Ile premii można dostać za kartę Visa Silver Akcja Pajacyk?

Promocyjne pieniądze za kartę są rozłożone na trzy elementy. Składają się na niego:

  • Moneyback, czyli zwrot części pieniędzy za zakupy kartą. Na tej karcie przyjmuje wysokość 1 proc. wydanej kwoty. Maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie.
  • 150 zł za zamówienie dodatkowej karty kredytowej (duplikatu karty Visa Silver Akcja Pajacyk).
  • 50 zł za zamówienie mobilnej karty kredytowej przez aplikację mobilną.

Łącznie można otrzymać aż 800 zł premii! Oczywiście wymóg wydania 60 000 zł kartą jest stosunkowo wysoki, ale nawet sama premia bez moneyback jest bardzo atrakcyjną ofertą. Dodatkowo zamawiając promocyjną kartę bezwarunkowo w pierwszym roku nie ponosimy opłaty rocznej za kartę, a w drugim roku opłat miesięcznych. Nagrody są wypłacane w grudniu 2020 roku, a moneyback pod koniec każdego miesiąca. Kolejną korzyścią z karty Visa Silver w Santander Bank Polska jest wspieranie Akcji Pajacyk. Nie jest to jednak oferta promocyjna – na tej karcie każda płatność wspiera tę akcję charytatywną niezależnie od promocji.

Warunki promocji na kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

Wniosek o promocyjną kartę kredytową należy złożyć najpóźniej do 30 września 2020 roku. Należy być oczywiście osobą pełnoletnią i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Santander oferuje promocję wyłącznie osobom, które nie miały ostatnio takiej samej kredytówki. O kartę nie mogą wnioskować osoby, które posiadały Visę Silver Akcja Pajacyk dnia 31 maja 2020 roku.

Santander Bank Polska nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń co do zakupów dokonywanych kartą, które podlegają bonusowi Moneyback. Wyjątkami są wydatki na hazard oraz u podmiotów świadczących usługi wymiany walut i innych środków płatniczych (np. Revolut, DiPocket). Promocja łączy się z innymi promocjami w Santander Bank Polska oprócz innych promocji na kartę kredytową.

Jak skorzystać z promocji na kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk?

Aby móc skorzystać z promocji należy wykonać odpowiednie czynności. Krok po kroku wygląda to w następujący sposób:

  1. Złóż wniosek o kartę do 30 września 2020 roku. Możesz to zrobić przez swoją bankowość elektroniczną, telefonicznie, lub w oddziale banku.
  2. We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od banku drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczny kanał kontaktu oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych. Należy też podać swój adres e-mail oraz telefon komórkowy.
  3. Do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę zawrzyj umowę na kartę dodatkową i kartę mobilną (odpowiednio 150 i 50 zł bonusu).
  4. Premię za moneyback otrzymasz na koniec każdego miesiąca na rachunek karty, a pozostałe bonusy trafią na rachunek karty pod koniec roku.