Co można zyskać w promocji?
  • 50 zł zwrot moneyback
  • nagrody rzeczowe o wartości 130 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 czerwca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Volkswagen Bank przeznaczona jest dla klientów banku, którzy posiadają w nim konto i kartę Visa co najmniej od 30 maja 2023 roku. Poza tym w regulaminie nie znajdziemy żadnych innych obostrzeń.

Jak zdobyć nagrody rzeczowe i 50 zł zwrotu w Volkswagen Bank?

Zdobycie nagród w promocji Volkswagen Bank nie jest trudne, jednak ich pula jest bardzo ograniczona. Dlatego kluczowy będzie termin wykonania postawionych przed nami zadań. Oto jak zdobyć nagrody:

  1. Do 30.06.2023 roku wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych, swoją kartą Visa wydaną przez Volkswagen Bank, na łączną kwotę co najmniej 100 zł.
  2. To zapewni Ci prawo do nagrody rzeczowej o wartości 130 zł!
  3. Także do 30.06.2023 roku wykonaj 20 takich transakcji (łączna kwota to min. 200 zł), by otrzymać 50 zł zwrotu na konto.
  4. Obie nagrody powinny do Ciebie trafić w ciągu 20 dni roboczych.

Niestety Volkswagen Bank nie ujawnia z jakimi nagrodami rzeczowymi mamy do czynienia, poza nieco enigmatycznym określeniem ich jako “letnie”.

Karty płatnicze źródłem atrakcyjnych promocji!

Nie tylko Volkswagen Bank zachęca do sięgnięcia i aktywnego korzystania ze swoich kart płatniczych. Nagrodami i bonusami kuszą także inne banki. Możemy liczyć np. na nielimitowane seanse z kartą Visa Cinema City w Credit Agricole! Zaś karta Citi Simplicty to szansa na wygranie smartwatcha. Do punktów programów lojalnościowych oraz premii pieniężnych możemy obecnie dołączyć nagrody rzeczowe, jako popularne bonusy.