Bony do 100 zł za nowe konto dla dziecka w promocji Getin Banku

Dwa bony do Decathlonu na łączną sumę 100 zł otrzymają rodzice, którzy zdecydują się na założenie dziecku Konta Prosta Zasady Junior w Getin Banku. Do uzyskania pełnej kwoty potrzebna będzie także podstawowa aktywność. Udział w zyskownej promocji bankowej to najlepsza okazja, aby rozpocząć edukację finansową swojego dziecka. Jak wypełnić zadania wyznaczone przez Getin?
Jak zdobyć bony Decathlon od Getin Banku?
Get In Bank - Kredyt gotówkowy

Konto Proste Zasady w Getin Banku, w zasadzie nie wiąże się z żadnymi opłatami, wystarczy, że spełnimy proste warunki. To konto występuje w co najmniej dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 r.ż.). Przeczytaj nasz tekst i poznaj więcej szczegółów dotyczących tego rachunku bankowego oraz sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści!

Złóż wniosek Opinie o Konto Proste Zasady w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 2 bony Decathlon po 50 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2021 roku

Dla kogo bony Decathlon za Konto Proste Zasady Junior?

Już przed kilkoma laty nawet połowa Polaków poniżej 18 roku życia deklarowała, że posiada konto bankowe. Jako że za decyzjami młodych klientów stoją rodzice, banki oferują dorosłym bonusy w zamian za założenie konta dla dziecka. Regularnie robi to chociażby Getin Bank, oferując stałym klientom bony Decathlon za otwarcie podopiecznemu Konta Proste Zasady Junior. Kto ma szansę uzyskać je w ramach jesiennej promocji?

Bycie stałym klientem oznacza posiadanie Konta Proste Zasady, Konta Osobistego Noble albo Konta Osobistego Noble Private Banking. Ponadto małoletni, któremu dajesz zgodę na założenie rachunku dla dziecka, nie mógł mieć wcześniej konta w Getin Banku. Musi również spełniać warunki stawiane przez prawo: mieć ukończony 13 rok życia oraz podpisać umowę własnoręcznie w oddziale.

Jak zdobyć bony Decathlon od Getin Banku?

Promocja stawia przed uczestnikiem tylko dwa większe wyzwania. Pierwszym jest wymóg posiadania konta w Getin Banku, a drugim konieczność udania się z dzieckiem do placówki bankowej. Poza tym dwa bony Decathlon na łączną kwotę 100 zł są do zgarnięcia dziecinnie proste.

Co powinien zrobić klient, który chce zainkasować premię za Konto Proste Zasady Junior założone dla swojego dziecka?

  1. Do 31 października 2021 roku wraz z dzieckiem założyć w oddziale Getin Banku lub placówce franczyzowej Konto Proste Zasady Junior.
  2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostało otwarte Konto Proste Zasady Junior, przelać na nie co najmniej 20 zł ze swojego rachunku w Getin Banku, a także dokonać własną kartą debetową lub kodem BLIK co najmniej 5 transakcji płatniczych.
  3. Te same warunki spełnić w jeszcze jednym miesiącu.

Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostały warunki promocji, dorosły otrzyma bon Decathlon na 50 zł. E-karty podarunkowe zostaną przekazane w bankowości internetowej i mobilnej w ciągu pierwszych 7 dni roboczych nowego miesiąca. Należało będzie je wykorzystać do 5 marca 2022 roku. Wyłącznie od rodzica zależy, czy bony za konto dla dziecka przekaże właśnie swojemu podopiecznemu.

Nagłówek Czym jeszcze kuszą rodziców promocje Getin Banku?

Pod względem promocji Getin Bank wyróżnia się przede wszystkim ich przeznaczeniem. Podobnie jak ta związana z Kontem Proste Zasady Junior, okazje są atrakcyjne przede wszystkim dla stałych klientów. Tak jest chociażby z programem poleceń Getinu, w którym jedna skuteczna rekomendacja usług banku przyniesie 80 zł.

Koronnym argumentem przemawiającym za korzystaniem z usług Getin Banku są jednak zazwyczaj atrakcyjnie oprocentowane lokaty oraz konta oszczędnościowe. Nowi klienci korzystający z EKO liczyć mogą na 12-miesięczne oprocentowanie rzędu 2% w skali roku na maksymalnie 10 000 zł, co przy obecnych stopach procentowych jest wartością niebywale wysoką. Wynagradza to premie za nowe konta, mierne na tle konkurencji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×