Co można zyskać w promocji?
  • Bon do sklepów Biedronka o wartości 50 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Santander Consumer Bank skierowana jest do obecnych i przyszłych posiadaczy kart kredytowych Visa wydanych przez ten bank. Wybrani klienci otrzymają zaproszenie drogą elektroniczną lub za pośrednictwem wiadomości SMS.

Jak zdobyć bon na 50 zł do Biedronki z kartą kredytową Santander?

Zdobycie vouchera do Biedronki o wartości 50 zł nie powinno sprawić nikomu problemu. Oto jak zdobyć nagrodę w promocji Santander::

  1. Do 31.12.2023 roku podpisz umowę o kartę kredytową Visa Santander. Jeżeli już taką posiadasz, to automatycznie możesz wziąć udział w promocji..
  2. Do końca trwania promocji wybrani klienci otrzymają zaproszenie do udziału w niej. Taka wiadomość może zostać wysłana drogą mailową, SMS-em lub telefonicznie.
  3. Po otrzymaniu zaproszenia wypełnij wskazane warunki (2 płatności kartą po 25 zł każda), we wskazanym terminie..
  4. Gdy spełnisz powyższe wymagania otrzymasz voucher do sieci sklepów Biedronka w formie wiadomości SMS. Zostanie od Ciebie wysłany do końca kolejnego miesiąca.

Każdy klient może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Santander Consumer Bank – promocje kart kredytowych!

Opisywana dzisiaj promocja to nie jedyna akcja zachęcająca do sięgnięcia po karty kredytowe Santander Consumer Banku. Klienci wciąż mają szansę zdobyć 660 zł w bonusach z TurboKARTĄ Santander. Dodatkowo bank przyszykował też możliwość odzyskania 50 zł wydatków kartą dla wybranych klientów. Warto więc śledzić najnowsze wieści z Santander Consumer Bank i rozważyć sięgnięcie po jedną z kart kredytowych z ich oferty.