Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł)
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 sierpnia 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja Grupy BPS przeznaczona jest dla posiadaczy kart z logo Mastercard wydanych przez banku wchodzące w skład grupy. Ważne, by przed przystąpieniem do promocji karta nie była dodana do żadnego z portfeli cyfrowych umożliwiających płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay czy Xiaomi Pay). Ograniczona jest też pula nagród – Grupa BPS i Mastercard przygotowali 5000 pakietów po 8000 punktów każdy.

Jak zdobyć 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Grupy BPS?

Zasady najnowszej promocji Grupy BPS są naprawdę proste. Już jedna płatność wykonana zgodnie z wytycznymi może dać nam nagrodę. Oto jak zdobyć 8000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł:

  1. Do 31 sierpnia 2023 roku zarejestruj swoją kartę płatniczą Mastercard wydaną przez bank z Grupy BPS w programie Bezcenne Chwile.
  2. Następnie dodaj swoją kartę debetową lub kredytową do jednego z portfeli cyfrowych, takich jak Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay itp.
  3. Także do 31 sierpnia zapłać mobilnie swoją kartą za zakupy na łączną kwotę min. 100 zł. Możesz wykonać wiele transakcji, ważna jest suma wydatków.
  4. Nagrodę, czyli 8000 punktów, otrzymasz na swoje konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni roboczych.

Pamiętaj, że punkty programu Mastercard zachowują swoją ważność przez 3 miesiące. Wykorzystaj je przed upływem tego terminu, by nie przepadły.

Płatności mobilne coraz częściej z promocjami

Bardzo cieszymy się, że możemy pisać o płatnościach mobilnych w kontekście promocji coraz częściej. W ostatnich tygodniach wspominaliśmy chociażby o nagrodzie 4000 punktów Bezcenne Chwile za płatności mobilne w Pekao. Liczymy na ruchy innych banków w tym zakresie. Będziemy o tym informować na naszym portalu.