnowszej okazji bankowej w Millennium, bezwzględnie trzeba mieć w tym banku rachunek. Wynika to z regulaminu promocji, który nakazuje złożyć wniosek o kartę kredytową w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Millenet. Dla osób nie myślących o zmianie usługodawcy jest to przeszkoda, ale dla zastanawiających się nad wybraniem jednego z wielu podobnych kont bankowych na rynku będzie to czynnik ułatwiający podjęcie decyzji.

Jakie jeszcze warunki stawia przed potencjalnymi uczestnikami akcji bank? To przede wszystkim posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej, bowiem minimalny limit kredytowy karty objęty promocją to 3000 zł. Z promocji wyłączeni są również ci klienci instytucji, którzy posiadali główną kartę kredytową Millennium od 1 stycznia 2018 roku.

Jak uzyskać 300 zł na Allegro i zwolnienie z opłat?

Do uzyskania rocznego zwolnienia z kosztów generowanych co miesiąc przez kartę kredytową nie potrzeba mieć w Millennium rachunku osobistego. Do otrzymania 300 zł na zakupy na Allegro wystarczy zaś podstawowe Konto 360°. Jeśli uczestnik promocji już je posiada, wówczas powinien:

  1. Do 31.01.2021 r. złożyć wniosek o kartę z limitem kredytowym co najmniej 3 000 zł (Mastercard Impresja, Millennium Mastercard) lub 5000 zł (Millennium Mastercard Gold), a następnie zawrzeć umowę.
  2. Wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową w trakcie każdego z 12 miesięcy, w czasie których klient chce być zwolniony z opłat.
  3. W każdym z czterech pierwszych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 350 zł.

Karta podarunkowa opiewająca na 300 zł do wydania na Allegro zostanie wysłana SMS-em w formie kodu do końca miesiąca następującego po tym, w którym wypełniony został ostatni warunek otrzymania nagrody. Bonus zwolniony jest z podatku, a wykorzystać można go do 30 kwietnia 2022 roku.

Jakie inne okazje do zarobku oferuje klientom Millennium?

Jako że spłacenie kwoty wydanej w ramach wypełniania warunków promocji w okresie bezodsetkowym nie generuje kosztów, a z comiesięcznych opłat łatwo uzyskać zwolnienie, dla promocji warto rozważyć otwarcie rachunku w tym banku. Tym bardziej, że również do końca stycznia Millennium oferuje nowym klientom 250 zł za założenie Konta 360°. Ponadto otrzymanie rekomendacji w programie poleceń Millennium pozwala na otrzymanie bonu 80 zł do Empiku, Zalando lub aplikacji goodie. Jeśli komuś nie przyda się taka karta podarunkowa, będzie mógł skorzystać z 3-miesięcznej lokaty oprocentowanej na 2% w skali roku, gdzie wpłacić można do 15 000 zł.

Na hojności instytucji skorzystają nie tylko osoby, które dopiero zakładają konto. Płacąc podstawową kartą kredytową Millennium w wybranych sklepach, klienci dostają szansę na atrakcyjny moneyback. Bank zwraca 5% za zakupy w licznych sklepach modowych, Empiku, Cinema City, Leroy Merlin czy supermarkecie Carrefour. W ten sposób odzyskać można nawet 760 zł rocznie, a niektórzy partnerzy oferują dodatkowe zniżki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Edi
Ocena :
     

Warunki jakie trzeba spelnic by skorzystac z promocji nie sa wygorowane- wiec jak jakis klient millennium nie ma kart, a potrzebuje to wlasnie jest dobry moment na decyzje by ja wyrobic.

Waldi

Ja od kart kredytowych trzymam sie z dala! Debetówka mi w pełni wystarcza i pomaga planować wydatki, ale generalnie jak ktos w Millennium nie ma jeszcze karty, a czuje, ze potrzebuje- to jest to wlaściwy czas na podjecie decyzji!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×