Citi Handlowy przyznaje nawet 12 000 zł za nowe konto Citigold!

Mając na koncie co najmniej kilkaset tysięcy złotych, nie ma sensu bawić się w standardowe promocje bankowe. Citi Handlowy daje jednak okazję, aby duży majątek przechować na zwykłym koncie z zyskiem znacznie większym niż na lokacie. Nowe konto Citigold Private Client przyniesie szczególnie majętnym klientom nawet 12 000 zł, a nieco mniej zasobni będą cieszyli się z 3000 zł za standardowy rachunek Citigold.
Nowe konto Citigold przyniesie 3000 zł, a Citigold Private Client 10 000 zł
Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Do 3000 zł za nowe konto Citigold
  • Do 12 000 zł za nowe konto Citigold Private Client
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2021 roku

Promocja na konto Citigold okazją dla naprawdę majętnych

Mając do dyspozycji wolne kilkaset tysięcy złotych, trudno emocjonować się podwyższaniem nagród z promocji bankowych o 100 czy 200 zł. Warto jednak wiedzieć, że także zamożni klienci liczyć mogą na nowe konto bankowe, które zapewni premię współmierną do zdeponowanych na rachunku środków. Kto ma szansę uzyskać kilkuprocentowy zwrot z wpłacenia kilkuset tysięcy na konto Citigold w Citi Handlowym?

Teoretycznie wymagania banku względem uczestników promocji „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja jesienna” nie są szczególnie wygórowane. Zaproszeni są do niej wszyscy, którzy po 1 stycznia 2019 roku nie posiadali ani nie byli współposiadaczami konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citi. Ze względu na warunki uzyskania premii jest jeszcze wymóg praktyczny: nowy klient powinien posiadać duże wolne środki (400 000 zł dla konta Citigold albo 4 000 000 zł dla konta Citigold Private Client). Dodatkowo liczba nagród jest ograniczona do odpowiednio 275 oraz 25 premii.

Konto Citigold przyniesie 3000 zł, a Citigold Private Client 12 000 zł

Nagrody za założenie jednego z dwóch kont premium w Citi (3000 zł za nowe konto Citigold oraz 12 000 zł za nowe konto Citigold Private Client) zostały rozłożone na dwie równe premie, które przyznawane są po trzech kwartałach utrzymywania wymaganego przez bank średniomiesięcznego salda. Co istotne, spełniając warunki promocji zyskuje się również obniżkę miesięcznych opłat za konto do 30 zł. W innym wypadku za możliwość korzystania z rachunków premium każdego miesiąca trzeba uiszczać odpowiednio 220 lub nawet 300 zł.

A w jaki sposób otrzymać wysoką premią za nowe konto premium w Citi?

  1. Do 31 grudnia 2021 roku założyć konto Citigold lub Citigold Private Client.
  2. W ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  3. Przez 3 miesiące następujące po miesiącu założenia konta utrzymywać na swoich rachunkach w Citi średniomiesięczne saldo w wysokości co najmniej 400 000 zł dla konta Citigold lub 4 000 000 zł dla konta Citigold Private Client. W ten sposób uzyskać można odpowiednio 1500 lub 6000 zł.
  4. Przez 3 kolejne miesiące kontynuować utrzymywanie takiego salda, aby podwoić otrzymaną wcześniej kwotę.

Każda z nagród spłynie na konto nowego klienta Citi do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały warunki. Co ważne, nagrody z promocji bankowej nie są objęte podatkiem. Dla osób zamożnych może być to niezwykle istotne, ponieważ zazwyczaj deponowanie pieniędzy na procent wiąże się dla nich z koniecznością uiszczenia tzw. podatku belki, czyli odprowadzenia 19% od zysków kapitałowych. A zyski można jeszcze powiększyć!

Nagłówek Jeszcze większy zwrot dzięki premii z programu poleceń

Zamożne osoby mogą rekomendować usługi banku swoim równie bogatym znajomym w ramach programu poleceń Citi. Skorzystanie z kodu poleceń przy otwieraniu konta Citigold lub Citigold Private Client równa się z odpowiednio 500 oraz 2000 zł premii. Przed przystąpieniem do promocji warto więc znaleźć wśród znajomych posiadacza rachunku w Citi chętnego do podzielenia się kodem. To nie powinno być problemem przy premiach rzędu 1000 oraz 6000 zł dla polecającego.

Czy ktoś mający dostęp do tak wielkich środków, jakich wymaga w ramach promocji Citi, powinien zaprzątać sobie głowę kilkoma tysiącami złotych? Jeżeli założyć, że otworzył nowe konto Citigold z polecenia, po 6 miesiącach zarobi 3500 zł. Przy obecnym oprocentowaniu lokat i kont oszczędnościowych uzyskanie takiej kwoty nie byłoby proste. Kolejnym plusem jest przy tym uniknięcie podatku Belki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Czesiek

Myślę, że ktoś kto ma kilka baniek wcale nie chce ich trzymać na koncie przy takiej inflacji- ale nie powiem- hasełko 10k za założenie konta brzmi zachęcająco!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×