Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Provident – opinie

Warunki konkursu

Konkurs jest skierowany do klientów, którzy złożą wniosek o Pożyczkę Samoobsługową powyżej 2000 zł, rozłożoną na 3,6,12,18 lub 24 miesięczne raty. Jeśli w trakcie trwania konkursu klient otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki, znajdzie się w gronie 500 pierwszych osób i spłaci pierwszą ratę, wygra tablet marki Lenovo. Akcja rozpoczęła się 17 sierpnia i potrwa do 13 września. O wygranej w konkursie uczestnik zostanie poinformowany SMSem, najpóźniej dnia 30.10. 2016 do godziny 22:00.

Istnieje kilka sytuacji, kiedy uczestnik konkursu może utracić prawo do nagrody. Otrzymanie nagrody może utrudnić niepodanie danych, lub podanie danych nieprawidłowych. Nagrodę możemy też utracić, jeśli nieterminowo odbierzemy awizo.

Co wiemy o Provident Polska S.A.

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 12 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek na raty. Prezesem Zarządu jest David Parkinson.

Provident Polska jest firmą multikanałową i multiproduktową – dociera do wszystkich grup klientów, i oferuje szereg różnorodnych usług: pożyczkę konsumencką (w różnych wariantach: pożyczkę online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą), pożyczkę konsolidacyjną i pożyczkę dla firm.

Jednym z filarów strategii biznesowej Providenta jest responsible lending, czyli odpowiedzialne pożyczanie. W 2014 roku Provident zaprezentował pierwszy raport społeczny na rynku pożyczkowym, w którym podsumowane zostały działania firmy w latach 2012-2013. Przedstawił także swoją strategię działań na kolejne lata. W 2015 i 2016 roku Provident otrzymał nagrodę Etyczna Firma, przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu. W 2015 roku Provident, jako jeden z największych reklamodawców sektora finansowego, został sygnatariuszem Rady Reklamy. Firma jest czterokrotnym laureatem procesu certyfikacji Top Employer (2013, 2014, 2015 i 2016 rok).

Szczegóły konkursu możemy poznać dzięki regulaminowi udostępnionemu na stronie https://www.provident.pl/regulamin-konkursu-wygraj-tablet, a także za pośrednictwem infolinii organizatora.