100 zł za aktywne korzystanie z karty Visa w Santander

Santander Bank Polska przygotował kolejna promocję. Tym razem jednak jest ona przeznaczona dla wybranych klientów tego banku. Za aktywne korzystanie z kart kredytowych i debetowych z logo VISA będą oni mogli otrzymać 100 zł bonusu. Sprawdź szczegóły i wymagania w najnowszej akcji promocyjnej Santander Bank Polska.
Jak zdobyć 100 zł od Santander Bank Polska?
Karta kredytowa w Santander Bank Polska - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Oferta kart kredytowych w Santander Bank Polska jest niezwykła, albowiem w jej skład wchodzi aż 6 różnych kart kredytowych, które różnią się niemalże wszystkim, od oprocentowania po górny limit środków. Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta tego produktu w Santander Bank pozwoli każdemu wybrać kartę, która najlepiej będzie pasować do jego potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zniesienia kosztów posiadania karty, dokonując odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu. Każda z kart posiada także bardzo atrakcyjne i korzystne warunki użytkowania. Karty kredytowe od Santander BP to oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 października 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona dla wybranych, aktualnych klientów banku Santander Bank Polska. Zostaną oni poinformowani w wiadomości sms lub poprzez baner, który wyświetli się po zalogowaniu do bankowości internetowej. Promocja przypisana jest jednak do konkretnej karty, a nie klienta, więc istnieje możliwość wielokrotnego udziału – jeżeli posiadane przez Ciebie karty zostaną zaproszone do akcji.

Jak zdobyć 100 zł od Santander Bank Polska?

Poza zaproszeniem będziesz musiał także wykonać kilka czynności. Oto jak zdobyć premię w wysokości 100 zł krok po kroku::

  1. W każdym miesiącu akcji (sierpień, wrzesień i październik) wykonaj karta kredytową/debetową VISA transakcje na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.
  2. W dowolnym momencie akcji (do 31.10.2022 r.) wykonaj także co najmniej 3 transakcje w obcej walucie.
  3. Po spełnieniu tych warunków Santander Bank Polska przeleje Ci premię w wysokości 100 zł na rachunek powiązany z kartą do 30 listopada 2022 r.

Do czasu przelania nagrody Twoje konta/konta karty muszą pozostać aktywne.

Konto w Santander Bank źródłem promocji

Konto osobiste w Santander Bank Polska to stałe źródło różnorakich promocji. Wciąż trwa program poleceń Santader, w którym zdobyć możesz bony do sieci handlowych i bilety do kina. Jeżeli jeszcze masz rachunku w tym banku to zainteresuje Cię 300 zł premii za otwarcie konta w Santander. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych akcji promocyjnych zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść