SuperGrosz podwyższa umowę pożyczki do 10 000 zł

Zgodnie z najnowszym raportem „Kredyt Trendy”, realizowanym co roku przez Biuro Informacji Kredytowej, średnia wysokość kredytów konsumpcyjnych, które zaciągają Polacy, wynosi ok. 10 000 zł. Z tego względu, firma Super Grosz postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i podwyższyć kwotę pierwszego zobowiązania właśnie do wspomnianej sumy.

Tak, jak zostało powiedziane, okres kredytowy pożyczki wynosi aż 48 miesięcy, co z pewnością stanowi ewenement wśród polskich firm pożyczkowych spoza sektora bankowego. Tak długi okres spłaty jest dużym udogodnieniem dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą spłacić zobowiązania już w ciągu kilku – kilkunastu tygodni.

SuperGrosz – polska spółka z międzynarodowym potencjałem

SuperGrosz jest polską spółką z potencjałem międzynarodowym. Na rodzimym rynku funkcjonuje od 2015 roku. Od początku działalności, firma zdążyła obsłużyć ponad 200 000 klientów indywidualnych. Warto również mieć świadomość, że SuperGrosz jest także członkiem grupy Credit Check, prowadzącej branżową wymianę informacji o różnych aspektach rynku pożyczkowego.

SuperGrosz ma nowy spot telewizyjny!

Ostatnio, SuperGrosz wyemitował swój pierwszy spot w telewizji. Reklama przedstawia najważniejsze dane, które powinien wziąć pod uwagę pożyczkobiorca, chcący zaciągnąć pierwsze lub kolejne zobowiązanie w firmie. Ukazuje ona również najbardziej atrakcyjne aspekty instytucji, takie jak długi okres spłaty, niskie RRSO oraz wysoka kwota pożyczki.

Ponadto, reklama SuperGrosz przypomina również, iż zobowiązanie można zaciągnąć na dowolnie wybrany cel. Co więcej, z propozycji firmy mogą korzystać zarówno stali, jak i nowi klienci instytucji. Warto też pamiętać, że SuperGrosz znajduje się obecnie na pierwszym miejscu rankingu pożyczek ratalnych.

https://www.youtube.com/watch?v=LB7aT0V8va8

Jak zaciągnąć pożyczkę w firmie SuperGrosz?

Uzyskanie zobowiązania w SuperGrosz jest niezwykle proste. W celu uzyskania pieniędzy, nie musimy nawet posiadać osobistego konta bankowego, ponieważ należność może zostać wypłacona klientowi np. za pomocą czeku GIRO.

Z kolei proces wnioskowania wymaga od pożyczkobiorcy wykonania jedynie kilku prostych kroków – jest on identyczny dla każdego klienta instytucji. Rejestracja i wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmuje wyłącznie kilka minut. Decyzję o przyznaniu zobowiązania finansowego otrzymamy natomiast jeszcze tego samego dnia, w którym wypełniliśmy formularz.